Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NDomino222 - Profil | St 22.2.2012 17:18:05

Drinks >> :-DDD Tak to áno..

    NP3 - Profil | St 22.2.2012 17:17:10

    Drinks >> kolik se tam toho vejde??třeba 20mm koulí?

      NDrinks - Profil | St 22.2.2012 17:13:21

      Domino222 >> Jedna dotace na je načas pokoj, horší by to bylo kdyby to i mluvilo :D

        NDomino222 - Profil | St 22.2.2012 17:12:27

        Drinks >> Pekný junior :D

          NDrinks - Profil | St 22.2.2012 17:08:57

          No tak sem pořídil Juniora :)

            NDrinks - Profil | St 22.2.2012 10:57:34

            Domino222 >> Budem na tom dost podobně :D

              NDomino222 - Profil | St 22.2.2012 10:37:57

              Drinks >> My si počkáme ešte viac kým sa zohreje voda, lebo ten ľad od vás splaví ku nám :-DD

                NDrinks - Profil | St 22.2.2012 10:28:28

                Domino222 >> Stejně si ještě nějaký čas počkám, než to odteče. :-)

                  NDomino222 - Profil | St 22.2.2012 10:18:46

                  Drinks >> Už musíš mať riadny absťák :( :-))

                    NDomino222 - Profil | St 22.2.2012 10:18:26

                    Drinks >> Ale vraj to fakt pomáha :-DD Len občas povolí aj to čo nechceš..

                      NDrinks - Profil | St 22.2.2012 9:43:19

                      Dime povolit ledy, máte někdo TNT ?:-)

                        Nantony - Profil | Út 21.2.2012 21:06:57

                        P3 >> to fakt nejde, ani vypustit Moravu, ani snížit průtok, jak to tady píšete!
                        Jediné, co se může stát, je to, že se sníží hladina vlivem snížení některého jezu - v tomto případě ve Spytihněvi. Tam to je dost dobře proveditelné.
                        hola
                        antony

                          Nroman - Profil | Út 21.2.2012 21:03:11

                          Drinks >> jj četl jsem to snad v Hodonínských listech či kde, možná něco bude na webu povodí---momentálně je to pro mně pasé, spíš čekám až se dají nad jezem do pohybu ledy bo chci nějaké pěkné fotečky

                            NDrinks - Profil | Út 21.2.2012 20:58:43

                            roman >> To vím, o tom se něco slyšel, ale maximálně sníží průtok. Jinak víc ani nezmůžou:-)

                              Nroman - Profil | Út 21.2.2012 20:21:50

                              Drinks >> má se čistit koryto a opravovat hráz cca 500m pod hodonínským jezem

                                NDrinks - Profil | Út 21.2.2012 18:07:57

                                P3 >> To už se to řešilo i dřív , ale na jinačím úseku a myslím jiná stavba někde u Hodonína ? ! Nejsem si jistý, kdo ví :)

                                  NDrinks - Profil | Út 21.2.2012 18:07:22

                                  Domino222 >> Pure Unáájtyd kingdóm :-) Ještě sem neviděl u nás na e-shopu ceny , tak snad co nejdříve se dovím kolik ušetřit :-)

                                    NDomino222 - Profil | Út 21.2.2012 18:06:06

                                    Drinks >> Čo na ňom bude také drahé? Ja sa do bivakov moc nevyznám :-D

                                      NDrinks - Profil | Út 21.2.2012 18:04:52

                                      Domino222 >> Kdyby jenom tam :D Ale bude to asi drahý špás:))

                                        NDomino222 - Profil | Út 21.2.2012 17:57:56

                                        Drinks >> Už sa vidíš ako ho staváš na morave však? :-D