Připraveni na kaprařskou sezónu 2011?

Už máte vše zbalené, přichystané, nové vlasce namotané a jste natěšeni na novou sezonu?
Autor diskuse: honzina - Profil , 28.1.2011 kaprařina - ostatní

NHromy - Profil | Pá 28.1.2011 23:55:03

S.Jakubem >> Tak to je super...

    NS.Jakubem - Profil | Pá 28.1.2011 23:53:28

    Hromy >> joo

      NŠlapeto - Profil | Pá 28.1.2011 23:51:07

      honzina - >> teprve sháním love, sezóna se blíží a já nemám ještě ani ten podběrák a jeden jediný kaprový háček se mi blýská v tašce :))

        NHromy - Profil | Pá 28.1.2011 23:50:10

        S.Jakubem >> Jaký ty navijáky jsi vzal ? :) GF-ka ? :)

          Ngrizzly72 - Profil | Pá 28.1.2011 23:49:41

          jsem připraven se vším všudy :-)), dokoupil jsem co chybělo - http://www.freefishing.cz/detail/krmitka-oluvka-zat​eze/srkacky/srkacka-hruskovita/

          a můžu vyrazit

            NŠlapeto - Profil | Pá 28.1.2011 23:48:55

            pouštěč >> Měl by sis raději zopáknout velká písmena, interpunkci a shodu podmětu s přísudkem...

              NS.Jakubem - Profil | Pá 28.1.2011 23:47:29

              honzina - >> Ahoj, všechno teprve teď dokupuji v pondělí mi přídou navijáky teď jsem si koupil bižutérii od fluocarbonu až po obratlík příští týden na nové navijáky nakoupím vlasce boilisi mám už nakoupené :)) Mam na novou sezonu hodně novích věci bivak,hlásiče Q7,stojan Mustang,Swingery FBI ,Lehátko,křeslo a hafo další věcí na tuto sezonu jsem z 98% přichystaný :))

                NHromy - Profil | Pá 28.1.2011 23:45:08

                -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - 28.1.2011 23:43:06 >> Aha :D Tak to je dobře že nemůže kapří maso. To by potřebovalo dalších milion masařů.

                  Npelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Pá 28.1.2011 23:43:06

                  Hromy >> ale šedý pes kapří maso nemůže,dělají se mu z toho nehezké pupínky na zadku,on tak maximálně bůček :))

                    NVapi - Profil | Pá 28.1.2011 23:13:01

                    No jelikož letos s kaprařinou začínám tak sem naní hodně zvědavej, všechno vybavení sem už nakoupil už jen čekám na objednané boilie.

                      Nšedý pes - Profil | Pá 28.1.2011 23:09:42

                      Pvl >> no jo, tam je snad přes 3 000 lidí a já s kaprařema nekámoším :-))))

                        Npouštěč - Profil | Pá 28.1.2011 23:09:08

                        názory malamuta(hlavně masařské)které oplývají id.iotou stojí opravdu za to a že je tu tych kidů plno

                          Njasommato - Profil | Pá 28.1.2011 23:05:36

                          jam am vsetko tak ako na konci sezony vlasce premotam as na leto a zvisok riesim zapochodu :-)

                            NPvl - Profil | Pá 28.1.2011 23:04:52

                            šedý pes >> To je jedno on asi taky :o§) MO HK

                              Nšedý pes - Profil | Pá 28.1.2011 23:02:10

                              Pvl >> nejsem z HK, tam jsem v MO, ale jsem cca 50km od HK, bydlel jsem tam jeden čas, asi dva roky.

                                NPvl - Profil | Pá 28.1.2011 22:59:06

                                šedý pes >> Tomu jsi to psát nemusel, se znáte ne ? Když jste z HK

                                  NHromy - Profil | Pá 28.1.2011 22:51:35

                                  šedý pes >> Tak ted jsi to zabil :D

                                    Nšedý pes - Profil | Pá 28.1.2011 22:50:19

                                    honzina - >> mrazáky jsou vypucované, nože nabroušené, dřeva do udírny dostatek, může to vypuknout.

                                      NHromy - Profil | Pá 28.1.2011 22:48:40

                                      Mám všechno připravený. Nové vlasce namotaný.A natěšenej jsem moc.

                                        Npouštěč - Profil | Pá 28.1.2011 22:47:40

                                        sezona začala a aj kapři se už povedli