Predavaci v obchodoch

Stalo sa vam ze v predajni si vas predavac nevsimal alebo zle poradil len aby sa zbavil tovaru co uz lezi na predajni dlhu dobu?
Autor diskuse: Scoty Ba - Profil , 11.3.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Spokojnost s predavacmi

A) velmi spokojni18%

B) spokojni44%

C) neviem posudit4%

D) nespokojni30%

E) velmi nespokojni4%

Od 11.3.2011 hlasovalo 162 čtenářů.

NGRUPA - Profil | Út 15.3.2011 8:11:56

lobotomie (fanik) >> .............jo, jo, tak nějak mu kámoši říkají. To byl strašnej prodavač. :-)))

    Ngonokok - Profil | Út 15.3.2011 7:37:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Esox v BA úplná tragédia, teda aspoň pre mňa. Najčastejšie chodím do Mastra na Šustekovej, potom do Karpmanie.

      NRSA - Profil | Út 15.3.2011 7:16:44

      Jsem z HK a na nedostatek obchodů si stěžovat nemůžu, je sice pravda že jsou obchody kam nechodim vůbec z důvodů popsaných níže ale zas jsou obchody kde nebyl nikdy s ničím problém takže každej si vybere co mu sedí......

        NaHugo - Profil | Út 15.3.2011 7:11:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        nespokojenost Ryby ryby rybičky Brno i když na int,stránkách byla otvíračka do 18hod.tak už 2x v16hod zavřeno a vzhledem k tomu že nejsu Brňák tak jsem byl docela naštvaný a už tam prostě nejchodím.Taky Gamarus zalezlí vzadu a hrozní suveréni,i když možná podle oblečení a somradla jsem nevipadal na VIP zákazníka.Desítku jsem nechal raději ve Speciálce a v Milu,

          Nwet - Profil | Út 15.3.2011 3:20:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Z Bratislavskych obchodov najlepsi pristup k zakaznikom ma chalan v Karlovej Vsi a aj sortiment ujde na tak malu predajnu. Najhorsi su borci z Esoxu(uz byvaleho) ich ''entuziazmus'' a rozhlad ma vzdy sokoval. V Kocke su celkom fajn, ale uz si tam tak clovek nepokeca ako kedysi. Biznis je biznis.

            Nmartcv - Profil | Út 15.3.2011 2:12:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            já mám s prodavačema veskrze pozitivní zkušennost......Praha...Zlatá rybka..speciálka na přívlač....supr kluci co se vyznaj...za ta léta se z nich stali kamarádi a párkrát do roka si i spolu zalapeme..........Chomutov....Radek Rachač...místo mého bydliště...většinou tam pokecám a je problém včas odejít.....velmi dobře vybavenej krámek...co nemá sežene a klidně i za internetový ceny.......a níž....pruty od Robinzona jsem nikde levněji neviděl...už jich mám od Radka 5...:-)......Prodejna Oáza Most......Martin Šimek....supr kluk co sežene úplně všechno i to co se u nás běžně neprodává....raději dám vydělat všem těmhle klukům, než objednat přez net...nějak mi tam chybí lidský kontakt.......:-(.......až to všichni zabalí kam budeme chodit pro červy a pokecat o rybách ?????

              Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 15.3.2011 1:18:04

              GRUPA >> ty určitě myslíš "uřvance" =D ...jakobych ho slyšel =)

                NJarda 2004 - Profil | Út 15.3.2011 1:01:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Scoty Ba - >>Za roky co nakupuji rybařinu jsem si vytvořil vztah k prodavačům jen v některých obchodech a v drtivé většině se jedná o kluky co svoji práci dělají jako profíci. Je jasné, že jsou to taky jenom lidé a mají svoje problémy a starosti které se občas odrazí na jejich vystupování k zákazníkům. Ale jinak pokud na tenhle problém budu nahlížet komplexně tak naprostá spokojenost. Dle mého názoru jsou velmi dobří prodavači v Tomi -Korda a Black Bass kde prodává majitel se svou paní a opravdu se o zákazníka stará. Přes net nakupuji u KL Angel sport a kluci co ho zastupují v Praze jak Petr tak Pavel jsou kluci na svém místě a pokaždé vyhoví a seženou, co potřebuji. Tak že já si nemohu stěžovat spíš na opak maximální spokojenost, pokud nahlížím na prodavače jako na lidi a né sluhy kteří se kvůli mně musí strhat.

                  NJuraj - Profil | Út 15.3.2011 0:41:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vikicz >> Které zboží a v kterém krámě máš na mysli? Napsat něco obecně a nemít pro to podklady je informace na pikačů. Protože bezpečně vím, že např. na Březinkách je prošlé zboží ve speciálním koši a taky tomu odpovídá cena. No a na Žižkový se zboží točí takovým fofrem, že prošlý může být leda opravdový ležák. Ale jak tam znám kluky, tak by ho jako prošlý nejspíš někomu věnovali jako bonus k nákupu.

                    NVapi - Profil | Po 14.3.2011 21:27:45

                    dvorak002 >> Máš starý info, už je zase otevříno.

                      Ndvorak002 - Profil | Po 14.3.2011 21:25:43

                      Vapi >> No taky nakupuju přes e-shop docela dost ale přece jen v tom krámě si to ošaháš a tak ... Na e -shopech kupuju navi a pruty ... Jo a to rybářství na píseckym už dávno neni zabalili to tam!

                        NGRUPA - Profil | Po 14.3.2011 21:06:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Scoty Ba - >> Ahoj, když si vzpomenu na dobu kdy jsem všechno kupoval v kamených obchodech, tak se mi na jednu stranu chce smát a na druhou stranu mám chuť si odplivnout. Mám valnou většinu velice negativních zkušeností. Naštěstí je to všechno pár let zpátky a některé prodejny už ani neexistují. Nebo tam ti exoti už nedělají.
                        Ta má nejhorší z přístupu k zákazníkovi je z prodejny MILO v Brně u autobusového nádraží, pán byl větší a pořád hulákal jak Pepin z Postřižin. To by zase tak nevadilo, ale když mě poslal někam v únoru s tím, že ještě nejezdijou kluci do "talošky", že valí dírky a na kapry se-re, tak jsem si řek, že si mých cca 10´000,- ( co jsem tam chtěl nechat ) nezaslouží! Nehledě na to, že mi mohl aspoň říct, ať si to objednám na netu, nebo prostě něco a né mě vyfakovat, že jsem úplná roura..:-((( No a když k tomu ještě přidám, že mi ten rok odmítl nějak kompenzovat dárkovej kupón, kterej dostal táta k vánocům a ztratil ho, ikdyž bylo stejně po jeho platnosti a na listině viděl, že ho nikdo nevybral a navíc jsme se od vidění znali..............! Tak to byl poslední impuls k tomu, začít všechno brát z e-shopu.
                        Kde byli ale prodavači největší chytráci, co se Brna týče, tak to byla na prvním místě prodejna v Olympii. Nejen že byli absolutně nejdražší, ale chovali se jako kdyby osvobodil Mendlák a při každém dotazu se na mě tvářili, jako že jsem úplnej blb (kromě jednoho z nich). Pokud jsem nebral něco, co stojí aspoň X tisíc, tak jsem si připadal, že je vlastně strašně obtěžuju a bude lepší, když už tam ani nepříjdu.:-(
                        Nu a tak jsem tady i učinil. :-))
                        Ať ti to hrrčííí.......
                        PS: všem slušným prodavačům a obchodníkům, ať to hrrčííí........, TAKY :-))

                          NVapi - Profil | Po 14.3.2011 21:04:12

                          T.Karel >> Zarážka na háček? Tak to taky neznám, ještě že nepracuju v nákym shopu, jinak by si na mě už asi všichni stěžovaly. :-D

                            NT.Karel - Profil | Po 14.3.2011 21:01:08

                            Vapi >> česky zarážka na háček:-) dneska je holt vše v angličtině

                              Nvikicz - Profil | Po 14.3.2011 21:00:50

                              Scoty Ba - >> Tady u nás v Jihlavě mě štve že zboží na krámech byvá většinou prošlé,,neříkám že všechno ale je toho dost kdyby měsíc dva neřeknu ale to byvá i pár let!!že i etiketa je už vybledlá!!nevím ale jsou docela odvážní...

                                NVapi - Profil | Po 14.3.2011 20:55:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                dvorak002 >> Jo tak do Kajmana taky nerad chodim, je tam na prd výběr, jelikož tam má samý neznámý značky a obsluha taky nic moc, ale sám se přiznám že taky nevim co to je, ta tvoje věc. Dvořák tam ta obsluha se mi nelíbí a zboží bejvá často vybraný, písecký se ještě dá, ale u nádra je to asi nej. jak s výběrem tak s obsluhou a cenou, ale poslední dobou hlavně nakupování přes e-shop než v kamenných prodejnách.

                                  Nc@m@ro - Profil | Po 14.3.2011 20:44:08

                                  TominoRS >> :D

                                    NTominoRS - Profil | Po 14.3.2011 20:43:24

                                    Jinak ještě lastia se tomu říká

                                      NTominoRS - Profil | Po 14.3.2011 20:42:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vikicz >> Ok sice pro vetšinu z vás trochu z ruky,ale vvřele mužu doporučit rco olomouc

                                        Ndvorak002 - Profil | Po 14.3.2011 20:41:38

                                        Páreček >> Souhlasím stebou...Přesně tak to je ... :))