Sukromny revir GRUNTY

Tento rok by som chcel nastivit tuto vodu s partakom, budem rad kazdej info.
Ako? kde ? kedy ? naco ?
Autor diskuse: Tóno - Profil , 23.2.2011 kaprařina - revíry, cestování

Ntomm - Profil | Ne 27.2.2011 16:33:28

kakr >> Tak neříkám, že se to občas nestane a nějaký prozíravý člen RS ty noty nešlukne, ale vsadil bych se že z 90% to vyjde.

    NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:31:45

    tomm >> jak je to s kontrolama na lodi? Kontroluje je někdo?

      Nkakr - Profil | Ne 27.2.2011 16:31:32

      tomm >>
      By ses divil,kolik papírů skončilo v čistírně za neproškrtané řádky...

        Ntomm - Profil | Ne 27.2.2011 16:29:57

        Petr64 >> To se dá v pohodě stihnout před příchodem RS a za druhé, jsem přece mohl zapomenout a komu by se chtělo kvůli takové prkotině vyplňovat hlášenku:-)

          NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:29:49

          Petr64 >> co naděláš! Já mám docházku na nic. Ryby neberu tak tam píšu jen docházku

            NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:28:42

            Petr64 >> jak tu už padlo tak používají zmizík

              NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:28:05

              Petr64 >> je to zvláštní debata.

                NPetr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:27:28

                tomm >> To je ale taky o noty.Máš mít přece předchozí řádek proškrtlej:-))

                  NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:27:18

                  Víte co nechápu? Proč je na D5 vždycky problém s buňkařema ať si sedneš kamkoliv tak je vždy problém. A když jedeš na loď tak řvou že tam mají vyvezeno. Jako by jim jezero patřilo.

                    NPetr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:26:10

                    Argonites >> Tuhle diskusi sleduju od začátku.Znám Grunty dost dlouho,tak se zajímám co je novýho.:-))

                      Ntomm - Profil | Ne 27.2.2011 16:25:53

                      Petr64 >> Proč by končil lov? Ho napíšu na včerejšek a jede se dál.

                        NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:23:27

                        Petr64 >> jo asi patří ale přečti starší příspěvky a uvidíš jak to tu vypadalo

                          NKose - Profil | Ne 27.2.2011 16:23:05

                          Petr64 >> nepatří ryby z grunt jsou z dyje...

                            NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:22:33

                            Petr64 >> já když ho chytím a pustím tak můžu chytat furt

                              NPetr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:21:55

                              Kurňa.Nepatří tahle debata do jiné diskuse??

                                NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:21:19

                                kakr >> no jo no

                                  NPetr64 - Profil | Ne 27.2.2011 16:21:01

                                  Argonites >> A vo to de.Navíc po zasakování a zapsání velkýho kapra,můžeš jít spát,protože tím lov podle zákona končí.Jinak je to vo noty:-))

                                    Nkakr - Profil | Ne 27.2.2011 16:13:39

                                    Argonites >>
                                    Nevím kolik peněz chtějí za povolenku na Grunty.
                                    Ryby na dodacích listech byly v souladu s platnými pravidly naloveny a přisvojeny za nekřesťanských 750kč/rok.

                                      NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:09:00

                                      Petr64 >> ajo to by mě nenapadlo. To bude tím že rybu vyfotím hned a nebudu ju trápit v saku, kvůli posrané fotce

                                        NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 16:07:31

                                        Hermis_s >> to já taky ne. Já ryby neberu.