Připraveni na kaprařskou sezónu 2011?

Už máte vše zbalené, přichystané, nové vlasce namotané a jste natěšeni na novou sezonu?
Autor diskuse: honzina - Profil , 28.1.2011 kaprařina - ostatní

NRambo006 - Profil | So 29.1.2011 12:29:16

Myslím na to každej den!!!!!!

    Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:27:08

    Slavík >> stavím barák vloni jsem byl jen jednou a to ještě v místě bydliště a bylo zle,ale já si už z toho nic nedělám

      Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:25:52

      NeBeroun alias Qwert >> to určitě,ale už aby to vypuklo

        NSlavík - Profil | So 29.1.2011 12:19:39

        honzina >> přeeesněěě moje je jižanka a tam se prostě žárlí a vzhledem k tomu že jsem dřív maličko dováděl a užíval života (vojel jsem co šlo) tak si trochu hlídá své,má ráda když jí uklidnim MMS od vody :))))

          NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 29.1.2011 12:17:09

          já se domnívám, že máme ještě min. dva měsíce čas :-))

            Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:14:33

            Tomino555 >> já vím

              Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:13:57

              Slavík >> vím o čem mluvíš já už to provozuji několik let je to krása,ale doma vše při starém,nejhorší je že jsou skoro všechny stejný,ale nic s tím nenaděláš,jak chlap ustoupí v jakém koliv koníčku je konec stane se z něj podpantoflák,prostě musí si za tím stát,vždyt tam přece nic nedělá horší by bylo kdyby se na ryby vymlouval a jezdil za jinou

                Nmimisek - Profil | So 29.1.2011 12:12:56

                Zdarec. Jasne že jsem připraveny -nove pruty nove navijaky plne civky ,akorat navazce a jeto.Boilie mam plny mražak tak dem na ně. Ještě aby to roztalo.Zdar at se daři

                  NTomino555 - Profil | So 29.1.2011 12:10:55

                  honzina >> Samozdřejmě myšleno ironicky ....a Kupuju E-classy ty stojí 5800Kč,-

                    Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:09:11

                    Tomino555 >> jooo určitě hodně levná záležitost třeba free spirity jenom 6500kč a víš

                      NSlavík - Profil | So 29.1.2011 12:07:06

                      honzina >> naštěstí se už celkem sklidnila a ví že mně od vody neutrhne,jen se to musí všechno nějak skloubit a to bejvá problém :)) Minulou sezonu jsem začal u vody i chrnět a to je zase něco jiného a musim říct že mně to dost chytilo,ono co je hezčího než se ráno probrat před vodou na které je opar a slyšet jen ptáky řvát :))

                        NTomino555 - Profil | So 29.1.2011 12:07:03

                        Už jen proutky Free spirit, novej futrál na klacky (pelzer),řetízkáče a udělam si radost brollynou buď Trakker nebo Mack2 :D takže taky levná záležitost :D

                          NMartin... - Profil | So 29.1.2011 12:06:10

                          honzina >> to je pravda, jen mám strach, že až budu v RP zaměstnán, tak žádný peníze domů nedonesu :-D ale je potřeba zas na druhou stranu si obnovovat cajk

                            Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:04:31

                            Martin... >> plně souhlasím,ale to je ono vždy si udělat nějakou radost byt i nepotřebnou

                              NMartin... - Profil | So 29.1.2011 12:02:21

                              honzina >> a člověk koupí plno dalších kravin, co ani nepotřebuje nebo využije jednou za 10 let :-D

                                Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 12:00:22

                                Martin... >> taky kolikrát jedu do ryb.potřeb co vše musím koupit a stejně půlku věcí zapomenu

                                  Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 11:58:47

                                  Šlapeto >> něco pro zpestření

                                    NMartin... - Profil | So 29.1.2011 11:58:09

                                    honzina >> jestli jsem připraven na novou sezónu? Já nejsem snad nikdy připraven pořádně, vždy něco zapomenu, asik si budu muset psát do notýsku, co vše vzít a koupit :o)) ale poslední dobou je toho tolik, že by mě ani sešit nestačil :-D

                                      Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 11:56:41

                                      Šlapeto >> jo Raptory slyšel jsem o nich jen dobře,ale já mám kordu a foxe a zatím měnit nebudu

                                        Nhonzina - Profil | So 29.1.2011 11:55:14

                                        Slavík >> jsme to chudáci já mám doma to samý pořád jen prskaj.Toje dobře,že je to návykový neumím si představit,že by nechytal ryby no,ale přinejhorším s tím nic nenadělám