Malý člun, malá cena :)

Ahoj kolegové, vím že těchto otázek tu bylo dosti ale i tak zakládám novou. Chtěl bych si pořídit nějaký malinkatý člun pro jednoho na krmení zavážení a tak dále. Ne nějakou velkou kráv... Něco menšího a levného nemusí být přímo z rybářské prodejny :)) Ale aby to nebyl nějaký barbie :)) Díky moc Jakub

Nhojdy - Profil | Pá 4.3.2011 22:40:07

Když to jinak nejde beru sebou fish hantr 250...je pravda blbě se nastupuje ale vyřešily jsme to jednoduše......Na podlahu kus staryho koberce a na něm máme položenou vyříznutou dřevotřiskovou desku, stači 10mm,uplná bomba.S el.motorem...je to torpédo.Na zavážení fakt parada.

    NHermis_s - Profil | Pá 4.3.2011 20:19:41

    Radek Š >> jde to i bez toho martyria.

      NRadek Š - Profil | Pá 4.3.2011 19:02:48

      S.Jakubem - >> ahoj, taky jsem v minulosti používal gumák ale není to moc příjemné když ráno o půl šesté když je 10 stupňů a ty se máš vyslékat do trenek a zavážet. A když se navyslečeš tak máš mokré nohy a zadnici. Nemluvím o vyzouvání abys ho o dno neprošláp. To je můj názor a zkušenost :-)

        NHermis_s - Profil | Pá 4.3.2011 18:21:12

        http://www.nakupka.cz/vyrobek/nafukovaci-clun-colos​sus-1-1/

        Na male vodni plochy,kde potrebuji jen zakrmit a prevset hulky naprosto dostacujici.

          Nmaryo - Profil | Pá 4.3.2011 18:14:59

          Dodo29 >> Ptám se, protože mě v něm pádlovat moc nešlo. Pádla vycházely přímo do kolen, tak jsem musel jezdit buď v kleče nebo s nohama nataženýma až do zadu a po 10ti minutách mě brali křeče...

            NciciN - Profil | Pá 4.3.2011 16:58:29

            S.Jakubem - >> zdar, můj první člun byl seahawk, který je tady na odkazu od Monda, je to klasický gumák za "pár" korun a tvojim požadavkům by měl vyhovět...

              Npajda... - Profil | Pá 4.3.2011 16:48:58

              Ahoj ja zacinam s kaprarinou a s kamosem a taky nevime kterej clun:(premejslime vemzi seahawk 2 nebo excursion 3 ale kouknul sem do diskuze a docela me zaujal tenhle http://www.levnecluny.cz/nafukovaci-clun-pro-rybare​​-intex-seahawk-aquamarina-hawk-lodni-elektro​motor zda se mi to dost vyhodny:)...

                Njarabeast - Profil | Pá 4.3.2011 16:07:32

                S.Jakubem - >> čau, co třeba excursion 3, má stěny 0,76mm a hliníkový pádla, na havaj.cz se dá sehnat za 2339 kaček

                  NDodo29 - Profil | Pá 4.3.2011 16:02:28

                  maryo >> pádluju normálně a tet jsem si na to koupil motor jen na todhle a baterka se tam taky vejde motor tan mam připojenej nechal jsem si přivařit lože na motor

                    Nbezrybka jiři1962 - Profil | Pá 4.3.2011 15:53:18

                    Fishunter 250 je dobry.Ale pokud je zákaz krmení,tak je na h.

                      NDodo29 - Profil | Pá 4.3.2011 15:51:19

                      Unca >> ja jsem v poho ale je dobrej

                        NMOndo - Profil | Pá 4.3.2011 15:35:45

                        S.Jakubem - >> mám ten samý co bonkie akorát seahawk 2 http://www.hawaj.cz/seahawk-2-98.html .. na zakrmení se to dá a když potřebuju, tak tím vyvážím nejdál zatím asi 150m. Ale nečekej, že ti to bude držet ve větru, když se rozfoukalo musel jsem najíždět nad flek třeba 5x, než jsem byl spokojenej a pustil jsem to tam. Zkoušel jsem v tom větru i více na volnou vodu a je to makačka s těma plastovýma pádlama, měl jsem obavu že se to poláme. Na menší vody a když moc nefouká je to pohodička. (přidávám foto v akci ((:

                          Nfoxxx - Profil | Pá 4.3.2011 10:38:19

                          S.Jakubem - >> Pokud nemáš až tak vysoké požadavky,tak by mohl vyhovovat Aquamarina Wild River.
                          Za 4599Kč koupíš set: člun 270cm,malý elektromotor,ochrannou maskovací plachtu a hliníková vesla.
                          Odkaz: http://www.levnecluny.cz/nafukovaci-clun-pro-rybare​-intex-seahawk-aquamarina-hawk-lodni-elektromotor

                            N: vydrák - Profil | Pá 4.3.2011 10:33:43

                            S.Jakubem - >> Malej člun tě neuveze,není stavěnej na velké zatížení.Navíc si kaprař a to dobrej kaprař a dobrej kaprař musí mít dobrej člun.Petrův zdar

                              NUnschlagbar - Profil | Pá 4.3.2011 10:15:06

                              S.Jakubem - >> http://www.skipperboat.cz/cz-detail-74-skipper-s190​n.html
                              stejnej a levnejsi jak ten paserak ale porad se mi zda predrazenej.snad se da ze zahranici sehnat levneji,treba i podobny model.take hledam neco podobneho oni vsichni doporucuju vetsi a drazsi modely ale tento se mi jevi idealní,nafouklej ho hodim i do auta a kdyz prijedu k vode hodim echo,krmeni, bojku.a do pul hodky nemam co delat,driv mi jen foukani clunu zabralo pul hodiny,asi tak kdo chce clun na jezdeni po vode koupi za 30 000,- a kdo chce rychle chytat tento nebo podobny.

                                NDanL - Profil | Pá 4.3.2011 6:30:17

                                maryo >> Ahoj, také prosba, dej sem prosím vědět až tě dorazí jaký z něj máš pocit - hlavně by mě zajímala ta podlaha. Děkuji.

                                  Nmaryo - Profil | Pá 4.3.2011 0:35:52

                                  Dodo29 >> a jak v něm pádluješ?

                                    NUnca - Profil | Pá 4.3.2011 0:00:08

                                    Dodo29 >> No podle toho že máš na mikině logo LKbaits, tak tvůj názor nebudu brát jako nestranej. Doufám že se nezlobíš? :-)) Jinak v pohodě. Co rybář to názor. 320 Quicksilver bych bral. :-)

                                      Nbonkie - Profil | Čt 3.3.2011 23:57:04

                                      Ahoj, já bych šel do tohohle, je malej a levnej. Sám mám Seahawka 4 a max. spokojenost a tím menším to taky bude asi na pohodu. http://www.nejlepsiceny.cz/lode/intex-seahawk-2.htm​l