Sukromny revir GRUNTY

Tento rok by som chcel nastivit tuto vodu s partakom, budem rad kazdej info.
Ako? kde ? kedy ? naco ?
Autor diskuse: Tóno - Profil , 23.2.2011 kaprařina - revíry, cestování

tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 16:55:27

Argonites >> já bych zakázal tam rybařit....

    Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:54:23

    Petr64 >> další krpa 90% jich tam zaváží, maji bojky

      Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:52:51

      Petr64 >> já bych dál zákaz lovu ryb kde je stálé obydlí blíž nez .... Od vody

        Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:51:12

        Petr64 >> to já chytám ale když by byl polední klid tak bych chrněl. Na obytňák mi nikdy žádnej porybný nic neřekl ale my máme vše v cajku a z auta nic neteče.

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 27.2.2011 16:50:16

          kakr >> Proškrtávat a zapisovat si docházku zapomínám imrvére. Při kontrole pokaždé dostanu ústní napomenutí, abych to už příště nedělal a to je celý. Asi jsem sympaťák

            Petr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:49:49

            Argonites >> Každej pozemek je soukromej majetek.Myslím,že to dost vydělává.Nevím jak teď,ale když sis chtěl dřív postavit barák,muselo být plno razítek a nakonec ti třeba řekli,že musíš udělat jinou střechu,protože ta co se ti líbí narušuje ráz obce.Chce to víc kolonií kolem všech vod.Příroda si získá uniformitu a bude všude krásně.

              Petr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:48:45

              Argonites >> Já vím.Pár pokusů o slušnou domluvu zda bych si mohl na dvě hodiny provětrat bolo proběhlo.Hádej jak to dopadlo?

                Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:47:38

                Petr64 >> proč to nejde zrušit?

                  Petr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:46:55

                  Argonites >> Tak bacha ná zábor lovnýho místa když nelovíš.:-)To se prý taky nesmí.:-))

                    Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:46:41

                    Petr64 >> asi dobře ale když tam přijdeš tak tě málem se sekerou v ruce vyženou a to si jdeš jen zachytat cejn na feeder

                      Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:45:10

                      Petr64 >> jo to stejně buď objedvám a nebo spím. Šlofík po obydku není nic proti ničemu

                        Petr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:44:24

                        Argonites >> Ty plechdřevotřískový kolonie zrušit bohužel nejde.Myslíš že by to hořelo??:-))

                          Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:44:04

                          Petr64 >> já jezdím sice na ryby s obytňákem ale jen tam kde není zákaz a vše co jsem si přivezl tak si taky odvezu sebou a bordel taky neděláme. Ale už to že jezdím na ryby obytňákem tak jsem zločinec.

                            Kose - Profil | Ne 27.2.2011 16:43:45

                            Argonites >> už se to tady řešilo, jedině co by troško pomohlo, tak zákaz rybolovu z oploceného pozemku...

                              Petr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:43:01

                              Argonites >> Mezi 11:00 a 15:30 by byl povinnej polední klid.:-)

                                Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:40:07

                                Petr64 >> te 24 se taky bojím ale slunečnik! To je hodně divný. Myslím že v létě si každý rád sedne do stínu. Já bych spíš zrušil ty buňkový vesnice. Těch jsou většina......

                                  Petr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:34:29

                                  Argonites >> Prostě bych zrušil 24,zakázal i slunečník,příposlechy, spacáky bych povolil min 200 od břehu a byl by klid.Nikdo by se nehádal a všichni by sme si kousali nudou nehty,půlka diskusí na MRKu by byla zbytečná........:-))

                                    kakr - Profil | Ne 27.2.2011 16:34:10

                                    tomm >>
                                    Souhlas

                                      tomm - Profil | Ne 27.2.2011 16:34:09

                                      Argonites >> Co jsem slyšel, tak absolutně ne.

                                        Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:34:05

                                        kakr >> jo to mě se jednou taky stalo že jsem si to neuvědomil ale kdyz kontrola viděla že nemám na podzim ani jednu rybu zapsanou a před jeho očima jsem pouštěl hezkou štiku tak mi řek aby jsem si to proškrtl ale to už je dávno.