Sukromny revir GRUNTY

Tento rok by som chcel nastivit tuto vodu s partakom, budem rad kazdej info.
Ako? kde ? kedy ? naco ?
Autor diskuse: Tóno - Profil , 23.2.2011 kaprařina - revíry, cestování

Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 21:20:34

dandakl >> jak se kradou ryby?

    Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 21:20:25

    GRUPA >> nic, chyba

      GRUPA - Profil | Ne 27.2.2011 21:12:15

      Tomson_ >> jsem už starší, co to znamená ??????????

        Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 21:05:23

        GRUPA >> §

          capr cib - Profil | Ne 27.2.2011 20:59:25

          GRUPA >> konečně ste se dohodli

            Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 20:57:19

            capr cib >> však ja mu nic nedelam, jen chci, aby me pochopil, což asi nejde, ja jeho nazor beru

              capr cib - Profil | Ne 27.2.2011 20:55:48

              Tomson_ >> sem ti psal nech ho pokud si myslí že když je starší, tak má 100 pro pravdu jeho názor respektuj a neodepisuj mu a máš klid

                GRUPA - Profil | Ne 27.2.2011 20:54:54

                Tomson_ >> O.K. s konečnou platností přijímám tvou omluvu.

                  GRUPA - Profil | Ne 27.2.2011 20:54:07

                  kakr >> myslíte pane kolego že je takový stav ulovených ryb na daném revíru možný? Já jsem opačného názoru. Takovou úspěšnost jsem zatím za těch 18 let co tam jezdím u nikoho neviděl.
                  Ale šikovnosti se meze nekladou..:-(
                  Ať ti to hrrčííí.......

                    Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 20:52:00

                    GRUPA >> Ja sem se omluvil, ze sem si to asi spletl s tim cos napsal a nenapsal, tak restan rikat, ze te napadam

                      dandakl - Profil | Ne 27.2.2011 20:50:59

                      Ja myslel ze v tomhle reviru jsou ukradeny ryby ze svazovky :)

                        GRUPA - Profil | Ne 27.2.2011 20:50:54

                        Tomson_ >> Nemůžu jít někam, kde to odsuzuju, nebo snad víš kde je svazová voda s dírkama?
                        Já jsem klidný, ty mě napadneš, že jsem napsal něco co jsem nenapsal, pak že jsem to co jsem jako napsal, ale vlastně nenapsal, nějak záhadně smazal a já se mám jít uklidnit? Tak si mě hooď do ignorace, pane uvědomko.
                        A budeš mít klid.

                          Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 20:49:46

                          GRUPA >> Ja nemam pravo ti njak nadavat, protože sem asi o 2 genrace mladsi, tak nenadavej zas ty me

                            Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 20:46:31

                            GRUPA >> panebože už se uklidni, tahle diskuze je uplně o něčem jinym, něž aby se tady tady hadali takovy chudaci, co si zvysujou ego psanim komentařů do diskuzí, bež si radsi na dirky a uz semka napis.Ja sem ti nic nepsal, aby ses do mě v kazdym druhym komentařu navážel. Diky

                              GRUPA - Profil | Ne 27.2.2011 20:43:24

                              Tomson_ >> Jak bych to asi promazal???????? Myslíš si že jsem MM, nebo co? :-))
                              Má rada zní, už to nehul a najdi si jiný koníček.
                              Ať tě to bavííí................:-(

                                tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:29:25

                                Argonites >> to nejseš sám,je nás hafol...

                                  Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:25:58

                                  tuzemak >> mě už to nebaví.

                                    tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:23:22

                                    Argonites >> nevím nevím,včera sem byl na stojáku,jen tak na čumendu,led má ještě stále 15cm sílu...

                                      Argonites - Profil | Ne 27.2.2011 17:22:07

                                      tuzemak >> Jojo snad už to nebude trvat dlouho.

                                        tuzemak - Profil | Ne 27.2.2011 17:21:20

                                        Argonites >> prostě už k vodě kuwááá