Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Drinks - Profil | St 22.2.2012 17:55:56

Domino222 >> No prázdné ale když to naláduješ x koulema což taky něco váží .. Plus síla kterou do toho dáš . Je tam víc těch věcí no:-) Může a nemusí :))))

    P3 - Profil | St 22.2.2012 17:50:50

    Drinks >> mám XH bestaster a na ten dávám normálně nálože 100g a hážu do 70-90m,jeho gramáž je 150g

      Domino222 - Profil | St 22.2.2012 17:49:20

      Drinks >> Myslíš? :-D Ale veď plné to váži podľa P3 85g to nie je veľa .. :D

        Drinks - Profil | St 22.2.2012 17:48:17

        P3 >> Musíš mít hodně feedrů teda :)

          Drinks - Profil | St 22.2.2012 17:47:56

          Domino222 >> Na tu menší by mohl, já tu menší pověsím na 3,5lbs , ale tu větší minimálně 5lbs jinak máš čím topit :))))

            P3 - Profil | St 22.2.2012 17:46:53

            Drinks >> já to dám na feeder :-)

              Domino222 - Profil | St 22.2.2012 17:46:37

              Drinks >> Myslíš že stačí starý 3 lbs kaprák?

                Drinks - Profil | St 22.2.2012 17:45:07

                Domino222 >> Svůj starý to je tvrdý jak bambus :)) na nové bych takovou krávu nepověsil :))))

                  Domino222 - Profil | St 22.2.2012 17:43:54

                  Drinks >> A aký prut si na to zoberieš?

                    Drinks - Profil | St 22.2.2012 17:43:12

                    70- 90 hodíš aj s prstem v nose..:-)

                      Domino222 - Profil | St 22.2.2012 17:40:00

                      P3 >> Mno vidíš :-DD To sa dá

                        P3 - Profil | St 22.2.2012 17:38:44

                        Domino222 >> už tu váhu mam prázdné 25g a plné asi 85g úplná pohoda

                          P3 - Profil | St 22.2.2012 17:36:36

                          jinak mě by stačilo házet 70-90m max

                            P3 - Profil | St 22.2.2012 17:35:38

                            Domino222 >> se měto nechce hledat :-))))

                              Trezi - Profil | St 22.2.2012 17:35:08

                              Já měl tu spomu ale tu vetší a svihal sem stim dalelo ale chce to dobrej prut a naviják já stim házel kuku a kdyz sem to dal plné tak to melo tak 250 g :) http://sportcarp.cz/clanky/jak-jsem-potkal-spomba.a​spx to je tes te vetší

                                Domino222 - Profil | St 22.2.2012 17:34:17

                                P3 >> Existuje aj net nato :)

                                  P3 - Profil | St 22.2.2012 17:33:12

                                  Drinks >> a kolik ta paráda váží prázdná??

                                    Drinks - Profil | St 22.2.2012 17:27:32

                                    P3 >> To po mě nechtěj , před chvílou jsem jí dovezl dom.)) Ale chlápek co sem sním stravil 4 hodiny v obchodě , tak mi říkal že stím švihne i 120.. Ale taky k tomu má prut na spomb atd:) Já to dám na starý proutek:-)

                                      P3 - Profil | St 22.2.2012 17:22:51

                                      Drinks >> to je pohoda a jak daleko stím nahodíš a kolik to váží naplněné tím boilisem asi ?

                                        Drinks - Profil | St 22.2.2012 17:19:24

                                        P3 >> cca 10- 15? tak nějak :))