Připraveni na kaprařskou sezónu 2011?

Už máte vše zbalené, přichystané, nové vlasce namotané a jste natěšeni na novou sezonu?
Autor diskuse: honzina - Profil , 28.1.2011 kaprařina - ostatní

Njasommato - Profil | So 29.1.2011 16:35:24

wuddy >> na zaciatku som si mislel ze len amici mozu bit taky ... ale neviem akym jazikom to na konci trepli ze co to boli za blbci

    Nwuddy - Profil | So 29.1.2011 16:19:58

    ono jestli bude zamrznuto tak by asi pomohlo toto :-D ale zase přemýšlím o tom jestli by tam zůstala nějaká ta ryba :-(

    http://www.stream.cz/video/550642-co-udela-150kg-tr​haviny-se-zamrzlym-jezerem

      Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 14:37:11

      bobule >> no kéž by to tak bylo

        Nbobule - Profil | So 29.1.2011 14:35:32

        Nebude za měsíc je po zimě

          Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 14:33:13

          wuddy >> ona ta zima bude letos dlouhá

            Njasommato - Profil | So 29.1.2011 13:52:11

            wuddy >> vpohode mam ten isty co ty a us asi 3 krat stal v izbe aj s naviazanymi prutmi a napichnutymi gulkami (z bespecnostnich dovodov ovocnymi)

              Nwuddy - Profil | So 29.1.2011 13:28:35

              Pavel Z >> :) jj je na to radot koukat ale se sklapnutýma očima , rači bych je měl otevřený už u vody :)

                NDulf - Profil | So 29.1.2011 13:15:33

                Pavel Z >> Jé led,kde se tam beve?Je to k posr.ní.

                  NPavel Z - Profil | So 29.1.2011 13:12:54

                  honzina >> je to smutný, ale musíme ještě chvilku počkat. Minulí týden už to vypadalo nadějně

                    Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:59:14

                    Pavel Z >> bohužel ještě není kam

                      Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:56:33

                      wuddy >> určitě oba stejný to s tebou plně souhlasím,přemýšlel jsem o greys x-flite,ale nakonec jsem to vzdal

                        NPavel Z - Profil | So 29.1.2011 12:56:08

                        wuddy >> S tím stojanem nejsi sám :-) Vlasce namotaný, návazce udělaný, navijáky promazaný, boili nakoulený už stačí jen nahodit :-))

                          Nwuddy - Profil | So 29.1.2011 12:54:42

                          honzina >> to ja mam prave z lonska jen jeden novy a druhy mam tak 6 let ale chci abych mel oba stejny :)

                            Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:51:14

                            wuddy >> já mám dva roky starý to nejde nový pruty to bych každý rok musel kupovat nový na to nejsou finance

                              Nwuddy - Profil | So 29.1.2011 12:48:29

                              honzina >> To já taky ale ty už sem si nevyfotil :) akorát ještě přemýšlím že bych si udělal radost a koupil ještě nový pruty i s navijáky :)

                                Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:46:45

                                wuddy >> bud v klidu já si na něj dal i proutky

                                  Nwuddy - Profil | So 29.1.2011 12:42:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  No pravdou je že už magořím asi :) stavím si stojánek v obýváku , přendal sem si nové vlasce ,motám návazce ...už aby bylo trosku tepleji :)

                                    Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:40:06

                                    Rambich >> to já už to mám promyšlený ted jestli to bude fungovat

                                      NRambo006 - Profil | So 29.1.2011 12:36:48

                                      honzina >> Na kapry, jak co udělám až příjdu k vodě, kam půjdu, kdy půjdu.....

                                        Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:30:23

                                        Rambich >> na co myslíš