- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Keč ent rylejs - nezachází to už do extrémů?
Kam tento moderní kult povede? Mám se bát, že až u vody zabiju rybu, seběhnou se na mě keč ent rylejs týpci s kleštěma a střepama a hezky si mě zpracujou? Ani bych se možná nedivil
Jsem...
A) Veselý keč ent rylejs21%
B) Zádumčivý keč ent rylejs2%
C) Podrážděný keč ent rylejs1%
D) Ostražitý keč ent rylejs2%
E) Nedůvěřivý keč ent rylejs1%
F) Vystrašený keč ent rylejs1%
G) Zmatený keč ent rylejs4%
H) Kdysemitohodí keč ent rylejs24%
I) Pošahaný keč net rylejs2%
J) Nejsem keč ent rylejs42%
Od 9.3.2011 hlasovalo 277 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 21x v ignorovaných.
NLee-Haney - Profil | St 9.3.2011 15:43:06
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 9.3.2011 15:39:25
NLee-Haney - Profil | St 9.3.2011 15:31:55
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 9.3.2011 15:21:56
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 9.3.2011 15:18:45
NFlip - Profil | St 9.3.2011 15:08:37
NKODAS - Profil | St 9.3.2011 15:05:42
NMikšík- jen jednou - Profil | St 9.3.2011 14:51:22
Můj názor na ortodoxní C&R je takový, že jsou to fanatici, co se snaží držet si nad svou hlavou svatozář a odčinit tak alespoň pro svůj klid to, že rybu unaví, zakyselí, roztrhnou, 15minut trápí na břehu a oťapkávají.
Co mě se týká, budu dál pouštět většinu ryb také, ale jak přijde chuť na rybu na talíři, tak dostane nemilosrdně nožem do zátylku.
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 9.3.2011 14:48:45
NLee-Haney - Profil | St 9.3.2011 14:44:50
Nfofo - Profil | St 9.3.2011 14:42:19
NKODAS - Profil | St 9.3.2011 14:40:17
NLee-Haney - Profil | St 9.3.2011 13:46:29
To hlavní co jsem tím svojim příspěvkem chtěl říct je to že každý rybář co za něco bojuje jak už změny v řádu atd. by se měl naučit na problém dívat z obou stran.Což někteří prostě nedokáží.....
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 9.3.2011 13:35:23
NLee-Haney - Profil | St 9.3.2011 13:31:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nechci se nikoho dotknout,ale myslím si že hodně těchto extrémistů je i proto že přibývá rybářů co znají jen jediný způsob lovu a to je moderní kaprařina.Nejsem rybář co by se mohl chlubit tím že chytám desítky let.Ovšem moc dobře si pamatuji jak jsem začínal.Jeden prut,lovili sme na splávek,na těžko,jen na háček a na třešnu.Bavila nás řeka,stojáky a časopisy nás nemasírovaly článkama lidí co mají svůj byznis postavený na jedné jediné rybě kterou je potřeba chránit právě proto,aby jejich byzna vzkvétala.Tehdy člověk když chytl mírového kapra tak ho okamžitě zasakoval a měl radost.Ovšem nebyla to radost z toho že měl plný mražák masa,ale prostě se chtěl doma pochlubit a měl radost z úlovku.
Pak sem došla moderní kaprařina a dovedla sem pár dobrých věcí které se daly použít ,jako třeba větší úcta k rybám,ovšem ten extrémismus který byl na to nabalený to už tak dobré nebylo.Jak píšu,pokud si člověk z toho vzal jen pár věcí které byly jen k dobru ,bylo to jedině plus.Ovšem jak si má vzít z tohohle marastu jen něco rybář co jde k rybařině s tím že ho někdo dokopal ke kaprařině?Stačí si přečíst pár časáků o kaprařině a člověk zjistí že takový rybář prakticky zjistí že pokud není čistokrevný CaR,pokud neporušuje pro něj nesmyslný řád,pokud nemá to a tamto vybavení atd tak není dostatečný kaprař.V časopisech je masírován určitýma idejema a zpátky ani krok.Takový člověk pak těžko něco pochopí a dokáže se na věc dívat z obou stran,protože v časopisech dvě strany nejsou.Je tam vytýčený jeden směr a jen jedna strana mince.Buď ho masíruje časopis a nebo okolí v kterém se nachází.
Je to smutné,ale podle mě je to tak.Přijdu do prodejny a tam dovede týpek kaprař,druhého týpka co s rybařinou začíná a už ho masíruje žvástama co si má koupit atd.Uplně vidím co za masáž přijde až budou na rybách.
Tihle rybáři ani neví co jsou ostatní ryby,ale hlavně ví že jen jedna ryba vládne lovu a to je kapr který musí být uctíván a musí se s ním zacházet jak s polobohem.To že existují i jiné způsoby lovu a jiné zajímavé ryby ,to už tihle rybáři snad ani neví.....
NKODAS - Profil | St 9.3.2011 13:24:29
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 9.3.2011 13:02:12
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 9.3.2011 13:01:27
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRetro ...50707
NOlomoucké a hanácké jádro5919
NRybník Labuť - Žinkovy315
NFotbalové jádro MRKu142536
NRybář i myslivec8266
NO kočkách a kočičácích20770
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15211
Kde to žije - všechna témata
18:44NRybáři vs ochránci přirody 61
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












