Letošní rybářská dovolená.

Zdravím všechny, chystáte se letos na rybářskou dovolenou? Minimálně na 3 dny, pište kam - zahraniční, tuzemská - revír obecně, top místa se nemusí prozrazovat. Děkuji za odpovědi.

Kuny8 - Profil | Út 26.4.2011 19:56:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ahoj,
já letos plánuju s kámoši jet pěkně na Hněvkovice JČ alespoň na 3dny. Udělal jsme pěkně doma Boilies domácí, tak aspoň vyzkoušim. To bude doufám pohodička, teploučko, ryby, . . . :)

    Rybatorstr - Profil | Út 26.4.2011 19:43:24

    šťovíček >> Držím pěsti.

      šťovíček - Profil | Po 25.4.2011 20:10:30

      Rybatorstr >> Včera jsem si zvýšil osobák u kapra tak na Skaličce ho snad zvýším taky :-))

        Rybatorstr - Profil | Po 25.4.2011 18:48:20

        šťovíček >> To je celkem za chvilku, tak ať se líbí.

          VERŇÁK - Profil | Po 25.4.2011 18:40:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          lucz >> Čau jo ja to tam znám protože to do chebu mám cca30km dájí se tam chytit pěkný ryby kousek od ní je přehrada skalka taky se tam dá pohodově zachytat přikládám foto jesenice a tady je odkazhttp://www.rybsvaz.cz/?page=reviry/revir&lang=cz&id​_reviry=475 snad to pomůže Zdar.

            šťovíček - Profil | Po 25.4.2011 18:34:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak Skalička nejspíš už koncem května :-))

              Rybatorstr - Profil | Po 25.4.2011 18:31:06

              prdec >> Není zač :-))

                prdec - Profil | Po 25.4.2011 18:28:46

                Rybatorstr >> jojo díky

                  Rybatorstr - Profil | Po 25.4.2011 18:19:35

                  lucz >> Tam to neznám, ale jistě ti tu někdo poradí.

                    lucz - Profil | Po 25.4.2011 18:17:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    jedu letos na jesenici k chebu da se tam neco lapit kdo to tam zna??

                      Rybatorstr - Profil | Po 25.4.2011 18:05:31

                      Dan.J >> Ráj na zemi......

                        Dan.J - Profil | Po 25.4.2011 18:04:44

                        Vitta >> Tak to je úplné Sci-fi:-)))

                          Rybatorstr - Profil | Po 25.4.2011 18:02:11

                          Vitta >> Náááádhera, krása, paráda !!!!!!

                            Dan.J - Profil | Po 25.4.2011 18:02:02

                            vikicz >> Nooo on furt něco extra:-)))

                              vikicz - Profil | Po 25.4.2011 18:01:10

                              Dan.J >> ten je teď se Soberikem na Gruntech na tyden....

                                Vitta - Profil | Po 25.4.2011 17:59:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Já v tom mám pro letošek jasno......

                                  Dan.J - Profil | Po 25.4.2011 17:59:18

                                  vikicz >> Tak bobs asi pojede taky co?

                                    vikicz - Profil | Po 25.4.2011 17:57:34

                                    Dan.J >> jasny až se vrátím hned podám info a naperu sem fotky...:-)snad se něco povede....

                                      vikicz - Profil | Po 25.4.2011 17:56:50

                                      Rybatorstr >> jsou to revíry v mém okolí tak to jde...:-)

                                        Rybatorstr - Profil | Po 25.4.2011 17:41:14

                                        prdec >> Ahoj, tak hlavně počasí a pohodu!!! Ryby přijdou sami.