Připraveni na kaprařskou sezónu 2011?

Už máte vše zbalené, přichystané, nové vlasce namotané a jste natěšeni na novou sezonu?
Autor diskuse: honzina - Profil , 28.1.2011 kaprařina - ostatní

prdec - Profil | Ne 30.1.2011 20:41:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdravím,
já už mám všecko
Krmení:
2kg pelety(Sensas)
2,5kg boilies (Starbaits)
Halibut pelety (Mikbaits)
5kg krmení na feeder(Sensas)
2kg krmení na kaprů(Sensas 3000)
1kg Boilies Mojito 18mm(Nikl)
Vlasce:
Awa Shima camou 600m(0,32mm)
Awa Shima Pro feeder(0,18mm)
Awa Shima Pro feeder(0,16mm)
Výbava ostatní:
Křeslo Sensas
Woblery
Rotační třpitky
Háčky Fox
Obratlíky Gull
Závěsky na olovo + převlek Kevin Nash
Pruty:
Mitchell elite feeder
Naviják:
Michell Avocet 2000gold
A eště toho mám moc ale to už si nespomenu!

    Dandys - Profil | Ne 30.1.2011 20:38:17

    SIOLA >> Pro mě rozhodně nonstopka na D5 a D7 přes léto

      SIOLA - Profil | Ne 30.1.2011 20:31:44

      Zaregistroval někdo nějaké přelomové novinky pro 2011 ?

        Greysmen - Profil | Ne 30.1.2011 20:28:26

        správnej kaprař je stále ve střehu na sezonu 2011 jsem byl připravenej už 31.12.2010 jen to počasí je "poněkud nešťastný"

          grufa - Profil | Ne 30.1.2011 20:02:56

          ještě doladím nový byvak a koupím boilies a může to začít

            Grasel - Profil | Ne 30.1.2011 19:59:24

            honzina - >> Já se držím hesla "Vždy připraven!",takže můžu vyrazit kdykoliv...

              M.D - Profil | Ne 30.1.2011 19:40:51

              Zdarec, připravenej jsem jen trošku ...mám namotaný silony, nakoupenou bižu, nový hlásiče, pelety, pruty a swingery. Chybí mi nakoulet 16 kg koupených směsí. Ještě mi máma musí předělat podložku na ryby. Hlavně nemám koupenou ani povolenku :-D, ale i tak by už mohlo být tepleji, těším se na ryby jak babka na důchod.

                Fil@s - Profil | Ne 30.1.2011 19:31:35

                honzina >> Doufám že se brzy oteplí a dorazí opravdové jaro :-)

                  honzina - Profil | Ne 30.1.2011 19:27:32

                  adam.fsh >> tak to máš co dělat to já jsem namotával dneska už mám vše kromě boilies

                    honzina - Profil | Ne 30.1.2011 19:23:07

                    Fild@ >> no to si ještě počkáme

                      Fil@s - Profil | Ne 30.1.2011 15:59:30

                      Už jen čekám, až povolí mrazy a bude se dát nahodit...

                        fred41 - Profil | Ne 30.1.2011 15:57:20

                        Ja jsem připravenej...doufám že tohle jaro bude lepší než to minulý..v květnu ještě bylo oklo 10°c a pršelo imvére

                          tomash - Profil | Ne 30.1.2011 13:31:08

                          Tahle kaprařská sezona bude stát za to :-) Chci začít pořádně s kaprařinou tak snad nějaký osobáček kapra příjde... :-)

                            Macros - Profil | Ne 30.1.2011 8:05:13

                            no u mě letos žádné velké nákupy mraženky nakoupím až koncem března z venku mě stačí menší balení nekrmím moc ,jinak loni jsem si koupil Torrix Te takže letos radši již žádná větší rána jen drobnosti do bižu.
                            No tak at nám to hrčí a pěkně u vody všem

                              adam.fsh - Profil | Ne 30.1.2011 7:46:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ahoj ešte všetko prichystané nemám a nemám ani namotané vlasce ale hneď ako budem mať prvý voľný čas už aj idem namotávať. Posielam ti zoznam vecí ktoré musím ešte dokúpuiť a ktoré už som na túto sezónu kúpil:

                              BIŽUTÉRIA:
                              Háčiky FOX Series 1
                              Háčiky FOX Series 2
                              Háčiky Owner lseama
                              Zmršťovacia hadička KKarp
                              Zarážky na boilies FOX
                              Obratlíky ALBASTAR
                              Klipy KKarp
                              _____________________________
                              KŔMENIE:
                              Boilies Tandem Baits TOP EDITION 6kg monster mušľa
                              Boilies Tandem Baits IMPACT 1 kg
                              Pelety Tandem Baits IMPACT 5kg Carp Pellets
                              Boilies Carp Zoom 4 kg monster crab a GLM
                              POP-UP boilies Tandem Baits IMPACT
                              Zmes na výrobu boilies Tandem Baits base mix 5kg japanessesquid&fish mix
                              Booster Tandem Baits TOP EDITION
                              Method mix Bait-Tech 2kg hemp/halibut
                              Repka Olejná 15 kg
                              Pšenica 15kg
                              _____________________________________
                              INÉ:
                              Podberák JRC Defender 42
                              Rollbal Robinson 0,18 mm
                              Chemické svetlá 50ks/bal.
                              ___________________________________________
                              Našťasie inpotrebné veci som si kúpil v decembri alebo som ich dostal na vianoce a to: Tašku na bižutériu, stoličku, gumáky, vlasec, thermo hrnček. koncom mynulej sezóny som kupoval aj stojan a elektromotor

                                Enigma - Profil | So 29.1.2011 19:29:52

                                Já mohu jet na ryby kdykoli..:-)
                                Je jasné že příprava před sezónou musí být.Mám mimo boilies a pár drobností už praticky všechno připraveno.Boilie budu rolovat,tak do konce února -potřebuji totiž větší množství,protože budu navštěvovat větší vody.

                                  Kolco - Profil | So 29.1.2011 19:23:42

                                  Natěšený jsem jako každý rok )) ale zatím jsem si udělal jednu montáž do foroty jinak nic čtu si časáky a chodím na přednášky ).

                                    lubos666.p - Profil | So 29.1.2011 19:16:30

                                    Nechávám všechno na poslední chvíli.Mám rád ten shon,chaos,bo pořádek je pro blbce:-)

                                      rices - Profil | So 29.1.2011 19:12:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pavel Z >> dnes to bolo už o dačo lepšie ,jaro sa blíži :-(

                                        rybar z NZ - Profil | So 29.1.2011 18:59:52

                                        Na ryby ??? pripravený vždy a všade :) :) :)