- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Keč ent rylejs - nezachází to už do extrémů?
Kam tento moderní kult povede? Mám se bát, že až u vody zabiju rybu, seběhnou se na mě keč ent rylejs týpci s kleštěma a střepama a hezky si mě zpracujou? Ani bych se možná nedivil
Jsem...
A) Veselý keč ent rylejs21%
B) Zádumčivý keč ent rylejs2%
C) Podrážděný keč ent rylejs1%
D) Ostražitý keč ent rylejs2%
E) Nedůvěřivý keč ent rylejs1%
F) Vystrašený keč ent rylejs1%
G) Zmatený keč ent rylejs4%
H) Kdysemitohodí keč ent rylejs24%
I) Pošahaný keč net rylejs2%
J) Nejsem keč ent rylejs42%
Od 9.3.2011 hlasovalo 277 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
10x v oblíbených a 21x v ignorovaných.
rover - Profil | Čt 17.3.2011 21:47:26
Fotka je celkem zajímavá a "hmatatelná" památka na jakoukoli významnou, či méně významnou událost, a pokud nemá význam přísně "osobního charakteru", tak ukázat jí ostatním, v tomto případě "rybářským" kolegům v rámci jakési nevinné "seberealizace" není nic proti ničemu :-)
Osobně se na zajímavé snímky vždy rád podívám ...
Navíc odnést si ulovenou rybu v rámci RŘ není zločin, naopak legislativou povolená záležitost :-)
e500 - Profil | Čt 17.3.2011 21:37:48
e500 - Profil | Čt 17.3.2011 21:29:35
CoDu - Profil | Čt 17.3.2011 20:19:41
KralOskavy3 - Profil | Čt 17.3.2011 19:44:51
CoDu - Profil | Čt 17.3.2011 19:22:38
Toufi - Profil | Čt 17.3.2011 19:18:22
PS: počítám se mezi A
KralOskavy3 - Profil | Čt 17.3.2011 18:57:31
1.Candát byl normálně za hubu na žížalku
2.Klidně ti můžu upnout fotku ja si šťastně plave pryč.
3.U mě bys byl masař a ne kabrňák, kdybys na kukuřici haluzově podsek generačního candáta v hájení a zabil ho. Já bych ho totiž pustil i kdyby hájenej nebyl, a ne proto, že by mi nechutnal, ale proto že generační ryby nezabíjim. To si radši chytnu něco menšího.
4. Nikde jsem nenapsal že foto být musí, ale tohle byl muj druhej candat 70+ a toho si doopravdy vyfotím.
5. Když se najde mladý (ale klidně i starý) pako kterým zdechne ryba po špatné manipulaci na břehu/ve vodě je to jen důkaz toho že ještě není dobrým rybářem.
6. Líbí se mi tvůj styl agrumentace ( aneb všechno přemrštíme )
Aneb jak psal Netipa >-- lovím pro ten krásnej pocit a fotka je památeční hlavně pro mě, ne pro to abych byl ultimátní frajer.
šmudla - Profil | Čt 17.3.2011 16:14:26
Možností je vícero. Tohl bych zkusil já. hnízda na candáta naklást na kraj písčiny s koupáči za plotem. Možná candátům ti koupáči až zase tak moc nevadí. Kapři jiker vyluxujou mraky..takže tam bych hledal problém. Zákaz lovu na rybku pod 20cm by taky mohl pomoct :)
Ps. K tématu aby mne Netipa neuvrhnul do klatby: tak já sem H. kdy se mi to hodí KečEndRilejsák. Když si rybu nechci vzít, tak může být třeba i hájená, mít pod míru, třeba může mít i háček v ledvinách a prostě ji nevezmu, může být klidně i chycená mimo stanovenou dobu, na rybku v době hájení.. prostě když nechci tak mě ani její sladký očička nedonutí ji ulehčit ten život a zkrátit jí honbu za kouskem žvance ve studené kalné vodě.
loveckaprů - Profil | Čt 17.3.2011 16:05:07
Toufi - Profil | Čt 17.3.2011 15:34:38
whoau - Profil | Čt 17.3.2011 15:13:53
trubadurek - Profil | Čt 17.3.2011 15:13:02
Řešení je chov v recirkulačních systémech, ale to není věda, ale přímo magie :-)
Jarda Š. - Profil | Čt 17.3.2011 15:00:02
trubadurek - Profil | Čt 17.3.2011 14:46:23
Chov a odlov candáta je velký problém, který se neustále řeší, ale výsledky jsou stále sporadické.
Jarda Š. - Profil | Čt 17.3.2011 14:35:45
trubadurek - Profil | Čt 17.3.2011 14:32:49
trubadurek - Profil | Čt 17.3.2011 14:31:13
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59867
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Retro ...50707
Olomoucké a hanácké jádro5919
Rybník Labuť - Žinkovy315
Fotbalové jádro MRKu142536
Rybář i myslivec8266
O kočkách a kočičácích20770
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
Pražská Vltava: úlovky, zkušenosti15211
Kde to žije - všechna témata
17:53Rybáři vs ochránci přirody 58
17:06ATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:31Kurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44Úprava chodu woblerů. 11
12:08Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:22Labe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











