Predavaci v obchodoch

Stalo sa vam ze v predajni si vas predavac nevsimal alebo zle poradil len aby sa zbavil tovaru co uz lezi na predajni dlhu dobu?
Autor diskuse: Scoty Ba - Profil , 11.3.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Spokojnost s predavacmi

A) velmi spokojni18%

B) spokojni44%

C) neviem posudit4%

D) nespokojni30%

E) velmi nespokojni4%

Od 11.3.2011 hlasovalo 162 čtenářů.

Nvikicz - Profil | Po 14.3.2011 20:40:49

TominoRS >> asi to nevadí jinak by MM už dávno zasáhnul!!!

    NTominoRS - Profil | Po 14.3.2011 20:40:17

    c@m@ro >> Neříkej vždyt ty do obchodu nechodíš vzdycky počkáš co nakoiupím já:-D

      Nc@m@ro - Profil | Po 14.3.2011 20:37:32

      TominoRS >> Ano také mám podobné zkušenosti s jedním nejmenovaným obchodem..:)(nepsal jsme jaký aby to nebylo smazáno jako reklama..:)

        Ndvorak002 - Profil | Po 14.3.2011 20:37:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vapi >> Kajman ... Scháněl jsem ring kit tak sem se tam byl zeptat a kluk na mě koukal jak pytel brambor.Ikdyž sem mu vysvětlil co to je.Od té doby sem tam nebyl.U nádra je to nejvíc v pohodě tam chodim a jsem spokojen ... U dvořáka to nebejvalo špatný ale nějak to upadá byl jsem tam tuhle po dlouhý době a pani tam nemá skoro nic.No a o to co bylo na píseckym ani nemluvim.Chlápek poradil jen stím čeho se potřeboval zbavit.

          NKobarid - Profil | Po 14.3.2011 20:35:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          taky přispěji se svou troškou do mlýna:
          1000% spokojenost s obsluhou - v prodejně p. Lužného v Prostějově ( na ul. Plumlovská)
          - v prodejně FISH - PRO Mohelnice ( Mivardi)
          0% spokojenost - RAVEN Brno, tam je přístup obsluhy + řešení reklamací, přímo otřesné ( místo výměny reklamovaného zboží, za nové a funkční, vás nutí si to nové koupit, aby se to nemuselo reklamovat)

            NToufi - Profil | Po 14.3.2011 20:32:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Za sebe doporučím Okouna v Třebíči, chlapy dokážou poradit a mají přehled, co zrovna jde na přehradě, mají zkušenosti ze závodů plavačky, feedru a vláčky. V kaprařině má většina chlapů jasno, co chtějí, tak mají na krámě všechno co místní používají.

              NTominoRS - Profil | Po 14.3.2011 20:30:57

              vikicz >> Než třeba ušetřit kačku c nebo dvě tak zajdu radějí tam kde s klukama pokecáme a tak.ale jako drazí nejsou. akorát nwm jestli se tady muže dělat reklama.

                Npouzy - Profil | Po 14.3.2011 20:29:30

                vikicz >> Tak tak mě prodali člun bez lavičky a reklamace bezpředmětná,ikdyž chybu uznaj,tak mi cpali jiný zboží atd.No poučení pro příště.

                  Nvikicz - Profil | Po 14.3.2011 20:26:35

                  TominoRS >> musím říci to samé!!!

                    NTominoRS - Profil | Po 14.3.2011 20:25:06

                    Dle chovaní odchodníku jsem si vybral obchod,a dnes už nechodim téměř nikam jinam vše co potřebuju nebo chci maji popř obědnají domluva je paradní.max spokojenost.a osobně už bych nešel někam kde vím že prodavač ani neumí slušně pozdravit či se zeptat co potřebujes když vidí že tápeš.

                      Nvikicz - Profil | Po 14.3.2011 20:24:52

                      pouzy >> Raven už prostě nikdy vííc!!:-)

                        Npouzy - Profil | Po 14.3.2011 20:23:44

                        vikicz >> Raven je asi všude stejnej(lidma).

                          NPáreček - Profil | Po 14.3.2011 20:23:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          u nás v Táboře jsem nakupoval ve všech ryb. prodejnách a co můžu doporučit je Rybářský ráj. Ochoty, porozumění a vstřícnosti je tu dost pro všechny.
                          Ke Kajmanovi už nejdu, místní prodavač zde není na místě a levno zde taky není. Svoje vlohy předváděl i na veletrhu, moc ho to asi neba.

                            NVapi - Profil | Po 14.3.2011 20:17:06

                            dvorak002 >> Taky by mě zajmalo kde to bylo? Písecký, U nádraží, Kajman nebo Dvořák?

                              Nvikicz - Profil | Po 14.3.2011 20:16:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              .....a málem bych zapoměl prodejna JT-Pelhřimov.Taky super!!!

                                Nvikicz - Profil | Po 14.3.2011 20:15:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Scoty Ba - >> ale co mužu doporučit tak U kapříka-Pelhřimov,Nikl-Kolín-to prostě nemá chybu radči jedu pár desítek km....stojí to za to!!!!!

                                  Nvikicz - Profil | Po 14.3.2011 20:13:31

                                  pouzy >> v Brně nejsou zrovna taky příjemný!!

                                    Nmaraske - Profil | Po 14.3.2011 20:11:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    V obchodě www.braunstar.cz je velmi hodný prodavač :)(alespoň se mi to tak zdá)

                                      Npouzy - Profil | Po 14.3.2011 20:09:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Do Ravenu v Praze Prúhonicích taky už nikdy,jo a vedoucí je úplnej v..!

                                        Nroce - Profil | Po 14.3.2011 20:02:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Scoty Ba - >> v Plzni je všude v obchodech personál,kterému já nemám co vytknout. Vždy jsem spokojen.