Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NMartin II. - Profil | Pá 13.4.2012 20:43:39

kometa : pardubice 2:1 poďme to spláchnout!!! na ryby pujdem až zítra :-)

    Nkanic - Profil | Pá 13.4.2012 20:40:44

    mlíčnák >> toto obdivuji,nikdy jsem se to nenaučil

      Nmlíčnák - Profil | Pá 13.4.2012 20:40:28

      Drinks >> Pozor to nejsou moje ale mého guru přez tyto ohavy :-) Zatím se to učím .

        NDrinks - Profil | Pá 13.4.2012 20:37:38

        mlíčnák >> Líp to ani napsat nejde :-)

          Nmlíčnák - Profil | Pá 13.4.2012 20:35:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Drinks >> Vím někdo si dělá koulís a iní magoři si motaj muchy :-))

            Nmlíčnák - Profil | Pá 13.4.2012 20:31:57

            kanic >> O jeden stupeň níž - Spytinov .

              NDrinks - Profil | Pá 13.4.2012 20:31:04

              mlíčnák >> Neříkám že se mi nelíbí, ale můj vkus to není .)

                Nkanic - Profil | Pá 13.4.2012 20:30:56

                Drinks >> mám člun i s motorem

                  NDrinks - Profil | Pá 13.4.2012 20:30:22

                  kanic >> klidně poskytnu člun :-) Taky si jí chci sjet:)

                    Nkanic - Profil | Pá 13.4.2012 20:30:08

                    mlíčnák >> to je běloveský jez ?

                      NMartin II. - Profil | Pá 13.4.2012 20:30:02

                      mlíčnák >> ale můj styl jo :-) klidně může být i tvrdší

                        Nkanic - Profil | Pá 13.4.2012 20:29:08

                        mlíčnák >> chtěl bych sjet celé na lodi a kontroly z vody

                          Nmlíčnák - Profil | Pá 13.4.2012 20:28:30

                          Drinks - >> Chytám tady dost často ale už vesměs jen na muchu .

                            Nmlíčnák - Profil | Pá 13.4.2012 20:25:17

                            Drinks >> Každý ať si poslůchá co chce ale mi se líbí .

                              Nmlíčnák - Profil | Pá 13.4.2012 20:24:00

                              kanic >> Tak se asi uvidíme .

                                Nkanic - Profil | Pá 13.4.2012 20:22:06

                                mlíčnák >> M 11 je už mimo můj okruh,ale letos se chystám až po Kroměříž

                                  NDrinks - Profil | Pá 13.4.2012 20:21:42

                                  mlíčnák >> nejsem přízvec tohoto žánru :-)

                                    Nmlíčnák - Profil | Pá 13.4.2012 20:20:50

                                      Nmlíčnák - Profil | Pá 13.4.2012 20:17:32

                                      kanic >> Dotaz . I na M11? když to měli Napajedla tak si to vcelku dobře hlídali .

                                        NDrinks - Profil | Pá 13.4.2012 20:12:40

                                        kanic >> Forest Gump :-)