pruty na kapry speedmaster free spirit e-class,leon hoogendijk black power nebo basic instinct

zdravim kolegy kaprare chtel bych koupit nake delicky na kapry spise na vyvazku a at je luxusni zdolavacka ale zase at nejsou moc meke na zasek by to asi nebylo moc dobre na dalku asi 200-300metru mohl by mi nekdo poradit
Autor diskuse: 46rossi - Profil , 15.3.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Ecofishing - Profil | Po 4.4.2011 18:46:38

carpson >> pokud se ti nepodaří sehnat čtvrtý a budeš je chtít prodat, určitě se ozvi. Jeden bych určitě hned vzal.

    aocer - Profil | Po 4.4.2011 18:28:28

    e-class, 12 ft, 3,25 lb

      carpson - Profil | Čt 24.3.2011 16:29:21

      ahoj panove mam prosbu?nemate nekdo na prodej jednoho speeda v te 2,5lbs, klidne i prepaltim a priplatim,mam doma 3 a potrebuji 4, popr. pokud nesezenu,tak prodám ty 3 co mam doma a budu muset poridit nejake 4 nove ..

        jasommato - Profil | Čt 24.3.2011 16:17:58

        mam 2,5lb speedmastre a som moc spokojny je trochu tvrdsi ale velmi kvalitny

          zaplosak - Profil | Čt 24.3.2011 15:41:01

          kam!kaze >> nerozumíš srandě? Podle mě dobrý fórek.DDD

            NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 24.3.2011 15:33:16

            kam!kaze >> všude jsem byl dvakrát a od všeho mám klíče..

              kam!kaze - Profil | Čt 24.3.2011 7:24:59

              NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 16.3.2011 6:17:54 >> Anatomicky nemožné!Vidíš co jsi za troubu?A to jsem čekal,že jsi odborník na všechno,všude jsi byl a všechno víš.Hmm.Zmýlil jsem se.Máš ještě mezery. XD

                Cajda17 - Profil | St 23.3.2011 17:04:27

                Leon Hoogendijk Basic instinct jsou krásný a perfektně zpracovaný.Mám je ode dneška doma a už se nemůžu dočkat prvního náhozu.K nim ještě Shimano Biomaster 8000XTA.Ale vše je na tobě.Jinak bych pak volil ty free spirit

                  zdenekaa - Profil | So 19.3.2011 22:12:24

                  a ještě jsem chtěl podotknout,že na tu dálku 200-300metrů stejně nezasekáváš,ledaže by jsi měl místo vlasu drát :)))

                    zdenekaa - Profil | So 19.3.2011 22:10:55

                    Mám speedy 12ft,2.5lb a spokojenost,protože mají dost opletu a stěna blanku je fakt silná,takže vydrží mrdu a myslí si,že ty nové jsou to samé

                      PAYYA - Profil | Pá 18.3.2011 21:47:07

                      46rossi - >> Jj,mám speedmastery ax 3,66 a 3 lb a naprostá spokojenost.....

                        Matthysek - Profil | Pá 18.3.2011 20:33:33

                        Mám Shimano Speed Master 3,00lbs, délka 3,60 a naprostá spokojenost

                          boss071 - Profil | Pá 18.3.2011 20:15:13

                          46rossi - >> Ahoj.Ja mam pruty znacky robinson uz 2 a pol roka a naprosta spokojnost vobec ziadny problem a nie su vobec drahe .

                            NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | St 16.3.2011 6:17:54

                            kam!kaze >> vyndej si hlavu ze zadku...

                              kam!kaze - Profil | St 16.3.2011 4:40:52

                              Zeptej se "NeBeroun alias Qwerty81"To je odborník na slovo vzatý.Sice trouba,ale všechno ví a všude byl :) Sice preferuje Rybářský prut dětský 1,80 m s navijákem,ale to se nesmíš divit:)))

                                pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Út 15.3.2011 23:26:18

                                neznám ty ostatní značky,ale mám staré speedmastery 3lbs fish playing,pro někoho asi tvrdé,ale já měl před tím SPROčka 3,5lbs a ty byly opravdu tvrdé. Nějaké pěkné ryby jsem už s něma potahal a žádnou pěknou nevyřízl,buď spadla hned po záběru,nebo vydržela až do podebrání. Z vyvážky sem si potahal na člunu 15ku a prut držel perfektně. Takže já mužu doporučit,i když vlastně k hov*u,pač ty staré speedy už těžko seženeš,už jen nové AX,a k těm sem napsal svoje už v jiné diskusi.

                                  pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Út 15.3.2011 22:36:15

                                  NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 15.3.2011 21:19:15 >> :)))

                                    Tomino555 - Profil | Út 15.3.2011 22:26:20

                                    Kup E-class ve 2,75lb .........taky sem si je na letošní sezonu pořídil a už se nemůžu dočkat ...vypadaj fantasticky

                                      MOndo - Profil | Út 15.3.2011 22:22:17

                                      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 15.3.2011 21:19:15 >> Znalec v oboru se pozná (: předpokládám, že máš s tímto prutem vlastní zkušenost. Dlouho jsem si myslel, že se v této cenové kategorii nedá prut popsaný v otázce sehnat. Moc díky... koupím aspoň tři. Být to moje otázka už máš poděkování. Co ten naviják? kolik se tam vleze 0,35 vlasce?