Predavaci v obchodoch

Stalo sa vam ze v predajni si vas predavac nevsimal alebo zle poradil len aby sa zbavil tovaru co uz lezi na predajni dlhu dobu?
Autor diskuse: Scoty Ba - Profil , 11.3.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Spokojnost s predavacmi

A) velmi spokojni18%

B) spokojni44%

C) neviem posudit4%

D) nespokojni30%

E) velmi nespokojni4%

Od 11.3.2011 hlasovalo 162 čtenářů.

Nspiri.t - Profil | So 12.3.2011 12:34:14

Walleye - altered ... >>jj to jo no pak tedy jo stejně si myslím že to bude spíš dražší než jaký z toho bude zisk.

    NWalleye - altered ... - Profil | So 12.3.2011 12:27:44

    spiri.t >> U těchto nákupů ... myslím e-shopy ne e-bay a spol. Bývá průvodní list kde jsou údaje o ceně a odběrateli.

      NGrasel - Profil | So 12.3.2011 12:19:37

      spiri.t >> Asi jo :-))

        Nspiri.t - Profil | So 12.3.2011 12:18:54

        Grasel >> ty já tam byl dvakrát a vždy v poho tak nevím čím to.Žeby vizáží :-)))

          NGrasel - Profil | So 12.3.2011 12:16:40

          spiri.t >> No právě u toho zábranskýho mě pěkně kluci nas..li,jsou to (nebo byli,nevím jestli tam ještě jsou ti stejní) arogatní ho.vada který bych nevzal ani ke kravám,natož za pult.

            NScoty Ba - Profil | So 12.3.2011 12:16:19

            dvorak002 >> Ten co ti "tak skvelo radil" este existuje:)))?

              Nspiri.t - Profil | So 12.3.2011 12:15:42

              Walleye - altered ... >> hmm a jak zjistí cenu zboží?Převod je po učtech a defakto platíš jen za balík.

                Ndvorak002 - Profil | So 12.3.2011 12:14:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dřív jsem chodil u nás v Táboře do prodejny kde chlápek poradil jen tím čeho se potřeboval zbavit.Od té doby co u nás otevřeli Ráj rybářů tak jinam nechodim.Střídají se tam 2 prodavači o obá dokaží poradit ze vším a dobře.Když sem začínal s feedrem tak mi rail jaké háčky a tak použít a jsem max spokojen.

                  Nspiri.t - Profil | So 12.3.2011 12:12:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Jinak mohu jen doporučit kluky a prodejny od Habakůka a to i v Tachově kde je velmi příjemná prodavačka :-)) dále Tomi-Korda,GS-Carp Tobijášek v Krnově kde vám i obědnají co nemají.Již vzpomenutý Rybářský ráj v Bruntále,Zábranský v Brně ....je toho hodně kde se dá pokecat a utratit :-)))

                    NGrasel - Profil | So 12.3.2011 12:10:53

                    Walleye - altered ... >> To je mrzuté,ale bohužel s tím nic neuděláme,jedině napsat Kalouskovi:-)) Jinak netvrdím že jsou všude takovýhle "odborníci",ale zrovna tito mi dali jak se říká "tak do palice",že jsem na nějaký šmejdění po obchodech úplně zanevřel.

                      NWalleye - altered ... - Profil | So 12.3.2011 12:07:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Grasel >> BINGO !! Tak to je opravdu trefné. Bohužel přišla doba kdy rčení :zákazník náš pán se poněkud vytratila. Ještě,že existují zahraniční e-shopy. Bohužel ale i těmto nákupům bude tzv.odzvoněno nebo k 1.4. bude na všechny nákupy ze zahraničí daň i clo. Do 150eur 20% daň a nad 150 eur 20% daň + clo.

                        Nspiri.t - Profil | So 12.3.2011 12:06:10

                        JiříkS >> A co žabka v Opavě?Sicemajitel trochu bumbá no trochu víc než trochu ale jinak vcelku v poho :-)

                          NGrasel - Profil | So 12.3.2011 12:05:58

                          Sabelt >> To mi vykládej... Ptám se týpka:"máte závěsky na olova"
                          Odp.:"Ne,co to je?"Pak následovalo 5ti minutový vysvětlování cože jsem chtěl,po připojení nákresu a výroku prodavače:"To jsem v životě neviděl,tohle se na kaprařinu nikdy nepoužívalo" jsem se beze slova otočil a odešel....
                          Stalo se to před 3mi lety,v obchodě s rybářskými potřebami,kde jednu stěnu obchodu zdobí plakáty s úlovky trofejních kaprů,ten obchod tam funguje už asi 10 let.Kupodivu...

                            NSabelt - Profil | So 12.3.2011 11:58:34

                            Grasel >> osobne si chodim do rybarskych potreb veci jen prohlednout kupuju radeji pres net kde mi nikdo nic nenuti prectu si recenze atd atd ..... prodavaci sou velici rybari a velici bossove pritom se nechaj nachytat i na uplnych banalitach ..... zlate e-shopy

                              NGrasel - Profil | So 12.3.2011 11:54:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Scoty Ba >> Podobně špatnou zkušenost mám i perasonálem rybářské speciálky na kolišti,kde se svým arogatním chováním vůči kolegovi(kterému je mimochodem 65 let) tak předvedli,že mě napadali pouze věci hraničící s trestním zákoníkem.Já přece nemám zapotřebí,aby se na mě vytahoval nějakej 19-20ti letej soplák,kterej si myslí že když na sebe natáhne tričko od shhimana tak je hned nejlepší rybář na světě...Po zkušenostech z těchto obchodů dávám jednoznačně přednost nákupu v e-shopech,mám klid a nemusím vylízt z baráku.:-)

                                NScoty Ba - Profil | So 12.3.2011 11:34:42

                                Grasel >> Raz som tam bol tiez ale nejako ma to tam neoslovilo.

                                  NGrasel - Profil | So 12.3.2011 11:08:49

                                  Scoty Ba - >> Já po zkušenostech z brněnského ravenu nakupuju výhradně přez e-shopy a mám od těch všeználků pokoj,mám čas a hlavně klid si určitou věc prohlídnout a nemusím u toho poslouchat tři chytrolíny kteří ti ve finále každej radí něco jinýho,děkuji ale už nikdy.

                                    NScoty Ba - Profil | So 12.3.2011 11:04:27

                                    Za seba mozem odporucit predajna Esox v Ba celkom ochotny predavaci. Co sa tyka tovaru dobre zasobena predajna je VV Veka v Ba ale tam uz je to s predavacmi horsie tak je lepsie presne vediet co si chce clovek kupit lebo tam vam moc neporadia.

                                      NScoty Ba - Profil | Pá 11.3.2011 20:38:00

                                      Henkel >> Toto nieje odpoved len pre mna ale pre vsetkych ci uz v cechach alebo na slovensku ide tu o to ze predavaci su tu pre nas a nie mi pre nich.Dik

                                        Nštikobijec - Profil | Pá 11.3.2011 20:37:59

                                        Erva >> jj jsou to kluci kteří rybaří a davají to rybařiny vše, rad tam jezdím a vždy se tšším jak pokecáme, a když jsou slevy ,tak v peněžence mam pruvan ....