- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak velcí jsou podle vás kapři na Slezské Hartě?
děkuji všem za odpovědí :-)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NGidy - Profil | St 4.5.2011 10:03:29
Ty a Alov_na_MRK_rezignující budete asi hodně velcí kamarádi, co? Psát takové h.vna to jsem snad ještě neviděl. Jak kdyby jsme vám všichni tu vodu drancovali a plnili si mrazáky. Tady se člověk slušně zeptá jak to bere a druhý mu odpoví a vy ho tu začnete lynčovat...
Bohužel někteří lidi se od dob Homo erectuse moc nevyvinuli. Místo toho aby komunikovali na aspoň nějaké úrovni mlátí se po hlavách kyjem, a svojí dominanci si dokazují v hospodě po 10 pivech rvačkou.
Takových lidí je mi strašně ale opravdu strašně líto.
NRostik - Profil | St 4.5.2011 8:38:49
P.S.Radši bys měl sledovat sbírku na Tvuj bivak,ať je s tebe konečně pořádny kaprař.....
NRostik - Profil | St 4.5.2011 8:32:23
NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | St 4.5.2011 7:24:01
NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | St 4.5.2011 7:21:47
A ten tvůj technický výplod o nefukčnosti SZ a o funkčnosti MRKu? Zkus něco lepšího. Kdyby jste měly v práci nastavené blokování určitých stránek, tak ti MRK nejede vůbec. Nebo máš snad zablokované i založení privátní diskuse?
Nmazar - Profil | St 4.5.2011 7:14:50
NJiříkS - Profil | St 4.5.2011 5:31:47
NMOndo - Profil | St 4.5.2011 2:02:56
Tak teda pro všechny.
Hartu mám rád.. je to moje nejoblíbenější voda a taky jsem udělal dost chyb. Dával jsem na mrk i fotky ryb.. sice netahám desetikilláče, ale následek to mělo ten, že jsem měl týdně aspoň dvě sz s otázkama, kde si zachytat, jak to bere atd...(nečekal jsem to) není pochyb o tom, že je to dost známej revír, ale spousta cizinců si tu vylámala zuby a nechytla tu ani čerstě nasazenýho kapříka a většinou je to odradilo, tak proč si je tam "tahat zpátky"? Spousta se ale taky naučila jak hartu těžit. Je mi jedno, když najedou bandy rybářů a plníjou mražáky v rybářským domě, ale ten rachot a bordel co po nich je... to si spousta rybářů, kteří sem přijedou jednou za rok neuvědomují. Na mrku jsou určitě slušní rybáři, ale bohužel né všichni... A kdo to po nich uklízí? Letos musím pochválit naši místní organizaci, protože toho ze strany od přítoku moravice posbírali opravdu hodně. Já se k nim bohužel nemohl připojit, protože jsem o té brigádě nevěděl, ale věřte tomu, že jakmile začnu pořádně chodit na ryby, tak se budu muset zapojit taky, pokud si budu chtít zachytat na čistém uklizeném místě ((: A přijede týpek co bydlí 100 až 200km daleko zvednout petku? Náperou to dó vélkých módrych pytlů a nechaj to hena(v tom lepším případě), však ten porybný co tu byl, to je vůl, on to za týden odveze :D Srandička? Krutá realita! Pak jsou různý, s prominutím posraný omezení v rybářským řádu. Snad se z toho dá částeně pochopit co jsem tím chtěl říci..(čím míň rybářů na hartě, tím líp pro mě-popřípadě pro vás) jen upozornění, je to na vás... buďte tolerantní. Už se nerozčiluju jako dřív, beru věci tak jak jsou. Třeba se někdy na Hartě potkáme.. poklona. ((: A nezapomínejte, že Bruntálsko je drsný kraj :D
Ještě bych napsal dodatek pro šmíráky co si myslí, že na hartě jsou super trofejní kapři. Vesměs je tam zatím velké kulové a netvrdím to proto, že jsem zatím žádného nechytl.(mě i jiným se o nich může zatím jen nechat zdát) Možná, že se tam občas nějaký chytne, ale na mrku se jedna ryba ták nafoukne, že jich může být nakonec celé hejno. A ti co ryby papají, nebo jak by šlo některé nazvat "masaři"(ale určitě né všichni, abych nekřivdil) si podle mě můžou nachytat v klidu kapry,štiky, candáty u nich na nějakém místním rybníčku s větší úspěsnotí a s méně najetými kilometry, pokud nedělají bordel a chovají se slušně k uloveným rybám, tak s něma nemám problém.. šlus.
NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | St 4.5.2011 0:33:34
NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | St 4.5.2011 0:27:17
NHalen - Profil | St 4.5.2011 0:20:59
NJiříkS - Profil | Út 3.5.2011 22:34:32
NRostik - Profil | Út 3.5.2011 22:16:29
NJiříkS - Profil | Út 3.5.2011 22:14:38
NRostik - Profil | Út 3.5.2011 22:13:00
Nyop - Profil | Út 3.5.2011 22:11:13
NJiříkS - Profil | Út 3.5.2011 22:09:37
Čtenáři této diskuse také sledují
NLexikon boilies komponentů901
NŠtěrkovna Hlučín1013
NDolní Benešov1703
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8064
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NNakupoval někdo v Anglii1186
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NLov z nafukovacího člunu1187
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Kde to žije - kaprařina
19:39NATTs hlásiče a ATTx příposlech 552
19:11NBoilies TB baits- chytací řada 42
19:09NKrátkodobá kaprařina x 10036
17:16NKyjský rybník, Džbán 50913
9:46NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













