Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

P3 - Profil | Út 17.4.2012 21:02:11

coolenzo >> nevím jak u kanců,ale u srnců atd stačí lidské vlasy.

    coolenzo - Profil | Út 17.4.2012 21:00:02

    Drinks >> zase to neber , že by jsi ho měl ostříhat jak ovci :)))))))) stačí troška a máš vystaráno. a navíc by měl teď línat ne? :)

      P3 - Profil | Út 17.4.2012 20:59:01

      Drinks >> tak já zatím chodím jen na stoják,ale ryby jen do 72cm,ale i tak dobré.

        Drinks - Profil | Út 17.4.2012 20:55:36

        coolenzo >> To by ze mne náš pes moc radost neměl :-)

          Drinks - Profil | Út 17.4.2012 20:55:22

          P3 >> zdravím, no 4 menší sem vytáhl, ale nic převratného . Voda byla jako na houpačce, nahoru dolů.

            coolenzo - Profil | Út 17.4.2012 18:21:56

            Drinks >> ahoj .. přibal si příště chlupy ze psa ... občas chytám na jednom rybníčku ve vojenském prostoru a kance si tam majitel dokonce láka na pole , aby je pak kosil kulovnicí, takže jsem to řešil taky a když kolem fleku rozhážeš , nebo v punčošce pověsíč chlupy , tak se ti kňouři vyhnou obloukem :)

              P3 - Profil | Út 17.4.2012 18:18:49

              Drinks >> hoj,tak co už máš nějakého pěkného šupíka z Moravěnky??

                P3 - Profil | Po 16.4.2012 20:10:52

                Drinks >> zdar tak sem si sehnal ještě jedno LC a mám ted na bestmastrech dvojčátka :-))

                  Drinks - Profil | Ne 15.4.2012 22:22:23

                  Zdenal77 >> Hlavně bacha na divočáky, tolik výkalů od nich kolem mojého fleku sem tam nikdy neměl. Aj sem se bál abych si snima v noci nepotykal.

                    Zdenal77 - Profil | Ne 15.4.2012 21:59:04

                    Drinks >> supr,snad mi ta pohoda nějakou šupinu přinese ..

                      Drinks - Profil | Ne 15.4.2012 21:56:50

                      Zdenal77 >> Pohoda:)

                        Zdenal77 - Profil | Ne 15.4.2012 21:20:24

                        Viktorin >> tak to je dobrá zpráva,chystám se na tři dny,děkuju

                          Viktorin - Profil | Ne 15.4.2012 21:09:33

                          Zdenal77 >> průtok je mizerný. Chtělo by to pořádně zapršet. Kapři berou také, ale dnes se mi po haluzi povedl tolstoj viz můj lov.

                            Zdenal77 - Profil | Ne 15.4.2012 20:58:44

                            Drinks >> jaký je průtok? Dá se to už v poho že jo

                              Drinks - Profil | Ne 15.4.2012 20:12:28

                              Já už smočil:-)

                                Martin II. - Profil | Pá 13.4.2012 20:51:51

                                Drinks >> v hospodě nerší :-) měj te se

                                  Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 20:50:31

                                  Martin II. >> No u nás je asi ta přeháňka :-)))

                                    Martin II. - Profil | Pá 13.4.2012 20:49:34

                                    Drinks >> už ne, akorat přeháňka. co u vás? :-)

                                      Drinks - Profil | Pá 13.4.2012 20:47:50

                                      Martin II. >> Prší u Vás ?:-)

                                        mlíčnák - Profil | Pá 13.4.2012 20:46:11

                                        kanic >> Taky né , jen se to učím bo tu moc pstruhovek nemáme . Na much se dá dobro bolen a kapř ale taky né na povel . Sumec je asik nej oříšek ale jistě se taky dá .