lov na labi - rada

čau chystáme se jet s kámošem na labe na 4 dny budeme lovit na boilie ale nikdy jsem nanřece nechytal tak bych chtěl poradit co a jak (jak dlouhé návazce, jak často krmit a jestli hodně prostorově a kolik si mám vzít sebou boilie stačí pro 2 10kg) a ještě bych se chtěl zeptat v časopise kapr jsem četl článek od lk baits a tam zminovali lov pod špičkou prutu mohl by mi prosím někdo vysvětlit tuto techniku lovu jak to mám udělat to mam nahodit třeba 10m po proudu a 3m od kraje a vlase povolit třeba ještě o 5m aby si sedl na dno a neplašil projíždějící ryby nebo jak to je děkuji za odpovědi a doufám že jste to pochopily
Autor diskuse: plotice25 - Profil , 30.5.2011 kaprařina - techniky lovu

Nsedlo - Profil | St 1.6.2011 20:37:59

Jakub S >> Jo, je to celý v háji...:(

    NJakub S - Profil | St 1.6.2011 20:37:46

    kobr.d >> Hmmmm dobrý,18.1.2006.....tak se ti to nepovedlo:-)):-))

      NJakub S - Profil | St 1.6.2011 20:35:47

      kobr.d >> Mě se to celý nějak nezdá....

        NJakub S - Profil | St 1.6.2011 20:31:35

        lubos666.p >> Myslim si,že se na labi nic nestalo,protože si myslim,že bych o tom věděl,myslím,že je to takovej tríček z jejich strany:-))

          Nkobr.d - Profil | St 1.6.2011 20:30:53

          Jakub S >> Všechno v prde.li. Labe je mrtvá voda. Nemá cenu tam jezdit. http://www.radio.cz/cz/rubrika/udalosti/koncentrace​-kyanidu-v-labi-klesa

            NPetanek81 - Profil | St 1.6.2011 20:10:59

            kdežtak se tsm nic nestalo a jen nás tu lakují

              Nlubos666.p - Profil | St 1.6.2011 20:06:37

              Jakub S >> Asi to tajej.

                NJakub S - Profil | St 1.6.2011 20:03:13

                sedlo >> Prosímtě co se stalo na Labi a kde?

                  NJakub S - Profil | St 1.6.2011 20:01:39

                  Ondra (tloušťák) >> Prosímtě co se stalo na Labi?Nikde nic nemůžu najít,dík.

                    Naxel82 - Profil | St 1.6.2011 19:01:45

                    Halen >> tak díky moc za radu. nemáš ješte nejakou fotečku návazce na řeku? díky.

                      Nxmac - Profil | St 1.6.2011 18:03:06

                      jirkazez >> Kapři se hlavně ještě minulý týden třeli u nás sami a teď se tře jesen. Berou jen opatrně cejni, jinak všechno přežrané ...

                        Njirkazez - Profil | St 1.6.2011 17:59:38

                        Ahoj, nevím, jestli má teď cenu jezdit na Labe. Sám jsem tam nebyl, ale podle kamarádů kapři vůbec neberou. Zaprvé je na vině květ z topolů, za druhé se prý tře bílá ryba a kapři jezdí za ní a žerou jikry. Opakuji, osobně jsem tam nebyl, jak jsem koupil, tak prodávám.

                          NHalen - Profil | St 1.6.2011 17:22:04

                          axel82 >> Lepší než sáček budeš mít punčochu. V sáčku spolu s krmením uzavřeš i vzduch, takže ti bude chvilku, než se rozpustí nadnášet celý návazec na jeho délku nade dnem a čistě teoreticky, protože jsem to nikdy pod hladinou neviděl může krmení po rozpuštění sáčku trochu snést proud. Ale mě se na řece JENOM bodový krmení punčochou nebo sáčkem příliš neosvědčilo, lepší je zakrmit větší plochu. A ano, uvažovat o rychlosti proudu a rychlosti padání návnady ke dnu. Trochu matematiky - proud 0,3 m/s, propad návnady rychlostí 0,5 m/s, 3 metry hloubka - návnada poplave vodním sloupcem 1,8 metru, než dopadne na dno. Mimochodem, některá návnada padá ke dnu rychleji, některá pomaleji ... musíš odzkoušet a co se týká četnosti vnadění - větší dávku dávám 2x denně a pak, když jsou záběry přikrmuju kobrou nebo raketou. Punčocha už je pak jen třešnička na dortu, obzvlášť, když obsah punčochy bude řádně naboostrován.

                            Naxel82 - Profil | St 1.6.2011 15:12:58

                            chcu se zeptat, jak to je s tím krmením? budu krmit partiklem a teda jak čtu tady tak od lovného místa krmit tak deset metrů? a když mám pva sáček můžu to dát tada k háčku? neodnese to hned voda? zůstane tam aspoň něco pro tu rybu? a vjakých časovích intervalech krmit? co půl hoďky?

                              Nmik UTD - Profil | St 1.6.2011 15:01:07

                              plotice25 >> Můžeš jak nahoru proti proudu tak i dolu po proudu. Pokud budete lovit ve 2 lidech ta určitě jeden at chytá směr proti proud

                                Nplotice25 - Profil | St 1.6.2011 9:53:47

                                jeste bych se chtěl zeptat nebylo by lepsi nahodit třeba 10-15 metrů nad pruty (proti proudu) a vlasec trochu povoli pak by si měl ten vlase sednout na dno jak na nej působi ten proud a neplašil by ryby díky za odpovědi

                                  NLukaz - Profil | Út 31.5.2011 21:52:15

                                  zitra pres noc na ne vyrazim ... byl jsem dneska u labe a zda se mi, ze prudce klesla hladina... ma prijit zmena pocasi, tak uvidim..

                                    Naxel82 - Profil | Út 31.5.2011 19:03:47

                                    Lukaz >> děkuji shibe

                                      Naxel82 - Profil | Út 31.5.2011 19:03:25

                                      mik UTD >> ahoj, díkes za radu. konečně jasno:-)

                                        NLukaz - Profil | Út 31.5.2011 15:06:17

                                        axel82 >> carpkillerův lexikon montáží .. tady na MRKu .. inspirace více než dost si myslim... ;)