Predavaci v obchodoch

Stalo sa vam ze v predajni si vas predavac nevsimal alebo zle poradil len aby sa zbavil tovaru co uz lezi na predajni dlhu dobu?
Autor diskuse: Scoty Ba - Profil , 11.3.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Spokojnost s predavacmi

A) velmi spokojni18%

B) spokojni44%

C) neviem posudit4%

D) nespokojni30%

E) velmi nespokojni4%

Od 11.3.2011 hlasovalo 162 čtenářů.

NScoty Ba - Profil | Po 14.3.2011 19:50:49

dvorak002 >> Bolo by dobre keby si upresnil kde presne sa to nachadza

    Ndvorak002 - Profil | Po 14.3.2011 19:39:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Juraj >> Hele to i tady v Táboře v krámu prodává kluk co o rybaření ví totální kulový ... Nedokáže poradit s ničim a když po něm chceš třeba něco extra tak na tebe kouká co to vůbec chceš ... Hrůza ... :)

      NBrouček - Profil | Po 14.3.2011 17:56:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Frikulin >> no raven v brně byl tragický , ale to co předvádějí v praze je hrůza jak si mohou na sebe vydělat, vše drahý jak prase co stojí někde 1000 kč tam minimálně 2000 tis, a reklamace ani nemluvě reklamoval jsem tam pouzdro a trvalo jim to 4 měsíce, pak radši vratily prachy,

        NBrouček - Profil | Po 14.3.2011 17:48:14

        b.gun >> díkec za info

          NBrouček - Profil | Po 14.3.2011 17:48:01

          Financ >> díkec já objednávám hlavně z francie a nevšiml jsem si že by to polehalo dani aclu tak jsem pojal podezdření že by to zdanily a přidaly clo už by to nebylo výhodné,

            NFinanc - Profil | Po 14.3.2011 17:42:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            van houten >> Do Ravenu jsem přestal chodit před dvěma lety zejména díky přístupu obsluhy. Druhý důvod byl přístup pana šéfa k reklamacím. Vypadá to, že se toho moc nezměnilo.

              NFinanc - Profil | Po 14.3.2011 17:37:30

              Brouček >> Kolega byl rychlejší, děkuji za spolupráci. V rámci EU platí jedna ze základních svobod a tou je volný pohyb zboží. Zboží z ostatních členských zemí nemůže být znevýhodňováno oproti domácímu výrobku clem nebo speciální daní.

                Nb.gun - Profil | Po 14.3.2011 17:18:46

                Brouček >> Zboží zaslané do ČR z jiných členských států EU (Společenství) nepodléhá celnímu dohledu ani celním formalitám, pokud jde o zboží, které je ve Společenství ve volném oběhu.

                  NHermis_s - Profil | Po 14.3.2011 13:54:34

                  van houten >> To myslis toho cernovlaseho co neumi ani pozdravit?

                    Nstetak - Profil | Po 14.3.2011 13:47:41

                    Nejlepší prodavač je ten kterého znáš z místa bydliště a popřípadě se potkáváte u vody.Vlastní zkušenost.

                      Nvan houten - Profil | Po 14.3.2011 13:43:35

                      Henkel >> to víš pořád jsou věci mezi nebem a zemí, co některým uniknou:-)

                        NHenkel - Profil | Po 14.3.2011 13:41:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Scoty Ba - >> A zapomněl jsem dodat, co mě rozčiluje nejvíc...

                        Přijdu do krámu a chci něco všeobecně známýho, ale prodavač se tváří, že nic takového neexistuje. Neříkám, že všichni musí mít skladem každou hovadinu, ale třeba v Cormoranu na Vyšehradský jsem před nějakou dobou vyslovil otázku, zda mají plavačkové podběráky. Prodavač řekl, že jasně a zavedl mě ke klasickým skládacím. Tak jsem mu blbuvzdorně vysvětlil, co po něm vlastně žádám... samostatnou hlavu a rukojeť. No tvářil se, jak když mu nadloubou a tvrdil, že nic takového nemá a ani nezná, že si mám koupit skládací a šmidra vydra. Raději jsem se otočil a odešel na Paloušek k panu Šimůnkovi a koupil pěkný komplet od Mila...

                          Nvan houten - Profil | Po 14.3.2011 13:35:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Frikulin >> v Ravenu je dost nepříjemnej ten pán u plavané, jinak kaprařina jen chvála

                            NPavel S. - Profil | Po 14.3.2011 13:33:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Max spokojenost-
                            Radek Řičica http://rybarskepotrebymilan.cz/
                            Tropic Liberec http://www.tropicliberec.cz/
                            Sportcarp http://www.sportcarp.cz/

                            Nespokojenost a už si tam nic neobjednám!!!!!!!!!!
                            Tomi-korda.cz
                            Colmic.cz
                            Feederpoint.cz
                            Absolutní nekomunikativnost neochota s tím jsem se nesetkal

                              Nvan houten - Profil | Po 14.3.2011 13:32:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Jelda z Aše (S.D.K.F >> Jelda z Ase - 14.3.2011 13:13:30 >> no jo SPORTCARP, zkusil sem jednou a více ne

                                NBrouček - Profil | Po 14.3.2011 13:23:33

                                Financ >> ahoj mám dotaz, jak to je když objednáš ze zemí EU,

                                  NJelda z Ase - Profil | Po 14.3.2011 13:13:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  SPORTCARP čekam na prut už 3 tejden a to bylo psáno SKLADEM nespokojenost.
                                  CARPPRODUCT SPOKOJENOST přišla mi obědnávka do 2 dnů.

                                    Nstizostedion - Profil | Po 14.3.2011 12:51:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Scoty Ba >> Mam par vytipovanych kamenych predajni kam rad chodim. Urcite tam v prvom rade patri obchod "U RYBU" v Trnave. Robia tam chalanini, ktori su ochotni, radi poradia a vzdy s nimi rad pokecam. Dalsiu dobru skusenost mam s "KOCKOU" v BA, veduceho predajne robi chalanisko ktori vie poradit a vyzna sa. Inak na 80% kupujem veci z netu a do kamenych obchodoch si chodim veci iba omakat. Samozrejme ked mi predavajuci ponukne prijemnu cenu, tak kupujem :-)

                                      NFrikulin - Profil | Po 14.3.2011 12:25:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Brno
                                      - nejhorší - Raven
                                      - nejlepší - RRR

                                        NLauri - Profil | Po 14.3.2011 12:07:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jsem rád když si mě prodavač nevšímá, v klidu si vyberu co potřebuju a pak mu to řeknu. Obtěžuje mě, když mi ,,stojí za prdelí" a něco se mi snaží vnutit. Nemám s prodavači problém, taky jsem to dřív dělal. Pouze jeden prodavač my nesedl, prodával kdysi Na Maninách v Praze v JSA, nevím jak se jmenoval,ale byl zrzatej. Přesný opak prodavače v rybářských potřebách. Byl arogantní, nepříjemnej, namachrovanej a ještě svojí práci nedělal dobře. Kdo tam chodil, tak asi ví o kom je řeč.