Hliník Ratíškovice (lov kaprů)

Máte někdo zkušenosti s lovem trofejních kaprů na této lokalitě?
Autor diskuse: standey - Profil , 15.4.2011 kaprařina - revíry, cestování

TWIN 69 - Profil | Čt 24.8.2017 8:35:50

Flanker >> :-)))

    Flanker - Profil | Čt 24.8.2017 8:25:23

    TWIN 69 >> přesně tak a člověk přestane tahat zbytečnosti :)

      TWIN 69 - Profil | Čt 24.8.2017 8:15:38

      Flanker >> Dá se zvládnout vše,takže i parkování.

        Yperito - Profil | Čt 24.8.2017 7:58:25

        Mimochodem na hliniku je potopeno i par starych lokomotiv a podobny "vetsi" bordel. Komanci to takhle hold delali.

          Flanker - Profil | Čt 24.8.2017 7:27:48

          TWIN 69 >> ... víc mě se..re, že bude asi komplikovanější aj parkování

            TWIN 69 - Profil | Čt 24.8.2017 6:52:17

            Flanker >> Nebyl jsem tam s bivakem 2 roky a tak to i zůstane.Mě to netrápí.

              TWIN 69 - Profil | Čt 24.8.2017 6:51:16

              xDanielS >> Taky s tím nesouhlasím,ale je to jejich problém a jejich řešení.Na druhou stranu se stačí projít v blízkém okolí a je jasné,proč to udělali.Neskutečný bordel a naděláno kde se podíváš.

                Flanker - Profil | Čt 24.8.2017 6:51:03

                TWIN 69 >> toto si to krásné oldchoolové "Áčko" fakt nezaslůžilo ;)

                  xDanielS - Profil | Čt 24.8.2017 6:48:13

                  TWIN 69 >> A co se tam dělo, že bylo nutné zakázat stanování? Za mě jsou tohle jen krátkozraké řešení.

                    TWIN 69 - Profil | Čt 24.8.2017 6:36:20

                    pěkná cedule:-)))

                      kimmy - Profil | St 23.8.2017 14:05:28

                      TWIN 69 >> 👍 Presne tak

                        TWIN 69 - Profil | St 23.8.2017 13:55:38

                        kimmy >> Já s tím souhlasím a nakonec,dojebali si to rybáři sami.

                          kimmy - Profil | St 23.8.2017 13:53:45

                          TWIN 69 >> to máš pravdu, ale návrh sem viděl, je to jen otázka času. Už aby to bylo...!!!

                            TWIN 69 - Profil | St 23.8.2017 13:49:06

                            kimmy >> Každá obecní vyhláška musí být vyvěšena na úřední desce.Tím pádem o ní ví veřejnost.Nabít cedule na stromy může kdokoliv a má to stejnou platnost,jako ksyž tam napíšeš,že Franta Wokurka je wůl a nesmí k vodě.Počkej si až to bude ofiko :
                            http://www.ratiskovice.com/urad-obce/uredni-deska/

                              kimmy - Profil | St 23.8.2017 13:39:50

                              TWIN 69 >> proč by nemohli?

                                TWIN 69 - Profil | St 23.8.2017 13:34:50

                                kimmy >> Na mě sice dojet nemůžou,ale vyhláška není vyvěšena na Úřední desce a tudíž jako by neexistovala.

                                  kimmy - Profil | St 23.8.2017 13:31:26

                                  TWIN 69 >> uz je to prej ve vyhlašce můžou na tebe dojed policajti

                                    TWIN 69 - Profil | St 23.8.2017 13:23:43

                                    kimmy >> Já bych tak nejásal,není obecní vyhláška.

                                      kimmy - Profil | St 23.8.2017 13:20:30

                                      A mate po kaproch zakaz byvakovani, mozete se vratit do čech masaaaci 😘

                                        jarda85 - Profil | So 8.10.2016 18:45:45

                                        To chce flintu a budete mít klid.😆

                                          angelo - Profil | So 8.10.2016 18:42:23

                                          Sneki >> Taky mě to irituje. Asi se dotyčný bojí tmy :))

                                            Sneki - Profil | Čt 6.10.2016 0:11:15

                                            Byl jsem tam chytat nedavno a velice jsem se divil, ze nekteri lidi jeste nedokazali pochopit na co je celovka. Je to na sviceni pred sebe a ne do dalky a na ostatni rybare. Tak to nekdo provozoval kazdy vecer. Pekne si svitil kolem dokola. Vzkaz: sviti ti to pekne, ale svit si do stanu a nebo bez na pole. Cau

                                              escorrt - Profil | Út 6.9.2016 20:42:19

                                              angelo >> dělá ti to dobře že to sem dáváš?!!!!!!

                                                xDanielS - Profil | Pá 2.9.2016 6:45:34

                                                angelo >> 3 jízdy, dva kapříci, za tmy už nic. Kletba prolomena, od příštího týdne už jen na Moravu.

                                                  TWIN 69 - Profil | Pá 2.9.2016 5:42:30

                                                  angelo >> Jezdím tam letos hodně málo,protože není moc času.S metlařama tam ale nejezdím nikdy:-)))

                                                    xDanielS - Profil | Čt 1.9.2016 19:59:29

                                                    A podepsáno....

                                                      xDanielS - Profil | Čt 1.9.2016 19:41:10

                                                      angelo >> Prokletí prolomeno....

                                                        TWIN 69 - Profil | Čt 1.9.2016 15:53:37

                                                        MichalU >> JJ,tak na toho to přesně sedí.Už tam zase oxiduje...

                                                          MichalU - Profil | Čt 1.9.2016 15:50:05

                                                          TWIN 69 >> ja myslel toho dědka :-)

                                                            TWIN 69 - Profil | Čt 1.9.2016 15:48:50

                                                            MichalU >> Ne,toho neznáš.Byl tam teď dva dny prohodit pár kuliček a vyrazí příští týden.

                                                              MichalU - Profil | Čt 1.9.2016 15:47:10

                                                              TWIN 69 >> jeho přezdivka je podobná jak se řiká zálovu sumce ? :-)

                                                                TWIN 69 - Profil | Čt 1.9.2016 15:32:23

                                                                angelo >> O všem víme,máme tam špiona:-)))

                                                                  xDanielS - Profil | Čt 1.9.2016 13:41:58

                                                                  MichalU >> 150m2 mi přijde opravdu hodně na takhle malou vodu a to ho možná podceňuju. Uvidím, jestli mi stihnou opravit auto, večer tam zase budu.

                                                                    MichalU - Profil | Čt 1.9.2016 13:33:30

                                                                    xDanielS >> třeba to je umyslně, ja rád taky krmím do prostoru, aspon se ti tam ta ryba zdrži delši dobu. Včera sem zkusi to hodit jinam a nic. Misto co znám bylo obsazené, a tam kde sem byl tak strašně smrdělo bahno. No i mala voda umí člověka vyškolit :-)

                                                                      xDanielS - Profil | Čt 1.9.2016 13:14:32

                                                                      MichalU >> Ten je dobrej. Předevčírem jsem ho sledoval a co hod, to jinak. Zakrmen prostor cca 15x10m

                                                                        xDanielS - Profil | Čt 1.9.2016 10:47:09

                                                                        angelo >> Gratulace! I někdo jiný něco, nebo máš zlatý ruce?

                                                                          xDanielS - Profil | St 31.8.2016 13:23:04

                                                                          Jinak včera hromada cejnů a jeden megakaras. V deset jsem usnul a ráno ani nenahazoval. Byla krásná zima a dobře se spalo :-D

                                                                            xDanielS - Profil | St 31.8.2016 8:46:09

                                                                            angelo >> Hm, zrovna dneska nejspíš nebudu, právě jsem díky policajtům, hlídkujícíma za Ratíškovicema, zjistil, že mám 14 dní prošlou technickou :-)

                                                                              xDanielS - Profil | Út 30.8.2016 20:37:27

                                                                              :-)