MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Keč ent rylejs - nezachází to už do extrémů?

Keč ent rylejs je jistě ušlechtilá myšlenka. Usportovat rybu a nakonec jí darovat svobodu. Nicméně přijde mi, že keč ent rylejs dnes už není ta příjemná a poklidná myšlenka, nýbrž se svou povahou blíží ke kultu. Keč ent rylejs je IN, je šik, je kůl a je trendy, tedy moderní rybáři pouští všechny ryby, aniž by se zamysleli a přemýšleli, proč je pouští. Prostě to teď frčí, psali to v časáku (časopis Mladý Kaprař se od kultu keč ent rylejs distancuje - pozn. redaktora), rybu musím pustit, jinak nejsem moderní a když nejsem moderní, jsem nula, jsem nikdo, jsem vostuda a to já být nechci. Kdyby si moderní fanatici pouštěli ryby jak na běžícím pásu, plácali se navzájem po zádech a po hýždích, fotili se, jak pouští ryby, pak se navzájem znovu poplácali po hýždích, bylo by všechno v pořádku. Ale co mě zaráží je to, že tito ovlivnění rybáři se zatemnělou myslí jsou skálopevně přesvědčeni o své pravdě a tuto dávají všem okázale najevo. Když si někdo vezme rybu, dostanou záchvat, naběhnou jim žilky po celém těle i momo něj a vidí rudě. Nadávají, vyhrožují, zastrašují a někteří ultramoderní respondenti tady na Mrku přejí dotyčnému i smrt.
Kam tento moderní kult povede? Mám se bát, že až u vody zabiju rybu, seběhnou se na mě keč ent rylejs týpci s kleštěma a střepama a hezky si mě zpracujou? Ani bych se možná nedivil

Autor diskuse: Netipa - poslední hrdina MRKu ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 9.3.2011


Jsem...

A)Veselý keč ent rylejs 21%
B)Zádumčivý keč ent rylejs 2%
C)Podrážděný keč ent rylejs 1%
D)Ostražitý keč ent rylejs 2%
E)Nedůvěřivý keč ent rylejs 1%
F)Vystrašený keč ent rylejs 1%
G)Zmatený keč ent rylejs 4%
H)Kdysemitohodí keč ent rylejs 24%
I)Pošahaný keč net rylejs 2%
J)Nejsem keč ent rylejs 42%

Od 9.3.2011 hlasovalo 277 čtenářů.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 25 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Čt 13.3.2014 10:21:04
přinese nová sezóna posun?
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Po 28.3.2011 14:33:35
Aspir >> Letos jsem již daroval život několika rybám. Připadám si pak jako bůh, když můžu rozhodnout, jestli budou žít, nebo umřou
N Aspir - ® So 19.3.2011 21:54:20
Tak co kolegove, uz jste letos byli na nejaky pekny rece a povedlo se Vam darovar zivot nejaky pekny rybce. Uz se nemuzu dockat 16.4 jak vytahnu musak. A co vy kolegove s mimopstruhovou povolenkou, uz mate prvni uspechy?
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Pá 18.3.2011 13:57:16
chavez >> ano, sbírám informace a pohnutky ostatních. Zatím se mi dostává celkem srozumitelných argumentů
N chavez - ® Pá 18.3.2011 13:56:01
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Koukám,jak se právě učíš v otázce o nejtěžší svazový vodě u nás.Jenom potvrzuješ,co jsem tady psal níže:-)Pořád dokola a dokola:-(
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Pá 18.3.2011 13:40:31
chavez >> Nemám jednoho učitele. Těch lidí je víc (ať již tebou zmiňovaný Lukáš Krása, ale i mnozí jiní)
N chavez - ® Pá 18.3.2011 13:27:37
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já myslel,že se teď učíš od retrívra,když máte ten pěknej vztah a vzájemnou úctu...
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Pá 18.3.2011 13:16:42
chavez >> Mýlíš se. Ani jednou jsem nikomu názor nevnucoval, jelikož sám žádný názor nemám. Ten se pokouším odvodit dobře míněnými dotazy a chytře umístěnou nadsázkou do textu vysledovávám reakce ostatních. Tedy já se naopak učím od vás
N chavez - ® Pá 18.3.2011 13:05:16
pepa-č >> :-))
N pepa-č - ® Pá 18.3.2011 13:02:29
chavez >> vole :-))
N chavez - ® Pá 18.3.2011 13:01:52
pepa-č >> Když někoho záměrně odvádíš od tématu,tak mu logicky vnucuješ téma jiné,nové:-)Ale necpu ti to a tvůj výklad věci respektuji,ale nesouhlasím:-))
N šmudla - ® Pá 18.3.2011 12:54:43
trubadurek >> Já mu toho candáta nezávidím. Jen jsem upozornil na to že s hájenou rybou se nedělají aranžérie aby skoro za tmy byla dobrá fotka. Ať si jich chytí a pustí kolik je libo, nikdo ho nenutí ho vzít až ho chytne a nebude hájenej.
Můj lov je často svědkem jak kaprař dlachme malou štičku 40cm aby ukázal světu že on konečně taky nějakou vytáhnul. Jednou se do ML nedávají podměrečný ryby a ryby se kterýma se nevhodně zachází tak by se tam neměli dávat fotky ryb chycených v době hájení.
Fotodokumentace je zbytečná manipulace s rybou která má být bez prodlení vypuštěna zpět.
Já nejsem svatej tak bych taky přemýšlel pustit či nepustit, a rozhodně bych se tu tím nechlubil :)

Přinejhorším bych schizofrenicky amorálně dal fotku a komentář "Byl puštěn zpět", pravdu bych věděl jen já a ten candát(němá tvář).
N (o)_(o) - ® Pá 18.3.2011 12:37:10
Jsem...H)
N trubadurek - ® Pá 18.3.2011 12:24:51
šmudla >> Tady se to rozjelo, kura. Potvrzuje se, že většina MRKařů je odborníky na slovo vzatých :-). Je to úsměvné. Sice tomu nerozumim, ale rád poradim, heslo mnoha pisálků...
Pro lovce s candošem 69cm nebo kolik měl. To že jsi loupnul takovou rybu ti tady hromada lidí závidí, protože ji znaj jenom z obrázků :-). Jsi borec, že si ho pustil, protože nevěřim tomu, že by ho všichni pustili okamžitě zpět, jak se dušujo. Takže já gratuluju a přeju mnoho úspěchů
N pepa-č - ® Pá 18.3.2011 11:58:04
chavez >> aha, tak to jo no :-)
vysvětlivka:
nic ti nevnucuju, to by bylo, kbybych tě nutil přijmout za fakt, že ta Lancia je fakt super.
to tě nenutím. jen jsem to tu zasral něčím, co s tématem nesouvisí jako příklad.
odvádění od tématu (nijak neobhajuju) není a nikdy nebylo totéž, jako vnucování názoru.
pokud si myslíš opak, tak podle mě, nejsi ale ani přibližně blízko pravdě (ale necpu ti to a tvůj omyl a záměnu pojmů respektuji..kdybych napsal, že chápu, byl by to skoro útok :-) )
N chavez - ® Pá 18.3.2011 11:48:10
pepa-č >> Samozřejmě,že když si vyberu diskuzi na téma kaprařina a vstoupí do ní pepe-č a začne mi vyprávět o Lancii Delta Integrále,tak mi vnucuje něco,co mě vůbec nezajímá.
N pepa-č - ® Pá 18.3.2011 11:37:29
chavez >> prosím o příklad, díky.
vnucování názoru se rovná odváděním diskuze od tématu?
jo?
takže když sem teď napíšu, že Lancia Delta Integrále je super auto, tak ti vnucuju názor jen proto, že sem začnu psát mimo téma?
to je vtip?
N chavez - ® Pá 18.3.2011 11:35:48
pepa-č >> Myslíš,že v případě L.K. se nejedná o osobní útoky?Vnucováním jeho názorů,mám pak na mysli jeho vstupování do diskusí,které odvede skoro vždy od tématu.
N pepa-č - ® Pá 18.3.2011 11:23:32
chavez >> kde Netipa používá osobní útoky?
kde Netipa vnucuje ostatním své názory?
prosím o konkrétní příklady
stačí třeba dva.
díky.
N chavez - ® Pá 18.3.2011 11:19:53
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tvá forma agrese je schovaná za fundovaným a někdy i vtipným vystupováním,frekvence Tvých příspěvků"na jedno a to samé téma"je pak mnou zmiňovaným vnucováním Tvých názorů.Ve své samolibosti a pocitu výjmečnosti,se neštítíš ani osobních útoků.Tyto útoky,pak omlouváš otřepanou frází,že tápajícím otevíráš oči.
N meteor - ® Pá 18.3.2011 10:35:15
Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 18.3.2011 10:23:42 >> "namakaní jehovisti", to snad ani nejde dohromady :-) ono ve finále stejně záleží na tom konkrétním člověku (ostatně jako všude), jak to má v hlavě poskládané... třeba můj praktický doktor je taky jehovista, ale tak nějak normální - prostě má tohle přesvědčení v sobě a nemá potřebu ho předávat /nutit jiným. Naprosto v pohodě a OK. A tak by to mělo být...

Satanskou bibli jsem kdysi v mládí četl a vůbec se nedivím, že jste měli problémy :-) ostatně, tato kniha je taky "přestřel", kterým si můžeš omlouvat své chyby, temné stránky svojí osobnosti a jánevímcovšechnoještě z hlediska "takto jsem byl stvořen - takto to má být".

To jsme se už dostali relativně daleko od tématu, ale v podstatě ani ne - je rozdíl mezi tím, když je někdo extrémní v náboženské víře anebo v přístupu k rybaření?

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 25 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAkce na bundy a vesty Fox Rage Puffa

Za 1.100
Bunda Puffa Sheild Jacket poskytuje výjímečné teplo při lovu v chladnějších dnech. Tento stylový oděv představuje vynikající ochranu před živly, především díky lemu po celé délce zipu i s ochranou brady a se dvěma stahovacími gumičkami, které zabraňují průniku větru.

akce, rybareniPrologic Rukavice Max5 Thermo Armour (SLEVA 58%)

Za 499
Teplé rukavice s unikátním vzorem Realtree Max5. Odolný 100% polyester o gramáži 180g. Voduodpudivá povrchová vrstva. 100% nepromokavé díky polyuretanovému zátěru. Prodyšné. Teplá fleecová podšívka. Extrémně teplé díky izolaci Thinsulation. Zesílená dlaňová část. Zesílená látka na ukazováku.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Cadoxfishing - RCM Mošnov Cadoxfishing - RCM Mošnov

Mošnov u Ostravy, Obchodně podnikatelský areál Mošnov č.p. 317/60