Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

gomz - Profil | Pá 30.12.2011 16:00:54

Flip >> Snad zadne priste nebude:)))

    Flip - Profil | Pá 30.12.2011 15:57:31

    gomz >> Příště to po upálení odvrtej akuvrtačkou-stačí u jedné strany a pak už to vylomíš.

      gomz - Profil | Pá 30.12.2011 15:53:32

      Flip >> Pilka u sedla z kazde strany a pak jsem zacal lamat okraje blanku.Jak se to uvolnilo, sroubovakem po kouskach vylamoval a klestema s dlouhymi celistmi kroutil kousek po kousku.Pak jsem vyskrabal zbytky lepidla ze sedla.
      V podstate uz mam nachystano az na par malickosti na lepeni celku.

        Flip - Profil | Pá 30.12.2011 15:47:39

        gomz >> jak jsi to vyoperoval-jaká metoda byla zvolena?

          gomz - Profil | Pá 30.12.2011 15:43:43

          Flip >> Uz jsem to rozdychal:)))

            Flip - Profil | Pá 30.12.2011 15:10:05

            gomz >> bolelo to hodně?:-)))

              gomz - Profil | Pá 30.12.2011 12:10:12

              Vsem dekuji za rady, sedlo jsem sundal.:)

                j.sladkay - Profil | Pá 30.12.2011 0:26:43

                Flip >> to vies beries vo velkom od jedneho mas zlavu....

                  Flip - Profil | Pá 30.12.2011 0:22:52

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.12.2011 0:20:05 >> nebo pac bay minima 4:-(

                    j.sladkay - Profil | Pá 30.12.2011 0:20:05

                    poldeci >> skoda ze cmw nema am tac. ocka...

                      Flip - Profil | Pá 30.12.2011 0:10:13

                      gomz >> jak a kdy:-)))

                        gomz - Profil | Čt 29.12.2011 23:55:44

                        Flip >> Ja myslel, ze je dulezitejsi "to" akcni tema...Zoo je soukr.:)))

                          Flip - Profil | Čt 29.12.2011 23:37:22

                          gomz >> co to tam máte za Zooligickou zahradu?Koťátko, medvídě....:-))))

                            gomz - Profil | Čt 29.12.2011 23:23:05

                            K tomuto proutku shanim horni dil... Pokud nekdo ma, rad bych odkoupil.
                            Nepredpokladam, ze se mi nekdo ozve, ale....

                              gomz - Profil | Čt 29.12.2011 23:20:59

                              Par kousku, co mi tak nejak zustalo doma....

                                gomz - Profil | Čt 29.12.2011 23:19:51

                                Vrchni srtana sedla.

                                  gomz - Profil | Čt 29.12.2011 23:18:34

                                  Flip >> Vystredeni - nemam problem, ale mas pravdu s lepenim.Sezere to.

                                  Snad lepsi foto.

                                    gomz - Profil | Čt 29.12.2011 23:13:48

                                    poldeci >> Tohle mam k dispozici - sedlo.

                                    edit: foto na dva prdy....

                                      Flip - Profil | Čt 29.12.2011 23:08:59

                                      gomz >> jak píše kolega-uřízni na konci sedla -vezmi vrtačku a odvrtej si díru aby ti tam šel ten novej blank-není nutné to odvrtat a vyčistit celé-stejně by si to zase vystředoval.

                                        gomz - Profil | Čt 29.12.2011 23:02:53

                                        poldeci >> Chapu, doporucujes: pred a za sedlem odriznout a v sedle vybrat zbytky po blanku, jo?
                                        Sedlo je z plastu a pocitam, ze po nahrati pujde do prd.....e. Jenze ja jej potrebuju.Na tom blanku mi az tak nesejde, pravda.
                                        Dekuji za rady, Ondra.

                                          Červené karty: S&F - pescador