lov na labi - rada

čau chystáme se jet s kámošem na labe na 4 dny budeme lovit na boilie ale nikdy jsem nanřece nechytal tak bych chtěl poradit co a jak (jak dlouhé návazce, jak často krmit a jestli hodně prostorově a kolik si mám vzít sebou boilie stačí pro 2 10kg) a ještě bych se chtěl zeptat v časopise kapr jsem četl článek od lk baits a tam zminovali lov pod špičkou prutu mohl by mi prosím někdo vysvětlit tuto techniku lovu jak to mám udělat to mam nahodit třeba 10m po proudu a 3m od kraje a vlase povolit třeba ještě o 5m aby si sedl na dno a neplašil projíždějící ryby nebo jak to je děkuji za odpovědi a doufám že jste to pochopily
Autor diskuse: plotice25 - Profil , 30.5.2011 kaprařina - techniky lovu

NBomban - Profil | So 4.1.2014 22:32:19

Zdravím,mohli by jste mi někdo říct,kde na Labi dá se dobře zachytat? Chytam druhym rokem,nemam dost zkušeností a tak bych uvítal pár rad. Taky to mám cca 30 km na přehradu Pastviny. Tam jsem ještě nebyl,též se ptám na místa a navnady. Většinou jsem chytal na Rozkoši. Mám vychodočeskou povolenku a jsem v Ústí nad Orlicí. Jsem zastánce CHYŤ a PUST.
Většinou jezdíme ve dvou a proto bych potřeboval místa,kde se dá postavit bivak na dva až tři dny.
Jaké bojlí by jste mi doporučili? Předem moc dík.

    NPetr.J - Profil | Po 18.7.2011 7:02:03

    Jirka.H >> Carp2 - 15.7.2011 23:54:56 >> Je to řeka tekoucí romantickou krajinou Čech. Počasí má být o trochu chladnější než bylo dosud. Průtok je v Přelouči 24 m a Nymburku 30 m . No jinak léto je v plném proudu.

      NCarp2 - Profil | Pá 15.7.2011 23:54:56

      čau nevíte jak to vypadá na labi u kolína jedu tam v pátek

        Nrybka999 - Profil | Pá 8.7.2011 21:46:29

        jednou jim chutná masový a jednou sladký,je dobrý mít oba druhy a vyzkoušet to,a 10 kg pro dva na 4 dny stačí bohatě

          Nmicrad - Profil | Pá 3.6.2011 9:04:52

          jorgo81 >> osobně mi na Labi funguje nejlíp kombinace maso-ovoce (brusinka/oliheň, brusinka/mušle, jahoda/klobása) , anebo klasická jahůdka na labi málokdy zklame chce to trochu zkoušet občas se to mění rok od roku , stalo se mi že jeden rok mě to jezdilo výhradně na jahodu další rok stejné místo, stejný čas a bylo to úplně jinak

            Nzhcarp - Profil | Čt 2.6.2011 23:26:56

            plotice25 >> Máš zajívavé požadavky :-), zaměř se raději na nějaký rybník v JČ, tam najdeš co hledáš.

              Nkobr.d - Profil | Čt 2.6.2011 20:46:28

              plotice25 >> ... a kde lezou alespoň patnácky z vody po vlascích až do podběráku atd. :-))

                Nmannice - Profil | Čt 2.6.2011 20:17:37

                Dneska sem se byl podívat na pár hodin k labi a po frontě která přešla to je hodně o ničem..Zkoušel sem na jeden prut dát peletku s plovoučkou na panáčka a bez reakce..Pro zabavení sem si vzal i feeder na kterej pár rybek přišlo,ale bylo to víc než chudý.

                  NS.Jakubem - Profil | Čt 2.6.2011 18:50:38

                  jorgo81 >> Nemáš zač já třeba osobně kdybych měl jet na Labe ne víkend tak si vemu Ananas N-Ba ................................+..................​ Královský losos maso x játra ........... + G2 vše je od firmy Mikbaits ;)).. Každý má jiný názor a každý preferuje něco jiného ;)

                    Njorgo81 - Profil | Čt 2.6.2011 18:29:15

                    S.Jakubem >> jj dik ja koukal na kraba a musle a chtel jsem zkusit naky ovoce treba banan no to mi taky vzdycky braly tak uvidime jinak diky za radu

                      NS.Jakubem - Profil | Čt 2.6.2011 17:07:16

                      jorgo81 >> Čau, tak na Labe bych teď vzal Královský losos maso x játra nebo to samí ale fran.klobása.. ale je to jen otázka názoru každů druhý ti napíše něco jiného :))

                        Nplotice25 - Profil | Čt 2.6.2011 17:00:07

                        mohli by jste mi prosim poradit nejake misto u usti nad labem chtěl bych aby z mnou nejezdili auty a na druhé straně taky ne a aby to bylo nekde kde by si ne¨mohl oklo me nekdo sednout neco jako třeby misto v rakosi nebo někde kde jsou spadle nejake stromy stači když napišete u jaké vesnice se mám na tyto místa zaměřit ja už si potom nejaké najdu děkuji

                          Njorgo81 - Profil | St 1.6.2011 22:09:40

                          ahoj akorat koukam na koule a vubec nevim co vezmu,jsem z jihu cech,prosim vas co mate odzkousene ovoce,nebo maso nechci zbytecne utratit penizky dekuju za radu

                            NLukaz - Profil | St 1.6.2011 21:41:57

                            dnes jsem nakonec nevyrazil, protoze byla mega bourka..nekdy priste snad... pouzivam napr. tyto navazce...

                              Nkobr.d - Profil | St 1.6.2011 21:40:09

                              Halen >> Opravdu ?? To není možný :-)))

                                NHalen - Profil | St 1.6.2011 21:32:46

                                kobr.d >> Hele, to je 5,5 roku stará záležitost ...

                                  NHalen - Profil | St 1.6.2011 21:30:40

                                  axel82 >> Svoji vlastní fotku nemám, ale používám úplně klasickou montáž, olovo na závěsce, do závěsky zasunutý obratlík, ke kterému je z jedné strany připevněna olověná šňůra a z druhé strany návazec cca 20cm buď z pletenky, nebo z fluorcarbonu, háček navázán klasicky bezuzlově, žádné červíky či rovnátka nepoužívám, záběry na řece jsem měl vždy brutální a spolehlivé. Asi nejvíc se tomu, co používám podobá tohle http://www.mrk.cz/montaze.php?id=291 - jen už nepoužívám hadičku proti zamotání, ale olověnku.

                                    NJakub S - Profil | St 1.6.2011 20:42:37

                                    kobr.d >> Jj,až když sem na to klik podruhý tak sem se toho všim:-))):-)))ale na chvilku sem se lek:-))

                                      Nkobr.d - Profil | St 1.6.2011 20:40:00

                                      Jakub S >> Ale povedlo. :-)) Ti to trvalo.

                                        NJakub S - Profil | St 1.6.2011 20:39:34

                                        sedlo >> A můžeš to nějak potvrdit,můžeš mi něco poslat,kde to psali?