- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chrudimka letošní úspěchy
Tak jak vám to jde letos na tomto krásném revíru?
Autor diskuse: posic - Profil , 7.6.2011 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: HP Profil
Dále moderuje: HP Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
26x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Nstrecek - Profil | Po 23.1.2012 20:55:48
stryček >> Jančour to je ten potok co teče od Dlouhého nebo od Januše?? Od Dlouhého, že? Myslím, že je to chovný úsek nebo pstruhovka. Já mám ale pouze mimopstruhovku.
Nmoskyt - Profil | Po 23.1.2012 20:55:33
Mjaška >> Jen sem tě chtěl pozdravit :-).....a pak že se se tady člověk nic nedozví.....
Nstryček - Profil | Po 23.1.2012 20:53:40
Mjaška >> Ty si pamatuješ kapra před 20-ti lety????? No to je po mě
NMjaška - Profil | Po 23.1.2012 20:52:03
moskyt >> Jo jsem to já, protože jsem od tý doby pod kempem jinýho kapra nechytil :-) .
Nstryček - Profil | Po 23.1.2012 20:47:00
Marrysek >> Ja byl na Doubravě od Stavenáku nahoru potom od Vísky dolu a potom z Jeřišna od toho hnusnýho rybníka dolu ale žádnej hit to nebyl jen ta řeka je moc pěkná ale s rybama nic moc.
Nstrecek - Profil | Po 23.1.2012 20:46:28
Mjaška >> Okolo Travné jsem chytal v posledních 3 letech asi 5x, ale úplně bez úspěchu. Pouze na mikro jsem pochytal okounky okolo 10 cm. Jinak nikdy záběr od větší ryby nebyl. Přesněji myslím ten jez těsně nad Travnou.
Jinak já chodím nejčastěji na úsek od Vítanova až ke Svobodným Hamrům. Snad nikdy jsem nebyl bez rybky, ale velikost dost mizerná. Okounci, tloušti do max. 45 cm, štíhlata (max. cca 55 cm), vyjímečně i nějaký potočáček či duhák.
Jinak já chodím nejčastěji na úsek od Vítanova až ke Svobodným Hamrům. Snad nikdy jsem nebyl bez rybky, ale velikost dost mizerná. Okounci, tloušti do max. 45 cm, štíhlata (max. cca 55 cm), vyjímečně i nějaký potočáček či duhák.
Nmoskyt - Profil | Po 23.1.2012 20:36:49
Mjaška >> Ahoj, pamatuju si tě tak před dvaceti lety na Seči pod kempem. Oba jsme tenkrát chytili kapřika :-) Teda jestli jsi to byl ty :-)
NMarrysek - Profil | Po 23.1.2012 20:33:34
stryček >>
Z Jeřišna, přesně tak. Dík za tip, mám tyhle vody neprobádaný. Můj domácí revír je pstruhová Doubrava, ale letos jdu už jen do mp povolenky. Jinak co se týče pytlaček podél vody, je to všude stejný. Co jsem se natahal šňůr s oběšenýma hadama, pstroužkama s trojháčkem v jícnu, apod. Člověk i ví, kdo za tím vším je, ale v těhle vesničkách kde zná každej každýho se těžko pustím do nějakejch konfliktů. Byla to (a naštěstí zatím ještě je) krásná řeka. Co mě mrzí, že za posledních 10 let rapidně ubylo ryb. Vzpomínam, jak jsem jako 10ti letej chodil vodou a koukal na lipany, štiky, pstruhy, v každý tůni spousty velkejch tloušťů, okounů.... a šlo to, pstruhovej revír a všechny druhy ryb. Dneska lipani nejsou, potočáky nahradili granuláci, a tloušťů je tak čtvrtka a jen miminek. Ale nepřijde mi, že za tím vším je rybářskej tlak a pytláci. Bude to jedno s druhým.
Z Jeřišna, přesně tak. Dík za tip, mám tyhle vody neprobádaný. Můj domácí revír je pstruhová Doubrava, ale letos jdu už jen do mp povolenky. Jinak co se týče pytlaček podél vody, je to všude stejný. Co jsem se natahal šňůr s oběšenýma hadama, pstroužkama s trojháčkem v jícnu, apod. Člověk i ví, kdo za tím vším je, ale v těhle vesničkách kde zná každej každýho se těžko pustím do nějakejch konfliktů. Byla to (a naštěstí zatím ještě je) krásná řeka. Co mě mrzí, že za posledních 10 let rapidně ubylo ryb. Vzpomínam, jak jsem jako 10ti letej chodil vodou a koukal na lipany, štiky, pstruhy, v každý tůni spousty velkejch tloušťů, okounů.... a šlo to, pstruhovej revír a všechny druhy ryb. Dneska lipani nejsou, potočáky nahradili granuláci, a tloušťů je tak čtvrtka a jen miminek. Ale nepřijde mi, že za tím vším je rybářskej tlak a pytláci. Bude to jedno s druhým.
NMjaška - Profil | Po 23.1.2012 20:27:32
Marrysek >> Chodíme z Bradla na Seč - teď už si prut ani neberu, podle mě to nemá moc cenu, v polarizačkách skoro nic nevidíš, je tam pár míst kde tloušti jsou, ale že bych kvůli tomu dělal výpravu, tak to ne - pro mě je to spíš turistika a oprášení starých zážitků.
Před 30-35 jsme chodili na Bradlo s tátou a dědou na pstruhy, pak se tam vyskytovali pěkný štiky, lipana jsem tam viděl naposledy před 12 lety. Před Přemilovem byla taková tůň nebo slepé rameno a tam byli kapři a cejni, pak jsme taky chytali v tůni u cedule nad přehradou - ta už tam dnes není a tam co bylo 1-1.5m vody je půl metru písku.
Ale kde se mě líbilo byla část okolo Kubatky (Trávné), tam to chce ale krátký prut (samá větev).
Před 30-35 jsme chodili na Bradlo s tátou a dědou na pstruhy, pak se tam vyskytovali pěkný štiky, lipana jsem tam viděl naposledy před 12 lety. Před Přemilovem byla taková tůň nebo slepé rameno a tam byli kapři a cejni, pak jsme taky chytali v tůni u cedule nad přehradou - ta už tam dnes není a tam co bylo 1-1.5m vody je půl metru písku.
Ale kde se mě líbilo byla část okolo Kubatky (Trávné), tam to chce ale krátký prut (samá větev).
Nstryček - Profil | Po 23.1.2012 20:17:29
timb >> a to si asi ještě neviděl jejich čeřeny v tůních 2x2 metry jednu sítku mám doma
Nstryček - Profil | Po 23.1.2012 20:09:15
moskyt >> No nad přehradu jsem se moc nachodil je to tam nádherný
Čtenáři této diskuse také sledují
NPardubické jádro ...149218
NFóry59868
NBellyboat - Fan club4856
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NOpravy a úpravy navijáků5905
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NDaruji věci na ryby ...863
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NUdírny a uzení51140
NEcholoty Humminbird Helix1795
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











