pruty na kapry speedmaster free spirit e-class,leon hoogendijk black power nebo basic instinct

zdravim kolegy kaprare chtel bych koupit nake delicky na kapry spise na vyvazku a at je luxusni zdolavacka ale zase at nejsou moc meke na zasek by to asi nebylo moc dobre na dalku asi 200-300metru mohl by mi nekdo poradit
Autor diskuse: 46rossi - Profil , 15.3.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Sochyč - Profil | St 22.2.2012 21:21:05

Feroo >> Díkas, právě ty bych chtěl, dle nevím zda seženu ty 3lb ve zdolávačce. Na nához dobrý?

    Sochyč - Profil | St 22.2.2012 21:20:10

    Matthysek >> Díkas.

      Píňas - Profil | St 22.2.2012 21:11:36

      Cajda17 >> Čau,vím že je to mimo téma ale máš super naviják-já ho mám taky ale bohužel už nemůžu sehnat stejnej druhej tak kdyby jsi se ho náhodou hodlal zbavit tak se prosím ozvi,děkuju

        Valdacz1 - Profil | St 22.2.2012 21:09:48

        46rossi - >> a tady ty samý ale pro změnu nához

          Valdacz1 - Profil | St 22.2.2012 21:08:58

          46rossi - >> švárovy speedy-zdolávačka cca 200m

            Matthysek - Profil | St 22.2.2012 20:57:42

            Sochyč >> Mám Shimano Speed Master 3lb tuším PDL, kupoval jsem je asi před 3 rokama v tropicliberec.cz ve slevě někde kolem 2800,- Kč/ks Zítra ti vyfotím to označení přesně

              Peter94 - Profil | St 22.2.2012 20:29:14

              Sochyč >> ja mam 12275PDL

                Feroo - Profil | St 22.2.2012 20:24:09

                Sochyč >> nazdar, mám tie staršie Speed Master 12300 PDL Fish Playing action

                EDIT: presne tieto na fotke

                  Sochyč - Profil | St 22.2.2012 20:17:43

                  Feroo >> Hoj, máš tyto: Shimano SPEED MASTER SPECIMEN 12275 PDL, nebo tyto Shimano SPEED MASTER SPECIMEN 12300 LDL. Dle info co jsem přečetl, tak PDL je zdolávací akce a LDL nahazovací. Můžeš mi případně poslat foto nápisu u tvého prutu či přesně popsat co je tam napsáno. Za odpověď díkas.

                    Sochyč - Profil | St 22.2.2012 20:12:01

                    Matthysek >> Hoj můžeš mi poslat přímé označení tvého prutu. Máš zdolávací akci PDL nebo LDL u této píšou, že je spíše na náhozy? Já bych spíše 3lb a ty jsem viděl na netu pouze v LDL. Bavínm se o starých speedech s klasickým sedlem.

                      Máca M. - Profil | Po 24.10.2011 11:41:23

                      aocer >> Zdarec, jak jsi s těma prutama spokojený (Free Spirit E-Class12´, 3,25 lb) uvažuji o nich.Chci je, jako druhé pruty odhoz + vyvážka max.300m. Nejsou až příliš tvrdé při zdolávání ? Jaké máš poznatky od té doby co je vlastníš. Díky

                        aocer - Profil | Ne 10.4.2011 17:44:47

                        chlapi mate nekdo zkusenosti s S range od free spirit nebo Hi-s? popripade i fotky dik

                          Cajda17 - Profil | Čt 7.4.2011 9:58:25

                          46rossi >> Jojo jsou,taky jsem se na to ptal kdyz jsem je měl v ruce,že to sedlo na strankach nikla vypada jinak,ale bylo mi řečeno,že to je ten samy.

                            46rossi - Profil | St 6.4.2011 21:00:58

                            Cajda17 >> zdravim a ty proutky na te fotce to jsou basicy na niklovych strankach vypadaji jinak

                              Feroo - Profil | Po 4.4.2011 21:54:26

                              46rossi - >> mám speedmastre 12" 3lb a zatial spokojnosť...(inú fotku som žial nenašiel)

                                zdenekaa - Profil | Po 4.4.2011 21:20:26

                                CT Timata >> i to je možné,ale opravdu jsem koukal co vydrží

                                  CT Timata - Profil | Po 4.4.2011 21:19:18

                                  zdenekaa >> neviem, ci nejaka vadna seria, ale polamali sa nejake.

                                    zdenekaa - Profil | Po 4.4.2011 21:17:30

                                    CT Timata >> tak byla chyba někde jinde,protože jsem s nima opravdu zkoušel i tahat kluka na lehátku plnou silou a prut to vydržel.Kdyby ne ,tak bych ho reklamoval

                                      CT Timata - Profil | Po 4.4.2011 21:10:24

                                      zdenekaa >> no mne sa jeden zlomil a kamosovi tiez, a pocul som viacej pripadov, takze ci vydrzia mrdu neviem, neviem.

                                        carpson - Profil | Po 4.4.2011 19:18:18

                                        Ecofishing >> vypada to,ze se mi podarilo sehnat 4, tak to snad klapne :)