- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilie Mrtvý pošťák od firmy Šuplérbaits
co říkáte na tyto koule? Jaké na ně máte úspěchy? Pochlubte se fotkami vašich pupkatých přátel, které jste na tyto koule ulovili
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 60x v ignorovaných.
Nšmudla - Profil | Út 29.3.2011 12:22:26
Pro nějaké noname bojlíz by již známá a používaná nástraha mohla být terno, navíc když se na ni již tolik lidí chytlo :)
Dneska prodává jméno a reklama, hezká kočka a pupkáč na obalu, ne skutečné ingredience nebo realita u vody.
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 29.3.2011 11:55:42
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 29.3.2011 11:54:54
Každopádně ty budeš můj věčný kritik a nespokojený respondent v mých otázkách. I takových je třeba, proto si tě za to vážím a hýčkám. Červenou nedostaneš. Smyslem podobných otázek je mimo jiné i reklama. Firma Šuplérbaits, koule Mrtvý pošták, měsíčník Mladý kaprař, studio Kapři v Triku a zakladate všeho Jarmil Koloušek, jsou věci, které se čas od času objeví v diskusích aniž bych do této diskuse nějak přispěl. Prostě neustálým opakováním dokola se tyto věci dostali některým respondentům pod kůži a s recesí je používají. Ano toto byl přesně ten účel. Vytvořit něco, o čem by se mluvilo
Nšmudla - Profil | Út 29.3.2011 11:36:00
Kapr je prase a leckterý kaprař si v tom prasení s ním nezadá( pro prase je to urážka).
Takže bojlíz mrtvý pošták bych třeba v obchodě docela rád viděl , podpořil by se obchod s mrtvolami a místo placení za pohřeb by jste mohli zinkasovat tučnou odměnu a příbuznému po ztekucení splnit sen stát se součástí potravního řetězce a na pohřební hostině jíst kapry chycené na nebožtíkovo tělo.
NMajsher - Profil | Út 29.3.2011 10:53:16
Nkam!kaze - Profil | Út 29.3.2011 3:13:05
děkuji.
Nkam!kaze - Profil | Út 29.3.2011 3:01:56
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 27.3.2011 9:16:07
NPišta27 - Profil | So 26.3.2011 22:45:55
Nrover - Profil | So 26.3.2011 21:55:06
Jsem rád, že reaguješ, někdo s tím tady občas má problém.
Zřejmě se tě něčím osobně dotkl, nicméně na tomto chatu jde právě o svobodný "názor" všech, navíc si nemyslím, že by tě chtěl cíleně urazit. Je potřeba ctít názor všech, ...Retrívr je určitě slušný člověk, a i když projevil opačný názor na cokoliv, není v tom myslím nic osobního.
Nechceme se tu osobně urážet, ...naopak jsme tu proto, abysme si ( i když pouze virtuálně ), projevili souhlasné, či nesouhlasné stanovisko, ...a navzájem si případně pomohli :-)
NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | So 26.3.2011 21:48:41
Stylů humorů je nepřeberně a každému sedí něco jiného. Někdo má rád humor povrchní, někdo zase suchý anglický a někdo má rád humor intelektuální atd atd atd.
Takže pokud je někomu netipův humor proti srsti, tak at jeho otázky ignoruje a má klid.
Ale psát tady, že jeho humor je debilní, o hovnu a trapný...To jsou normální myšlenkové sračky rádoby chytrolínů, kteří zjevně Netipovi závidí jeho popularitu a snaží se na jeho úkor zvýšit tu svou. Jinak si to nedokážu vysvětlit.
Mě osobně se Netipův humor líbí, ale že bych mu svou palicí vytíral řitní otvor, to zas ne. Rozhodně se mi to líbí víc, než 50% zde založených otázek, které jsou skutečně o hovnu...
NMajsher - Profil | So 26.3.2011 21:42:08
NLukeSSS - Profil | So 26.3.2011 21:03:05
Nrover - Profil | So 26.3.2011 20:58:14
Čím si kolega Retrívr zasloužil tvou méně "vybíravou" reakci ? Díky za info...
Nretrívr - Profil | So 26.3.2011 20:45:43
NMajsher - Profil | So 26.3.2011 20:38:23
Za prvé, to, že již týden zakrmuji dogu na mém oblíbeném fleku Mrtvým pošťákem je svatá pravda! Jako, že se Netipa jmenuju!
Za druhé, sám jsi uvedl, že nemáš emoce a navíc ani tvé myšlení není příliš konzistentní, takže jsem konstatoval pouze nezvratný fakt a ty na mne takle, jo!?! Uvědom si, že to tady čtou i nerybáři! Tedy lidé vzdělaní, čestní, láskyplní a tak nějak občanskodemokraticky uvědomělí!! Pomyslel jsi, soudruhu Retrívře, na následky!?! .... no vidíš, teď mlčíš!....
Věřím, že toto mé otcovské pokárání si vezmeš k srdci, omluvíš se mi nejen tady, ale i na nějakém rybářském serveru a vrátíš se zpět do lůna matky Mrtvého pošťáka. Amen!
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














