- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Finance aneb kde vydělat když nejsou
Pro studenty: jak řešítě peníze vy? Dotují vás rodiče, babičky a příbuzní, nebo je vše na vašich bedrech a vyděláváte kde se dá?
Máte nějaké tipy na velké např. technické podniky, které pobývají v Praze? Kontaktoval jsem zatím jen ČKD Praha, o jiných výrobnách nevím.
A co si od otázky slibuji? Otázka je celkem kontroverzní, takže čekám i negativní odpovědi. Na druhou stranu by to mohlo pomoct při výběru brigády/práce?. Spousta z vás pracuje ve velkých firmách, o kterých nikdo neví. Za optání nic nedáme...Hodně jsem se rozmýšlel, jestli sem tuto diskusi vložit. Snad mě nepohřbíte.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NŠlapeto - Profil | Ne 6.3.2011 11:50:09
NPvl - Profil | Ne 6.3.2011 11:49:15
NVisionPajaBaits - Profil | Ne 6.3.2011 11:48:42
NVisionPajaBaits - Profil | Ne 6.3.2011 11:46:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSindy - Profil | Ne 6.3.2011 11:43:42
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 6.3.2011 11:36:56
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 6.3.2011 11:32:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njarohardy - Profil | Ne 6.3.2011 11:31:02
At se daří a výdělek dejte do rybaření !!!!!jarda
NŠlapeto - Profil | Ne 6.3.2011 11:30:03
NŠlapeto - Profil | Ne 6.3.2011 11:22:33
Loni jsem právě v jednom Call centru pracoval. Jelikož jsem student, tak jsem měl 70kč/h čistého a dost často byly i akce za 100kč/hod. Měl jsem to celkem blízko a ty peníze jen tak někde nedostanete. paráda. Přes zimu jsem si tam vidělal asi "desítku" a doplatil tím půlku notebooku. Na jaře jsem tam přetal chodit, protože ryby byly přednější. Bohužel se situace na letošní rok dosti zhoršila. Firma se přestěhovala na kraj Prahy (cesta mi trvá 45 minut), dost zpřísnili pravidla a začali za chyby brát peníze (většina se nás dostala pod 50kč/min) a přestali mít i tolik práce, takže jistota zaměstnání taky nebyla. Před letošními vánocemi jsem asi 2 měsíce chodil roznášet snídaně do Hotelu HILTON. Buzerace jaxviňa, ale za 80kč/h a s dobrým kolektivem se to dalo překousnout. Bohužel práce byla jen občas a po novém roce pro brigádníky nebyla ani jedna. Začal jsem tedy psát články do časopisu Rybář. je to fajn. Baví mě to a i slušné peníze za to jsou. Přesto se tím tolik peněz nevydělá.
Rukama se pracovat nebojím, naopak je to od každodeního přemýšlení změna, které se za mák nebojím. Jenže mi zatím chybí ti známí :((
NTWIN 69 - Profil | Ne 6.3.2011 8:37:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPvl - Profil | Ne 6.3.2011 8:32:54
NTWIN 69 - Profil | Ne 6.3.2011 8:26:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na druhou stranu si nemám důvod stěžovat,spousta mých vrstevníků je na tom daleko hůř.Naštěstí jsu ve věku,kdy už nemusím nic velkýho budovat a tak se najde spousta prostředků na rybařinu.
Určitě bych ale nekoupil nic na splátky.To je vyloženě hloupost.
Za našich mladých let taky fungovaly brigády a vše co jsem si tenkrát pořídil do výbavy bylo poctivě vydřený o víkendech ve fabrice.
Vám mladým tuhle dobu nezávidím,ale musíte se snažit.je to jen na Vás jak si svůj život zařídíte.A jestli si něco koupíš do rybaření,tak je úplně jedno zda to bude hned,nebo třeba za rok.Hlavně nikam zbytečně nespěchat a neudělat něco co by Tě mohlo mrzet.
V Praze určitě nějakou brigádu najdeš a zbytek už TI přiloží rodiče a zbytek příbuzenstva.naštěstí existují takové radosti jako jsou Vánoce,narozeniny a pod.
Tak ať se TI daří!!!
NDulf - Profil | Ne 6.3.2011 8:09:23
NPvl - Profil | Ne 6.3.2011 7:19:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTichej - Profil | Ne 6.3.2011 7:02:08
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NČína - objednali ste uz nieco?15713
NUdírny a uzení51139
NOstrava a okolí99468
NLevné zahraniční rybářské e-shopy ?590
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412589
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NO kočkách a kočičácích20770
NTvrdé jádro ...9347
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












