lov na labi - rada

čau chystáme se jet s kámošem na labe na 4 dny budeme lovit na boilie ale nikdy jsem nanřece nechytal tak bych chtěl poradit co a jak (jak dlouhé návazce, jak často krmit a jestli hodně prostorově a kolik si mám vzít sebou boilie stačí pro 2 10kg) a ještě bych se chtěl zeptat v časopise kapr jsem četl článek od lk baits a tam zminovali lov pod špičkou prutu mohl by mi prosím někdo vysvětlit tuto techniku lovu jak to mám udělat to mam nahodit třeba 10m po proudu a 3m od kraje a vlase povolit třeba ještě o 5m aby si sedl na dno a neplašil projíždějící ryby nebo jak to je děkuji za odpovědi a doufám že jste to pochopily
Autor diskuse: plotice25 - Profil , 30.5.2011 kaprařina - techniky lovu

NMaugli001 - Profil | Ne 5.1.2014 9:02:10

mipa >> Dobrá.Vem to od Litoměřic až k Nymburku.To je trošičku širší souřadnice,ale máš jistotu,že nějakou plotičku vybagruješ.

    Nmipa - Profil | Ne 5.1.2014 8:59:02

    Pvl >> no samo, protože taková ploťka 55 cm mi v "úspěších" ještě chybí a nemám ji fotograficky zdokumentovanou :-)))

      NPvl - Profil | Ne 5.1.2014 8:56:21

      mipa >> Samozřejmě na SZ -ať se tam netlačíme :o§))

        Nmipa - Profil | Ne 5.1.2014 8:54:18

        Maugli001 >> a když toho máte tolik za sebou, tak nějakou tu souřadničku GPS by jste tedy mohli "pustit" ... aspoň orientačně, třeba kde jsou pořádné plotičky :D-)

          NPvl - Profil | Ne 5.1.2014 8:52:59

          Maugli001 >> L. mapa je dobrý pomocník + turist. mapa ..a je to :o§)) Hurá na obhlídku ...

            NMaugli001 - Profil | Ne 5.1.2014 8:50:54

            Pvl >> s klukem jsme vzali člun,za 6 dní najezdili cca 70km a můžeš mi věřit,že bez pořádného prohlédnutí let.map bychom se do toho nepouštěli.Ovšem,jak sám vidíš,tak si radši napíší o nejlepší fleky a nástrahy

              NPvl - Profil | Ne 5.1.2014 8:44:40

              Maugli001 >> Měl jsem na mysli letecká mapa pak následné okouknutí na živo --třeba takový procházkový jeden den z víkendu . EDIT : jen podle leteké mapy by to bylo málo .

                NMaugli001 - Profil | Ne 5.1.2014 8:41:54

                Pvl >> To máš naprostou pravdu.Ale pokud si to jak se říká neosaháš vlastníma rukama,tak to není ono.

                  NPvl - Profil | Ne 5.1.2014 8:36:37

                  Maugli001 >> V dnešní době ani nemusíš radit orientačně Jsou letecké mapy ,tam se toho také nechá dost vyhledat -orientačně .

                    NMaugli001 - Profil | Ne 5.1.2014 8:32:06

                    Pánové, ono je hezké,když někomu můžeme poradit,ale pouze orientačně.Chytej někde kolem Kolína......Mělníka..... atd.Každý rybář by si měl najít ten svůj top flek.My jsme strávili 6dní projížděním na lodi a našli jsme moc pěkné místa na rybačku.Holt se musí oželet čas.Proto se divím některým,že si sem píší o všelijaké rady,kde to bere a na co má chytat.Vždyť je to jenom rybařina.Dneska to bere tady a na tohle,zítra to bude o 4km dál a bude to brát na něco jiného.Nikdo z nás přeci nejezdí jenom s jedním druhem koulí atd.

                      Nmipa - Profil | Ne 5.1.2014 8:27:48

                      Pvl >> jinak jsi byl v tom "vysvětlení" toho, jak to chodí rychlejší :-)

                        Nmipa - Profil | Ne 5.1.2014 8:12:45

                        Pvl >> máš pravdu, doposud jsem se nepodíval co je zač ... a jako "nováčka" ho to omlouvá, protože nezná "zákonitosti" MRKu a to, co někteří jedinci dokáží ! :-)))

                          Nmipa - Profil | Ne 5.1.2014 8:09:32

                          Bomban >> nic proti tobě nemám a ani se neznáme, ale tu otázku nemyslíš vážně, že ne ???
                          ty jsi si vlastně svým dotazem objednal "vraždu" ... a to těch míst, o kterých by ti zde někdo napsal :-)))
                          nikdo soudný ti takto veřejně "neprovaří" svůj flek kde chytá a navíc ti snad ani nemůže napsat kdy a na jaké nástrahy mu to jezdí, protože to se opravdu rovná zkáze a zániku toho místa či úseku, tomu věř, protože se z toho stává zde na MRKu veřejná informace a veřejnost pranic nedbá na morálku ...!
                          jinak na to, co se ptáš, tak konkrétní odpověď asi nedostaneš ... a to hned z několika důvodů !
                          jednak to je několik otázek najednou a odpovědi na ně by daly na knihu a též ti nikdo svoje "fungující" fleky či nástrahy neprozradí :-)
                          takže to je předem jasné - chytat se dá vlastně všude, protože Vč mají mnoho krásných zákoutí, řek, rybníků a pískoven a Labe v tom hraje podle mne prim, prostě stačí si to "svoje" místo jen najít, vyzkoušet nástrahu atd. ... a to v kontextu s lovnou technikou, roční a denní dobou ... atd. ... atd. ... no prostě v rybařině není nic dáno dopředu a nic neplatí "plošně" - takže zkoušet a zkoušet a ... zkoušet a ty tížené výsledky se dostaví, jako asi u většiny z nás :-)))))))
                          a jak jsem psal výše, neber to osobně, ale ..... :D-)

                            NPvl - Profil | Ne 5.1.2014 7:55:36

                            F.T.M. >> Hele, kdy nebyl nebyl novej ..tolik bych se stylizací odpovědí nepáral .o§)) EDIT až jsem se z toho psaní unavil :o§)

                              NF.T.M. - Profil | Ne 5.1.2014 7:52:12

                              Pvl >> Napsal jsi to moc pěkně, je pravdou že si každý rozumný rybář hájí to své místo. Je to stejné jako u houbařů taky nemůžeš nikomu povídat kde jsi ty houby nasbíral :-)))

                                NPvl - Profil | Ne 5.1.2014 7:42:33

                                Bomban >> Aby jsi byl v obraze -- to co potřebuješ vědět ti nejspíš nikdo neřekne .Byl by sám proti sobě .Jestli má někdo nějaký místo je rád že tam má relativní klid Tím že něco zde zveřejní zákonitě o ten klid příjde Jestli mi rozumíš ?? Protože takových jako ty, se zde pohybuje kupa . Jen se nezeptají . Moje odpověď se ti nebude určitě zamlouvat ,ale bohužel je to tak .

                                  NPvl - Profil | Ne 5.1.2014 7:41:30

                                  mipa >> Ale on se ptá nikomu neodpovídá . Navíc je tu novej našel si tuto otázku aby se zeptal .Ctí jej že nezaložil novou . ´Domnívám se ,že si informace které shání si bude muset zjistitt sám :o§))

                                    NF.T.M. - Profil | Ne 5.1.2014 7:22:20

                                    mipa >> Tak,tak :-))) Zadavatel této diskuse, tu dle karty byl naposledy před 17ti měsíci.

                                      NChosé 2 - Profil | Ne 5.1.2014 7:18:36

                                      mipa >> Třeba žijí..., ve skryté identitě :-)

                                        Nmipa - Profil | Ne 5.1.2014 7:09:22

                                        Bomban >> to je tak stará diskuse, že ani nevíš, zda její účastníci ještě žijí :-)))