- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilie Mrtvý pošťák od firmy Šuplérbaits
co říkáte na tyto koule? Jaké na ně máte úspěchy? Pochlubte se fotkami vašich pupkatých přátel, které jste na tyto koule ulovili
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 60x v ignorovaných.
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 26.3.2011 16:00:19
Nfoxxx - Profil | So 26.3.2011 15:34:29
NPelíčo - Profil | So 26.3.2011 11:07:33
Nvahaj - Profil | So 26.3.2011 10:10:23
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 26.3.2011 10:05:20
Ještě k tomu talentu, kterým se tady už někdo oháněl. Talent na co? Na zakládání otázek? Opravdu nechápu, co tohle celý má co dělat s talentem?
NLee-Haney - Profil | So 26.3.2011 9:39:05
Napsal jsem to co jsem napsal.Pokud mám úvést příklad tak je to asi takhle.Zkus hádavému protivníkovi reagovat na jeho rýpance mlčením.Co myslíš že ten uhádanec udělá?Co pro hádavého člověka je nejhorší?No přeci protivník co na něj vůbec nereaguje a to je to co jsem chtěl říct.Takže psát že ten kdo mu žene na mlýn jsem já je mimo mísu.Jestliže už vám Netipa leze krkem tak na něj nereagujte a je klid.Žádný kazatel ani bavič nemůže existovat pokud nemá obecenstvo.
Já netvrdím že Netipova témata jsou směšné tak že se den válím v křečích,ale vždycky se tam najde něco ,třeba jen nějaká fráce co mi vyludí úsměv na tváři.Tak jako je na mrku Mrknato který z každého téma udělá téma o svazovém hospodářství,tak je tu Netipa který paroduje kaprařinu a nutno dodat že tento rybolov k tomu přímo vybízí,nebo spíše smýšlení některých lidí.Takže aby jsme to shrnuli,radši to rozdělme do dvou skupin a ne do x.Pokud budu člověk co se jde na mrk jen něco dozvědět a Netipa mi leze krkem,no tak si ho dám do ignore a jeho otázky vůbec nenavštívím.Pokud jsem člověk co se zde jde pobavit tak si vyhledám tohle téma a bavím se.No a nakonec můžu patřit do obou skupin a tím pádem se sem jdu něco dozvědět,ale i pobavit a nehrotím situaci.
Vzhledem k tomu že jsi si dal Patlale tuhle diskuzi do ignorací tak jsem to nejspíš psal zbytečně,ale aspoň jsi udělal to co bych od tebe čekal podle tvých reakcí a tím ses zařadil .....
Nretrívr - Profil | So 26.3.2011 9:34:01
Npatlal - Profil | So 26.3.2011 9:13:53
A to co jsi sem napsal ty mu žene na mlýn asi nejvíce..........věta proč sem píšete atd.když je to kravina je základní záchytný kámen i zadavatele.......a věř že na debilní otázku potažmo na retardovaného člověka se dá reagovat velice jednoduše bo to jednoduché je,myslím že všicí tu mají aspoň 5 let základky a to na to stačí.Ale na takovou "odbornou" otázku na tu se moc lidí nehrne,bo tam špatná odpověď z tebe může udělat debila a moc lidí se do ní nehrne ale tady to fakt nehrozí.
P.S - Mám pouze 4 roky základky a můj postřeh je tudíž nepodstatný......
Aloha opět ignoruji..
NLee-Haney - Profil | So 26.3.2011 8:58:31
Nic proti nikomu,ale jestliže vás Netipa nudí a nechcete ho v ničem takovém podporovat tak proč pořád přispíváte do jeho otázek a tím mu ženete na mlýn?....
Npatlal - Profil | So 26.3.2011 8:55:40
Npatlal - Profil | So 26.3.2011 8:51:52
Npatlal - Profil | So 26.3.2011 8:49:39
Někdo ti tu psal že na to fakt nemáš a myslím že už ti to bylo řečeno vícekrát ......... Za mne ti říkám že na to opravdu nemáš........Dám ti jednu radu....najdi si holku nebo kluka,nevím jakou máš orientaci a trochu si užij,nebo aspoň častěji onanuj ať se ti sperma netlačí až na mozek a věru bude to lepší uvidíš.
Ještě jednou,je to opravdu smutný pohled a počtení..............kdyby to bylo aspoň s prominutím o hovně ale není...............ale možná ti stačí k ukojení x zápisů uměle udržovaných při životě...
Nvahaj - Profil | So 26.3.2011 8:47:36
NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 26.3.2011 8:40:16
Npouštěč - Profil | So 26.3.2011 0:42:30
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 25.3.2011 23:50:45
NMartin M. - Profil | Pá 25.3.2011 23:46:27
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...













