Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

kanic - Profil | Pá 13.4.2012 20:08:58

Drinks >> tak to byl nějaký turista

    Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 20:05:48

    kanic >> No vypadalo to tak , šel pod Hodonína ke splavu u Lanžhota, pak se vracel a šel zase po svých směr Hodonín :-)

      kanic - Profil | Pá 13.4.2012 20:02:41

      Drinks >> celý úsek pěšky ?

        Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 20:00:13

        kanic >> No , ten co mě kontroloval spíš šel po svých :-)

          kanic - Profil | Pá 13.4.2012 19:59:26

          Drinks >> je to možné,často jezdím Lanžhot - Hodonín po hrázi

            Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 19:58:38

            No a další nepěkná situace.

            Břehy se sesunuly do vody na některých místech šlo vidět díry do nor k bobrům.

            Ale jinak krása.-)

              Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 19:57:29

              kanic >> Možná už od Tebe za minulý rok mám pár kontrol :-) z M3:)

                kanic - Profil | Pá 13.4.2012 19:56:14

                Drinks >> od M10 po M2

                  Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 19:54:47

                  kanic >> sákra:-) Které useky?.)

                    kanic - Profil | Pá 13.4.2012 19:54:25

                    Drinks >> jasně,tam nejvíc

                      Domino222 - Profil | Pá 13.4.2012 19:54:01

                      Drinks >> Aha, dobré vedieť :-)

                        Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 19:53:33

                        Domino222 >> No musíš je tam nasměrovat. jako já :-) :D

                          Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 19:53:15

                          kanic >> Chodíš kolem Moravy?.-)

                            Domino222 - Profil | Pá 13.4.2012 19:51:45

                            Drinks >> Ale veď to je dobre, aspoň nás budú otravovať, ale najhoršie je to že chodia tam kde by nemuseli a naopak nechodia tam kde by mali kua :( A hlavne chodia tam kde ja zatiaľ :D

                              kanic - Profil | Pá 13.4.2012 19:50:16

                              jak je to možné,přece žádná RS nefunguje

                                Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 19:49:55

                                Domino222 >> Minulý rok jsem měl 4 za rok. No a letos to bude asi taky rekord :-)

                                  Domino222 - Profil | Pá 13.4.2012 19:48:21

                                  Drinks >> No letos, ale si zober že mi nemôžme chytať na jazerách vôbec, takže tie zápisy mám iba z riek ešte k tomu :-)) Som blázon zrejme :-) No u nás to vyzerá podobne, za 2 roky som mal iba 3 kontroly a za tento rok mám už 5 :-)

                                    Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 19:46:39

                                    Domino222 >> Letos?:-) Tak to klobouček. Letos se u nás čeká velký hon na rybáře, bude víc adrenalínu aspoň:-)

                                      Domino222 - Profil | Pá 13.4.2012 19:44:33

                                      Drinks >> No ja mám akurát pred sebou papiere a ja mám 32 vychádzok a 5 kontrol :-))

                                        Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 19:43:22

                                        Před chvílou sem se byl podívat na Moravěnku. Při té příležitosti jsem si pohodil pár kuliček:-) Tak snad se něco pověsí zítra.

                                        10minut chození podél břehu, a hned uloven klíšťák:-)

                                        Jinak bylo ve vodě celkem živo. Což jsem nečekal. Uvidíme jak se to vyvine:)