Sukromny revir GRUNTY

Tento rok by som chcel nastivit tuto vodu s partakom, budem rad kazdej info.
Ako? kde ? kedy ? naco ?
Autor diskuse: Tóno - Profil , 23.2.2011 kaprařina - revíry, cestování

NKose - Profil | So 26.2.2011 9:13:47

Čtvrtek >> Ctvrtek - 26.2.2011 9:11:50 >> mesicni krajina plna karavanu...

    NKocháč - Profil | So 26.2.2011 9:13:10

    kapr61 >> Proč bych měl mlčet? To je prostě realita a lidi co tu vodu neznají by měli mít informace. Nakonec je jen na jejich svobodné vůli, jestli vyrazí podporovat takovou vodu.

      NCtvrtek - Profil | So 26.2.2011 9:11:50

      Kocháč >> Grunty?Jasná ukázka toho jak jde zkurvit nádherná svazovka v něco co je to teď!!!!

        Nkapr61 - Profil | So 26.2.2011 9:09:36

        pánové, jestli se vám soukromé vody nějakým způsobem hnusí tak tam nejezděte a nepiště kraviny do příspěvků, a hlavně tady neznepříjemňujte rybařinu jiným, není to fer.

          Npouštěč - Profil | So 26.2.2011 9:04:39

          Kocháč >> jj a pak se chlubí s svazovou rybou to už tu myslím u gruntů bylo ale bylo vidět pozadí tak ho sekli tam chytne každej

            Npouštěč - Profil | So 26.2.2011 9:02:14

            brašul >> :-) taky by se nám tu něco hodilo takového ale boužel v blízkosti nic

              NKocháč - Profil | So 26.2.2011 8:58:55

              capr cib >> S kaprařinou nemá tohle zoo nic společnýho a jezdí si tam pouze paka léčit ego. A těch ubožáků je i tady na MRKu hodně.

                Npouštěč - Profil | So 26.2.2011 8:58:39

                Tulo >> možná máš pravdu ale to provokuješ v každé diskusi? v mojí jsi prohlašoval smrt jeseterům ti sou tam taky nechtěl jsi napsat dodatek:-) nic ve zlém

                  Nšedý pes - Profil | So 26.2.2011 8:58:37

                  syny >> nechrápou, včera mi nepustili diskusi o tom, jestli ryby prdí. Životní projevy ryb tady nejsou důležitý, naopak, jsou nežádoucí, kdejakej kaprodrom je důležitější.

                    Npytlakslama - Profil | So 26.2.2011 8:56:06

                    Já Grunty taky nerad ! Je to jeden velkej bordel . Doufám že tak nedopadne i Balaton .

                      Nbrašul - Profil | So 26.2.2011 8:51:36

                      Je dobře že takovýhle revíry existují, protože stáhnou hodně rádobyrybářů s kterejma bych se opravdu nerad přetahoval o místo někde na svazovce. :-)
                      můžu jenom doporučit. :-)

                        Ncapr cib - Profil | So 26.2.2011 8:44:57

                        Kocháč >> proč já tam sice nebil ale proč lempl co se tam jako děje bez rejpání otazka

                          NKocháč - Profil | So 26.2.2011 8:17:48

                          Kdo jezdi na Grunty, tak je lempl co podporuje zvěrstva. Hnus!

                            NTulo - Profil | So 26.2.2011 7:22:21

                            Je to odporná voda pro ty kteří neumí chytat ryby a jsou pohodlní.Ryby tam jsou nepůvodní tzv.svazové.Prostředí nadměrně umělé až odpudivé.

                              NJardaxy - Profil | So 26.2.2011 3:56:10

                              Ahoj.Na Grunty jezdím od začátku jejich existence, jako soukromé vody.Poslední dva roky už vynechávám.Po pravdě není to co bývalo.Co se ryb týče-Kapři tam jsou i velcí (mám tam 97 cm, ale před 6 lety)pezději už jsem za týden nechytil přez 70cm.Sumci-(před 6.lety 180cm,200cm, bylo hojně ,dnes náhoda, běžně kolem 120cm.Momentálně si tam mužete chytit pěkného Jesetera (jsou tam hájeni) Ty jo. Kapr boilis, kukuřice.Sumec kačena ryba (různá).Jeseter játrové pelety, žížaly. a všechno co tam spadne.Muže se Vám stát že po týdnu odjedete s prázdnou,a nebo si pěkně zachytáte.Na sumce nejlepší místo je na špici. Na jesetery a kapry na pláži.Na kapry ještě vzadu u přítoku.Ale to je jen teorie je to (nebo neni)všude.Bohužel a to nás všechny velmi mrzí se razantním způsobem zhoršilo zázemí.Majitel za to asi nemůže ale hospůdka s grilováním a točeným byla fajn.Škoda

                                NBača - Profil | St 23.2.2011 12:51:09

                                Tóno - >> Ahoj jeto pěkná voda máme tam kapra 22+. A že tam nachytá každej jouda, tak to neni pravda. Jelikož jsme tam zažili výpravi bez rybky. top místa jsou na mělčině celoročně. Ať se ti tam daří.)))

                                  NPatrik - Profil | St 23.2.2011 8:15:40

                                  beni >> Ty seš teda češtin :-) To se pomalu nedá číst

                                    Nworech - Profil | St 23.2.2011 7:56:47

                                    No jestli nemáš strach, ze trefis kapra olovem ......... je jich tam tolik, ze chytne každé jouda.........

                                      Nsyny - Profil | St 23.2.2011 7:41:52

                                        Nbeni - Profil | St 23.2.2011 1:46:51

                                        Zdravím nejlepsí je to tam urcite z jara nebo jeste hned jak sleze led,není tam tolik lidí a jsou tam ryby dost hladoví.Protože jinak je to tam jak na krmníku a hlavně je to tam ted jak v kempu nebyvalo to tam tak hrozný ale casi jse mění! jinak jsme tam chytaly prevážně na velky pelety a k tomu malou plovku! kapri jsou tam tak okolo 15 az 18 kg. nejlepší misto je na ty hrazi cislo nevím! zdar!