Predavaci v obchodoch

Stalo sa vam ze v predajni si vas predavac nevsimal alebo zle poradil len aby sa zbavil tovaru co uz lezi na predajni dlhu dobu?
Autor diskuse: Scoty Ba - Profil , 11.3.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Spokojnost s predavacmi

A) velmi spokojni18%

B) spokojni44%

C) neviem posudit4%

D) nespokojni30%

E) velmi nespokojni4%

Od 11.3.2011 hlasovalo 162 čtenářů.

NMartin... - Profil | Ne 13.3.2011 13:45:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

štikobijec >> no nevím, jestli myslíš ten předražený ráj, co je u Máje. Dřív jsem tam taky rád nakupoval, ale od jisté doby, kdy nejen mě ale i mým známým a kamarádům nabízel zboží, kterého se chtěl zbavit a které nebylo s kvalitou zrovna dobře, už nee. jedině, když zapomenu nějakou bižu. Jinak většinu věcí bere hned z Polska (velká většina, co má na prodejně) nebo od Vietnamců (viz třebas světlo do bivaku za jeho úžasných 350Kč, které to samé i ve stejném obalu koupíš přímo u Vietnamců za nějakých 50-60Kč). Ale ono tohle dělá prakticky většina obchodů v tom kraji. Znám pár dobrých obchodů prakticky po celé ČR, kde se dá dobře nakoupit, ale taky znám i plno horších než zde uvedených s minimálním sortimentem

    NScoty Ba - Profil | Ne 13.3.2011 13:18:19

    dvorak002 >> Tak sa potopil sam:)))

      Ndvorak002 - Profil | Ne 13.3.2011 10:45:59

      Scoty Ba >> Ne ten už skrachoval ... Někdy před koncem roku to tam zavřel ... :)) Ten Ráj rybářů převálcoval skoro všechyn krámy v Táboře.Jediný co ještě přežívá je Kajman ale tam nechodim protože je drahej.

        NScoty Ba - Profil | So 12.3.2011 21:03:52

        rs666 >> Radost chodit na ryby:)

          Nrs666 - Profil | So 12.3.2011 20:58:13

          Scoty Ba >> To byl nový dip, x-let testovaný na různých vodách těmi největšími odborníky, sumci mi na něj lezli až do stanu.

            NRanař - Profil | So 12.3.2011 20:21:43

            Dan.J >> Jo předtím tam měl takové tatíky a bylo to o ničem. Potom jsem tam dlouho nebyl a v prosinci jsem si objednal navijáky a do dvou dnů jsem je měl doma. Teď jsem tam byl pro šňůru a měli zbytek, tak že mi to zkusí namotat a kdyby toho bylo málo, tak to sundají. Taky mi poradili ohledně tygřáků a koupil jsem i další věci. Tak ať se daří.

              NDan.J - Profil | So 12.3.2011 19:21:58

              Ranař >> Tak na Kordu sem docela zvědav,jak si napsal že je tam mladý personál tak třeba budou konečně reagovat na e-maily.U těch původních ochotní byli to je pravda ale jen pokud ste si tam dojeli osobně,katastrofa ovšem byla pokud sem se dotazoval na zboží e-mailem.Absolutně mně ignorovali a to podotýkám že sem tam u nich nechal dost tisícovek.Tak si snad nový personál vzal ponaučení a bude se k zákazníkovi chovat slušně a ochotně ne jenom v obchodě!

                NScoty Ba - Profil | So 12.3.2011 19:19:48

                rs666 >> Ty musia mat take velke trzby ked uz vedia ze co ludia kupuju ze uz su za vodou:))) Tie rousnice boli asi v dipu:))))

                  Nrs666 - Profil | So 12.3.2011 19:03:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zdravím, naposledy jsem byl loni v Kralupech "nasoutoku", když jsem tudy projížděl na ryby. Na webu jsem si u nich vytipoval asi 20 položek. No a na krámě měli asi 4 z nich, že to prý nikdo nekupuje, jelikož je to drahý. Přitom to byly normální věci, až na lehátko.
                  Nakonec jsem ještě přikoupil žížaly, červi a rousnice. U vody jsem zjistil, že rousnice jsou shnilý. Od tý doby mě do krámu nikdo nedostane, už nakupuji jen přes web.

                    NRybatorstr - Profil | So 12.3.2011 18:39:27

                    Scoty Ba >> To určitě, ale vím, že si chválí i spousty ostatních.

                      NScoty Ba - Profil | So 12.3.2011 18:38:33

                      Rybatorstr >> Tak to by bolo blbe keby ze ti kamos co tam robi radil zle:)

                        NRybatorstr - Profil | So 12.3.2011 18:37:22

                        Tak já u nás chodím do Ráje rybářů, prodává tam kamarád a poradí, doporučí. Nemohu si stěžovat. Jinak ve Strakách máme více obchodů, ale chodím do toho ,, svého " tam jsem maximálně spokojený !

                          Nvikicz - Profil | So 12.3.2011 18:36:02

                          Martas711 >> souhlas..

                            NJiříkS - Profil | So 12.3.2011 18:29:37

                            Ranař >> přesně tak, ty ceny tam nechápu..žabka hrůza.. a aquazona na pekařské ta celkem jde, nejnutnější věci vždycky má, paní je milá a ceny dobré

                              NRanař - Profil | So 12.3.2011 13:25:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              spiri.t >> Jo tak v kylešovickém podniku žasnu, staré modely prutů za ceny nových. jinak jsem v nějaké diskuzi psal o Tomi Kordovi, teď jsem tam byl pro věci a přímo čumím. Mladý personál a velice ochotný, ještě že ty minulé vymněnil. Jak jsem tam přestal chodit, tak už tam zase chodím.

                                NRanař - Profil | So 12.3.2011 13:08:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                JiříkS >> Jo v Opavě na dobrý rybářský krám nenarazíš, Tobiášek nula, tam jsem nikdy nic nekoupil, Včela- nula, o Kylešovickém podniku nebudu radši ani psát, trochu se dá nakoupit v Kateřinkách na Pekařské. Jinak vše kupuji v jiných městech.

                                  NWalleye - altered ... - Profil | So 12.3.2011 12:46:18

                                  spiri.t >> Jasný. Tzv. darovací balík se do toho nepočítá až na nějaké vyhrazené zboží. Tohle se právě bede obcházet na ,,burzách či aukcích" typu eBay a spol. nebo ty zboží obdržíš od civilní osoby od které jsi zboží koupil nikoliv z e-shopu.

                                    Nspiri.t - Profil | So 12.3.2011 12:42:54

                                    Walleye - altered ... >> to už bude fakt lepší přes známé a poslat to normálně ale každý ty možnosti nemá bohužel

                                      NWalleye - altered ... - Profil | So 12.3.2011 12:37:48

                                      spiri.t >> Nyní už se to nevyplatí :-(( ! Však jsem včera taky udělal ještě v rychlosti pár objednávek z USA.

                                        NFil@s - Profil | So 12.3.2011 12:34:22

                                        Zkušenosti mám jen ty nejlepší, když potřebuji poradit tak mi prodavači vždy dobře poradí. Pokud si něco vyberu sám a pak s tím nejsem spokojen, dobře mi tak...