- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chrudimka letošní úspěchy
Tak jak vám to jde letos na tomto krásném revíru?
Autor diskuse: posic - Profil , 7.6.2011 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: HP Profil
Dále moderuje: HP Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
26x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
N*plech* - Profil | Ne 8.11.2015 18:43:10
Zdravím, tak letos to s temi úspěchy přeháníte :D , přes půl se to tu moc nezměnilo :D
NMjaška - Profil | St 15.4.2015 19:40:40
*plech* >> Tam by to neměl být takový problém, i když jsem se nebyl v poslední době podívat na stav betonového přepadu. Dříve se tam tuším nesmělo chytat, byla to takzvaná ministerská voda.
N*plech* - Profil | Út 14.4.2015 23:11:29
Mjaška >> asi tak, ale mozna v budoucnu by se mohl opravit i ten u tej silnice:-)
NMjaška - Profil | Út 14.4.2015 20:42:00
*plech* >> Oprava leckdy vydrží léta, ale tady to byl jen neúspěšný pokus vyspravit pravou část hráze - tedy pokud si dobře pamatuju, byly tam betonové panely, ale vymlelo se to hned vedle nich - ale je to tak 20 let ??, tak se mohu mýlit.
N*plech* - Profil | Po 13.4.2015 12:13:26
MAXXSKATER >> Jinak klasicky na Záduším sajou jak blázni :-)
N*plech* - Profil | Po 13.4.2015 12:11:26
MAXXSKATER >> vypuštěnej, zarostlej, jestli chceš zejtra pošlu foto
NMAXXSKATER - Profil | Po 13.4.2015 12:07:32
*plech* >> A jak vůbec teď vypadá ? Nejsou někde aktuální fotky ?
N*plech* - Profil | Po 13.4.2015 12:02:39
Mjaška >> Ale snaha o opravu toho horního rybníka byla. co já vám tak se to zkoušelo opravovat dvakrát.
NMAXXSKATER - Profil | Út 7.4.2015 21:30:33
enteron >> Dneska jsou všichni informovaní a hned se ví, že se něco nasadilo, to neututláš. :-)))
Nenteron - Profil | Út 7.4.2015 21:20:47
MAXXSKATER >> Tjn, budme rádi zato co z toho je.-). No takových 5 míst když sem tam nato koukal. Musí se zas rozkřiknout, že tam nic neni a bude mít člověk rybník prosebe:)).
Nenteron - Profil | Út 7.4.2015 21:18:50
Mjaška >> Díky moc, za vystížný report, úplně si to predstavuji.Škoda tý fotky, ta by byla k nezaplacení.. Museli to být krásné časy..
NMjaška - Profil | Út 7.4.2015 20:35:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
enteron >> Hrana rybníku na Záduší byla o takových cca 10-15m dále než dnes, u hráze bývalo odhadem tak 2m, nahoře byl spadlej strom, v kterém bylo spousta kaprů, žížala nejlepší nástraha. Prvně s ryb. lístkem jsem tam chytal v r 1979, takže to je 36 let, dříve tam byla i vojenská ocelová pramice, kterou děda pak koupil od někoho snad ze Slatiňan.
Nad tímto rybníkem byl ještě jeden rybník, kdy byli hlavně pstruzi, líni nějaký ten kapr a amur., ten byl kompletně zarostlý trávou a v nich byla "oka" 1-2m, kde se dalo chytat na splávek. Při velké vodě to vzalo hráz a už ten rybník nikdo neopravil.
Nad tímto rybníkem byl ještě jeden rybník, kdy byli hlavně pstruzi, líni nějaký ten kapr a amur., ten byl kompletně zarostlý trávou a v nich byla "oka" 1-2m, kde se dalo chytat na splávek. Při velké vodě to vzalo hráz a už ten rybník nikdo neopravil.
NMAXXSKATER - Profil | Po 6.4.2015 20:46:55
enteron >> Až se tam vytře ta bílá ryba, tak to bude lepší. Teda snad se jí tam bude dařit. :-) Taky bych to bral větší a hlubší, ale už to vypadalo, že z toho ani nebude svazový rybník, tak buďme rádi, že to dopadlo alespoň takhle, i když pro moc rybářů najednou to opravdu teďka moc není.
Nenteron - Profil | Po 6.4.2015 20:41:07
MAXXSKATER >> Jojo, na tý kamenný hraně jsem včera chytal a trochu více tomu věřil, ale výsledek byl takový jaký byl:).Každopádně je to škoda.Zajímalo by mě jak rybník vypadal dříve, musel být o dost větší.. Taková historická fotka z 30 let by byla úplně nejlepší:).
NMAXXSKATER - Profil | Po 6.4.2015 20:36:07
enteron >> No, vody je tam díky tomu určitě méně než bylo. Největší hloubka je u hráze a pomalu to klesá.
Čtenáři této diskuse také sledují
NPardubické jádro ...149218
NFóry59868
NBellyboat - Fan club4856
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NOpravy a úpravy navijáků5905
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NDaruji věci na ryby ...863
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NUdírny a uzení51140
NEcholoty Humminbird Helix1795
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











