Připraveni na kaprařskou sezónu 2011?

Už máte vše zbalené, přichystané, nové vlasce namotané a jste natěšeni na novou sezonu?
Autor diskuse: honzina - Profil , 28.1.2011 kaprařina - ostatní

NLukaz - Profil | Út 1.2.2011 10:35:09

alda2211 >> ty vogo...prave ze ten vlasec mam a jako je tvrdsi, ale jsem s nim celkem spokojenej...a je za slusnou cenu... nvm no ... urcite me nevyhody, ale zatim bych nemenil...

    Nhonzina - Profil | Út 1.2.2011 8:42:23

    Grasel >> tak určitě je to nejlepší být vždy připraven,ale kolikrát to nějak nestíhám

      Nalda2211 - Profil | Po 31.1.2011 16:36:28

      Sabelt >> awa shimu vlasec jsem taky kdysi zkousel a vydrzel mi na navijakach asi 9 vyvazek horsi vlasec jsem jeste nemel s tim celt-x budes spokojenej

        NVitali - Profil | Po 31.1.2011 16:28:38

        Sabelt >> Už ho mám doma delší dobu,ale ještě jsem ho tam nedal,letos ho stejně prubnu :-)

          NSabelt - Profil | Po 31.1.2011 16:11:47

          mi-ku >> mam to tak pokazde cas sou penize a namotavani vlascu me zrovna nejak nebere takze sup sup a je to a pak to takto vypada :)

            Nmi-ku - Profil | Po 31.1.2011 16:08:12

            Sabelt >> no snad máš pravdu...)))

              NSabelt - Profil | Po 31.1.2011 16:08:05

              Vitali >> Tvrdej jak drat a oderuvzdorsnost taky zadna slava v rece plave spousta bordelu takze vlasec dostava zabrat

                NSabelt - Profil | Po 31.1.2011 16:06:55

                mi-ku >> rozdili v odporu pri namotavani prvni vyvazka to opravi :)

                  NVitali - Profil | Po 31.1.2011 15:38:53

                  Sabelt >> Jaký problémy jsi měl s tím reflectorem od Awa-shimy?

                    Nmi-ku - Profil | Po 31.1.2011 15:35:52

                    Sabelt >> nemáš něco s těma navijáka, že navíjejí vlasec jak starý TAP....co ty vlny na cívce...zase nějaký patent od šíma...))))

                      Nprdec - Profil | Po 31.1.2011 14:33:01

                      Petr64 >> Říkám že to není všechno to je tak 1/3

                        NSabelt - Profil | Po 31.1.2011 11:21:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Takze od zacatku roku sem prozatim nakoupil :)

                        2x Shimano Ultegra 5500 XT-B
                        2x Starbaits Expert 360 3lb
                        2x Flajzar Q7
                        2x Flajzar Delphin Swinger
                        1x Podběrák JRC Specialist Plus
                        4x Zavrtavaci vydle
                        1x Starbaits Carry All XL
                        1x kreslo Chub Snooper Hi-Back Recliner
                        2x Vlasec Carp Spirit Celt-X Mymetik 1200m 0.31 a 0.28
                        1kg Gangster G2
                        1kg Redfishky pelety
                        a nejake drobnosti jeste mam 2 mesice to dokoupim zbytek a posledni mesic mrazenky :)

                          NSabelt - Profil | Po 31.1.2011 10:55:16

                          Huli >> netusim co distrubuje gammarus od nich nic neberu toto je Celt-X mymetik

                            NHuli - Profil | Po 31.1.2011 10:50:51

                            Sabelt >> tohle je ten vlasec co tady distribuje Gammarus ne? :)

                              Nvaldes - Profil | Po 31.1.2011 10:27:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Já už to nevydržel.

                                NSabelt - Profil | Po 31.1.2011 10:09:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                :) tak uz sem se pomalu zacal taky chystat na new sezonu dneska sem premotal vlasce .... minuly rok sem se trapil s awa shimama reflector a jaky to byl krasny pocit kdyz sem je vymotaval z civek ..... novy uz je na civkach (komercni shity uz nikdy vic)

                                  Nadam.fsh - Profil | Po 31.1.2011 7:05:47

                                  honzina >> To teda áno ale našťastie tie boilies budem rolovať s kamarátom. Alr dnes si asi namotám aj vlasce.

                                    Nmesser - Profil | Ne 30.1.2011 22:06:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ja uz jenom cekam .... :)))

                                      NPetr64 - Profil | Ne 30.1.2011 21:12:50

                                      prdec >> Není to málo?:-)

                                        Nbryndis - Profil | Ne 30.1.2011 21:10:12

                                        Čím víc toho kupuji, tím víc zjišťuji, že vlastně nic nemam, i když mám svým způsobem vše :DDD
                                        Tak babo raď.....