Predavaci v obchodoch

Stalo sa vam ze v predajni si vas predavac nevsimal alebo zle poradil len aby sa zbavil tovaru co uz lezi na predajni dlhu dobu?
Autor diskuse: Scoty Ba - Profil , 11.3.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Spokojnost s predavacmi

A) velmi spokojni18%

B) spokojni44%

C) neviem posudit4%

D) nespokojni30%

E) velmi nespokojni4%

Od 11.3.2011 hlasovalo 162 čtenářů.

štikobijec - Profil | Pá 11.3.2011 20:34:07

JINAK MUŽU ZA SEBE POCHVÁLIT rybářský ráj v Bruntale ,velice ochotní i poradí

    Erva - Profil | Pá 11.3.2011 20:33:52

    štikobijec - souhlas ,kluci z Jet Fish OL. umi hodne dobre poradit.

      Henkel - Profil | Pá 11.3.2011 20:33:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Scoty Ba - >> Nevím, jestli ti k něčemu bude reference na pražské prodejny...

      Kajman... blízko mojí práce, takže tam chodím nejčastěji pro různé drobnosti. fajn prodavač, ceny ok, slušný výběr krmení a živá celý rok

      Rybářská speciálka v Karlíně ( www.rybolov.eu )... taktéž příjemný krámek s ochotným personálem. Na pruty jsem tam dostal vždy slevu. Teď ji mám i na drobnosti (bez nějaké kartičky - prostě "na ksicht")

      Rybářské potřeby Na Paloučku... skvělá prodejna, skvělý personál v čele s panem Šimůnkem. Nemám co vytknout výborné na plavačku a feeder

      Zlatá rybka... fajn krám, vždy vše OK

      Tomi-Korda... velká prodejna, velký výběr, ale na nějaké velké povídání s prodavači to není

        Darcy - Profil | Pá 11.3.2011 20:33:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        musím pochválit dva rybářské obchody: RS Fish, majitel Radim Snopek a AS Fish, majitel Martin Antalec. Ochota a vstřícnost samozřejmostí a především obdivuji, že pokud nějaké zboží najdu na internetu a v krámě ho nemají, vždy mi ho v krátké době zajistí.

          BL2K - Profil | Pá 11.3.2011 20:31:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          no ja musím povedať, že maximálne spokojný som s predavačom v jet fish v bratislave. myslím že sa vola Ivan. poradí, nevnucuje, ochota veliká a to tam kupujem väčšinou len drobnosti .. opačne skúsenosti mám s riverlandom v ba. hlavne s tým vyšším predavačom ..

            štikobijec - Profil | Pá 11.3.2011 20:30:55

            NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 11.3.2011 18:59:11 >> jo jo JET - FISH OLOMOUC SUPR KLUCI A UMĚJ PORADIT ,

              xxxMarioxxx - Profil | Pá 11.3.2011 20:20:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              v Pezinku, Trnavská 1702/31 je predavac ktori je ochotny podla nalady. Niekdy ti poradi vo vsetkom a inokedy ta rychlo vyhadzuje z obchodu ked sa pozeras co ides kupit. Kamarat unho kupil dip a po otvoreni zistil ze polovicka chyba a druhy kamarat tam zas kupil rasozku a az pri vode zistil ze mu polovicka chyba (bola to teleskopicka parozka). Zas dobre skusenosti mam s obchodom Hobby Malacky kde boli predavaci dost ochotni.

                Martas711 - Profil | Pá 11.3.2011 19:07:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Jihlava - prodejna Big fish . Žižkova ulice. Suprový prodavači. Občas se s nimi potkám na rybách. Nejhorší na nákupu v té prodejně je, že se tam vždy zakecáme, a to nemluvím o průvanu v peněžence :o)))

                  NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Pá 11.3.2011 18:59:11

                  Kapří svět - Olomouc.. nikde nepokecám líp :-) super krám :-))

                    tix - Profil | Pá 11.3.2011 18:52:19

                    Chodím do jednoho malého obchůdku. Prodavač je velice ochotný a hlavně umí dobře poradit. Koupil jsem si tam celou výbavu a jsem s ní nadmíru spokojený v porovnání cena kvalita.

                      stump - Profil | Pá 11.3.2011 18:21:29

                      jirkazez >> Ahoj Jirko. Tvou chválu mohu potvrdit. Letos jsem tam kupoval dva pruty ( na jeden jsem dostal slevu, byl vystavený v regále ), vlasce a nějaké návnady a nástrahy. Jsem spokojen!

                        JiříkS - Profil | Pá 11.3.2011 17:59:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Prodejny Opava:
                        Rybářské potřeby tobiášek na nákladní ulici, pan prodavač vám nikdy nevypíše účet, a mění si ceny jak se mu chce:( pokaždé mě tam ošidil minimálně o 50kč na nákupu!!! Kdyby to bylo jednou, řeknu si splete se, ale je to pokaždé :( hnus, žrádlo pro ryby nabízí 3roky staré, dipy prošlé:(

                        Rybářské potřeby Včelbal na rybníčku, zde je prodavač tak nepříjemný, že mu snad vadí že jste si přišli do obchodu něco koupit,ceny má strašné, neporadí, prodávají staré plesnivé žrádlo pro ryby

                        Zlaté rybářské eshopy na internetu, v klidu z domova si vyberu co potřebuju,vždy vše měli, v pořádku to dojde a skvělé ceny..

                          Feroo - Profil | Pá 11.3.2011 17:55:04

                          Scoty Ba >> presne...najlepšie je keď predavač hladá 10 minut vlasec, ktorý má rovno pred nosom a namiesto hnojákov prinesie kostňáky... asi sa zle vyspal:))

                            Martin II. - Profil | Pá 11.3.2011 17:53:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ja mam zatim jen dobre zkusenosti, muzu doporucit rybarstvi olejnikova - veseli nad moravou, zlata stika - uherske hradiste a urcite fishing ivnest - napajedla jo a niklova specialka v koline je taky dobra. do poslednich dvou jmenovanych bych si nebral moc penez nebo vsechno utratite :-)

                              Scoty Ba - Profil | Pá 11.3.2011 17:52:21

                              Feroo >> Tak s tebou musim len suhlasit tam ako keby si ani nebol.:)))

                                Feroo - Profil | Pá 11.3.2011 17:49:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Scoty Ba >> jasne, neochotný : VV VEKA Černyševského 26 Bratislava...naopak ochotný: MODRÝ DOM Šintavská 26 Bratislava

                                  jirkazez - Profil | Pá 11.3.2011 17:43:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Nejčastěji chodím do prodejny Sema v Nymburce a ani v nejmenším si nemůžu stěžovat. Majitel je velmi ochotný, navíc zkušený rybář a vždy mi dobře poradil.

                                    Scoty Ba - Profil | Pá 11.3.2011 17:34:19

                                    Feroo >> Dik za komentar ale bolo by dobre aby si dal komentar kde boly ti neochotny aby sme sa takymto predajniam mohli vyhnut.

                                      Feroo - Profil | Pá 11.3.2011 15:19:44

                                      Scoty Ba - >> stalo sa mi to pár krát, ale tam kde teraz chodím je predavač ako má byť...je milý, poradí a niekedy aj zlavu dá :D

                                        Mára85 - Profil | Pá 11.3.2011 15:10:13

                                        Scoty Ba - >> Spis se mi obcas stavalo ze si me vsimal az moc a koupil jsem toho mnohem vic nez jsem mel puvodne v planu :-).