- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Keč ent rylejs - nezachází to už do extrémů?
Kam tento moderní kult povede? Mám se bát, že až u vody zabiju rybu, seběhnou se na mě keč ent rylejs týpci s kleštěma a střepama a hezky si mě zpracujou? Ani bych se možná nedivil
Jsem...
A) Veselý keč ent rylejs21%
B) Zádumčivý keč ent rylejs2%
C) Podrážděný keč ent rylejs1%
D) Ostražitý keč ent rylejs2%
E) Nedůvěřivý keč ent rylejs1%
F) Vystrašený keč ent rylejs1%
G) Zmatený keč ent rylejs4%
H) Kdysemitohodí keč ent rylejs24%
I) Pošahaný keč net rylejs2%
J) Nejsem keč ent rylejs42%
Od 9.3.2011 hlasovalo 277 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 21x v ignorovaných.
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 28.3.2011 14:33:35
NAspir - Profil | So 19.3.2011 21:54:20
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.3.2011 13:57:16
Nchavez - Profil | Pá 18.3.2011 13:56:01
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.3.2011 13:40:31
Nchavez - Profil | Pá 18.3.2011 13:27:37
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.3.2011 13:16:42
Nchavez - Profil | Pá 18.3.2011 13:01:52
Nšmudla - Profil | Pá 18.3.2011 12:54:43
Můj lov je často svědkem jak kaprař dlachme malou štičku 40cm aby ukázal světu že on konečně taky nějakou vytáhnul. Jednou se do ML nedávají podměrečný ryby a ryby se kterýma se nevhodně zachází tak by se tam neměli dávat fotky ryb chycených v době hájení.
Fotodokumentace je zbytečná manipulace s rybou která má být bez prodlení vypuštěna zpět.
Já nejsem svatej tak bych taky přemýšlel pustit či nepustit, a rozhodně bych se tu tím nechlubil :)
Přinejhorším bych schizofrenicky amorálně dal fotku a komentář "Byl puštěn zpět", pravdu bych věděl jen já a ten candát(němá tvář).
Ntrubadurek - Profil | Pá 18.3.2011 12:24:51
Pro lovce s candošem 69cm nebo kolik měl. To že jsi loupnul takovou rybu ti tady hromada lidí závidí, protože ji znaj jenom z obrázků :-). Jsi borec, že si ho pustil, protože nevěřim tomu, že by ho všichni pustili okamžitě zpět, jak se dušujo. Takže já gratuluju a přeju mnoho úspěchů
Npepa-č - Profil | Pá 18.3.2011 11:58:04
vysvětlivka:
nic ti nevnucuju, to by bylo, kbybych tě nutil přijmout za fakt, že ta Lancia je fakt super.
to tě nenutím. jen jsem to tu zasral něčím, co s tématem nesouvisí jako příklad.
odvádění od tématu (nijak neobhajuju) není a nikdy nebylo totéž, jako vnucování názoru.
pokud si myslíš opak, tak podle mě, nejsi ale ani přibližně blízko pravdě (ale necpu ti to a tvůj omyl a záměnu pojmů respektuji..kdybych napsal, že chápu, byl by to skoro útok :-) )
Nchavez - Profil | Pá 18.3.2011 11:48:10
Npepa-č - Profil | Pá 18.3.2011 11:37:29
vnucování názoru se rovná odváděním diskuze od tématu?
jo?
takže když sem teď napíšu, že Lancia Delta Integrále je super auto, tak ti vnucuju názor jen proto, že sem začnu psát mimo téma?
to je vtip?
Nchavez - Profil | Pá 18.3.2011 11:35:48
Npepa-č - Profil | Pá 18.3.2011 11:23:32
kde Netipa vnucuje ostatním své názory?
prosím o konkrétní příklady
stačí třeba dva.
díky.
Nchavez - Profil | Pá 18.3.2011 11:19:53
Nmeteor - Profil | Pá 18.3.2011 10:35:15
Satanskou bibli jsem kdysi v mládí četl a vůbec se nedivím, že jste měli problémy :-) ostatně, tato kniha je taky "přestřel", kterým si můžeš omlouvat své chyby, temné stránky svojí osobnosti a jánevímcovšechnoještě z hlediska "takto jsem byl stvořen - takto to má být".
To jsme se už dostali relativně daleko od tématu, ale v podstatě ani ne - je rozdíl mezi tím, když je někdo extrémní v náboženské víře anebo v přístupu k rybaření?
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 10:23:42
chtěli nám otevřít oči , ale poté co kamarád satanáš začal s úrvky ze satanské bible a dantova pekla bylo po srandě....
Nmeteor - Profil | Pá 18.3.2011 10:20:11
Náhodou, občas to bývá docela sranda... tedy pokud dialog vedeš ty a nenecháš sebou zametat :-) a náhodou tady ve Zlíně postává se "Strážní věží" (či jak se to periodikum jmenuje) docela fešná slečna (trošku připomíná Carrie z jednoho postaršího vyhlášeného hororového snímku) s poněkud vyjeveným výrazem (zřejmě tak univerzálně vypadá člověk po "prozření"), ta by mě zrovna svou vizáží neodradila... :-)
Ještě větší "bžunda" je rozhovor s mormony. To bývají mladí cizinci, kteří se tě značně lámanou češtinou a jakoby zájmem o tebe snaží přesvědčit o své pravdě. Náramný pokec a pobaw.
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 10:04:56
jo takovej šedej pes ten trpěl dost a za pravdu (v mých očích to byl takový rybářský mistr Hus a mrk kostnickým konzilem), a k takovýmu bych se šel i vyspovídat a nějakej ten odpůstek bych mu tam taky nechal....ovšem jedině v případě že by byl jeho chrám plný ostatků monstrózních kaprů....
Nšmudla - Profil | Pá 18.3.2011 9:52:39
Včil je sčítání lidu tak tam třeba někdo do náboženské vyznání napíše Církev svatého kapra K70.
Třeba by se z desátků této církve mohlo taky zarybňovat nad plán :)
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 9:49:28
ale jednou jsem s kamarádem přezdívaným "Satan" vedli bujarou velmi,z naší strany ateistickou diskuzi na téma bůh s nějakým takovým "probuďte se " fanatikem a byl to celkem plamený dialog, končící naším útěkem od stále se početně rozrůstající skupinky jeho věrných přívženců, toužící evidentně, ale hlavně radikálně po našem spasení a to evidentně metodou lynčování.........
Nwhoau - Profil | Pá 18.3.2011 9:41:45
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 9:39:49
Nšmudla - Profil | Pá 18.3.2011 9:39:43
Candát 70+ není candát 69cm(jen technická poznámka na okraj). V době konec května se spousta candátů náhodně vytáhne na krmítka za hubu s kukuřicí při stahování(brání hnízda).
Nwhoau - Profil | Pá 18.3.2011 9:31:29
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.3.2011 9:10:39
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 9:08:55
jenže bez nich takto nákladně vydaná tiskovina časem končí na dámských toaletách natrhaná jako obal na použite píčpásky..... a to je potom úcta, když se do přenádherné plnobarevné fotografie velešťastného, přeuctivého lovce třímajícího úctyhodného velekapra balí to nej z celé periody a následně končí v propadlišti dějin na lokální skládce komunálního odpadu.........
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.3.2011 9:00:56
N(o)_(o) - Profil | Pá 18.3.2011 8:49:58
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 8:40:24
Co asi zbude po keč end rylýsrovi po jeho smrti ??? - hromada nebezpečného odpadu, a spousta bezcených dat čekajících na zformátování kvůli expiraci.....
z toho kvanta všemožných rybářských momentek stojí za zachování pro budoucí generace jen pár , z toho minimálně obě jsou ty tvoje....
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.3.2011 8:27:45
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 8:18:40
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.3.2011 8:14:08
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.3.2011 8:12:23
NJohny274 - Profil | Pá 18.3.2011 7:47:06
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 7:24:07
NKralOskavy3 - Profil | Pá 18.3.2011 0:42:04
P.S. V sobotu jdu na ODRU 2A přidá se někdo (někdo kdo nepotřebuje vyháčovat ryby s kyslíkovou bombou v místě záseku)?
... a skusme vypnout ega, ladies :)
Nchavez - Profil | Pá 18.3.2011 0:25:43
Narnošt - Profil | Pá 18.3.2011 0:16:50
Nrover - Profil | Čt 17.3.2011 23:30:03
U mě problém není, a u ostatních je mi to jedno, ...jen na upřesnění :-)
Sám víš, že myslet znamená....tobě myslím nemá smysl radit :-)
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 17.3.2011 23:26:04
Nrover - Profil | Čt 17.3.2011 23:24:45
Oblíbený zrovna nejsi, nicméně tvůj literární "šarm" nelze přehlédnout, ...bez tvých neobyčejných příspěvků by tu byla celkem nuda :-)
Nrover - Profil | Čt 17.3.2011 23:17:12
Nwinx - Profil | Čt 17.3.2011 23:17:10
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 17.3.2011 23:12:30
Nwinx - Profil | Čt 17.3.2011 23:10:08
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 17.3.2011 23:06:31
NAspir - Profil | Čt 17.3.2011 22:46:01
NPstruh27 - Profil | Čt 17.3.2011 22:16:08
Nfishsmoker - Profil | Čt 17.3.2011 22:14:16
Potočák je ale kapitola sama pro sebe, jelikož je zdaleka nejjednodušší se o nic nestarat, párkrát za sezonu koupit a vysadit do revíru pár granuláčů, aby bylo čím naplnit mrazák.
Nvedro - Profil | Čt 17.3.2011 22:09:18
NAspir - Profil | Čt 17.3.2011 22:03:23
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRetro ...50707
NOlomoucké a hanácké jádro5919
NRybník Labuť - Žinkovy315
NFotbalové jádro MRKu142523
NRybář i myslivec8266
NO kočkách a kočičácích20770
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15211
Kde to žije - všechna témata
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:23NATTs hlásiče a ATTx příposlech 535
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











