Sukromny revir GRUNTY

Tento rok by som chcel nastivit tuto vodu s partakom, budem rad kazdej info.
Ako? kde ? kedy ? naco ?
Autor diskuse: Tóno - Profil , 23.2.2011 kaprařina - revíry, cestování

Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:20:28

tuzemak >> ještě že tak. Jinak by mě kleplo. Už abych mohl na dravce na vláčku.

    tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:19:19

    Argonites >> když máš lo´d nejní co řešit..

      Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:18:10

      tuzemak >> já vím

        Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:17:23

        tuzemak >> já budu jezdit od Věstonic a na loď a bude klid. Je škoda že není na mušově povolený spalováky do 4 koní to by bylo super.

          tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:16:12

          Argonites >> hodnělidí tam nedostaneš,pro větčinu je rybařina odpočinek,hádat z magorem se může třeba v práci..

            Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:14:00

            tuzemak >> jo a tím že tam lidi málo jezdí tak ti co tam ty problémy dělaj tak vyhrály. Chtělo by to tam hodně lidí.

              Hermis_s - Profil | Ne 27.2.2011 17:13:17

              tuzemak >> To,ze diskutuji s tebou,stejne,jako s dalsimi XXX tady znamena,ze jsem na chlapecky?

              edit:neodpovedel jsi!

                tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:11:36

                Argonites >> tento revír je těma problémama vyhlášený,bohužel..

                  Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:10:43

                  tuzemak >> je to tak super voda a místa je tam dost a stejně furt problém.

                    tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:08:57

                    Argonites >> já měl možnost tam párkrát zajed,vždy sem raději odřekl,hovádka potkám občas i u nás..

                      Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:08:47

                      tuzemak >> přesně jak jsi napsal!

                        Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:07:52

                        tuzemak >> na D5 je to tak že kde jsou tyhle hovada tak chytat můžeš a kde nejsou tak je zákaz zastavení přes půl jezera, a co chceš dělat. Už tam nerad jezdím.

                          tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:07:15

                          Argonites >> když je tlupa jsou silní,samotní neumí ani pozdravit...

                            tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:06:15

                            Hermis_s >> přeber si to jak chceš,koukám že se ti líbí můj nick,máš smůlu,nejsem na chlapečky!!!!!

                              Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:06:05

                              tuzemak >> jo já vím kamoš se taky hodně vytočil ale co naděláš je tam 30 chlapů a co?

                                Hermis_s - Profil | Ne 27.2.2011 17:04:59

                                tuzemak >> Jak spatne?

                                  tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:03:53

                                  Argonites >> sám vidíš jaká ta kultura tam je,ale přiznám sa,že kdyby na mě někdo začal že mám vypadnout asi by to dopadlo špatně..

                                    Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:03:00

                                    Budu jezdit na loď tam kde není moc lidí a bude klid. Ale to co je na D5 jsem ještě nikdy nikde nezažil

                                      Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:02:01

                                      tuzemak >> to zase ne. Ať si zajdou na ryby ale chce to nějakou kulturu. Když tam nejsou ani zdiva ani rybáři a ty si sedneš a dolítnou že máš vypadnout tak to fakt nedávám. Jezdím na ryby odpočívat a ne se hádat.

                                        Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:59:32

                                        Já proti tomu aby byly lidí na rybách nic nemám ale ať se chovaj slušně! S každým se dá rozumě domluvit ale když přijdeš a první slova jsou "co tady chcete, vypadněte" tak to mě fakt točí.