Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Nbuldozer - Profil | Út 14.6.2011 16:36:31

mi-ku >> to nevadí.pro mě budeš už vždy fešááák:-)

    Nmexik - Profil | Út 14.6.2011 14:13:36

    mi-ku >> sám jsi si naběhl:o)))))))))

      Nmi-ku - Profil | Út 14.6.2011 14:09:25

      mexik >> ty jsi wůl....))))))))))))))))))))))))))))))

        Nmexik - Profil | Út 14.6.2011 13:58:30

        mi-ku >> Mi-ku, alias Joker - Vítěz kaprařského maratonu v Praze:o))))

          Nmi-ku - Profil | Út 14.6.2011 13:53:52

          Poušťák >> špeka?...))))))))))))

            Nmi-ku - Profil | Út 14.6.2011 13:53:42

            mexik >> se budu smát se zavřenou hubou...a úsměv si tam namaluji..))

              Nmexik - Profil | Út 14.6.2011 13:51:54

              mi-ku >> až na ty díry v puse..:o))) No na titulku v kaprovi tě asi nedají:o)))

                NPoušťák - Profil | Út 14.6.2011 13:51:41

                mi-ku >> vítěz v žužlání?...))))))

                  Nmi-ku - Profil | Út 14.6.2011 13:50:49

                  mexik >> leduji a do zítra budu fit a na slavnostní vyhlášení mě jako vítěze budu už úplně v pořádku...)))

                    Nmexik - Profil | Út 14.6.2011 13:48:32

                    mi-ku >> to jsi páčil šroubovákem,ne?:o))) Do těch dvou děr ti dáme dvě žvějkačky a vyfotíme si s tebou pořádně vysmátou fotku:o))))))))

                      Nmi-ku - Profil | Út 14.6.2011 13:46:38

                      mexik >> pokud budou podávat krupicovou kaši tak se najím...a o alkohol strach nemá...vždy mám v kufříku trochu PVA..)))

                        Nmi-ku - Profil | Út 14.6.2011 13:45:05

                        mexik >> kousl jsem do ořechu, ten mě zapadl do díry v zubu...já ho násilnou metodou vyndal..do rána mě otekla huba a zubařka, po otevření mé huby prohlásila, sestro to bude šichta...)))))...ted mám v hubě díru ..asi si tam dám 2-3 tygřáky, místo zubů...i barva odpovídá...))))

                          Nmexik - Profil | Út 14.6.2011 13:43:19

                          Poušťák >> :o))))))))) Chudák, zítra se při rautu ani nenají..a pití mu poteče ven..co si chudák počne:o)))

                            NPoušťák - Profil | Út 14.6.2011 13:40:03

                            mexik >> nasral mě.))))))))

                              Nmexik - Profil | Út 14.6.2011 13:38:00

                              mi-ku >> a co jsi dělal?:o)))

                                Nmi-ku - Profil | Út 14.6.2011 13:28:59

                                buldozer >> tak jsem přišel o dva zuby...mám hubu jak sysel....takže budu zítra velký fešák...))))

                                  Nbuldozer - Profil | Út 14.6.2011 12:16:19

                                  mi-ku >> je pěkné že si duvěřuješ.ale v tvém případe je to prd platné.mužeš mě ledatak přechlastat a to je tak asi vše:-))

                                    NRashid 28.93 - Profil | Po 13.6.2011 21:58:43

                                    Robert Samek >> ty woe, věci si po vodě pošlu, ale makám na Pankráci a ve čtvrtek ráno to budu muset jet na Cisařskou louku pěškobusem :-O.... :-))

                                      Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:35:03

                                      mi-ku >> zas tak do dobrýho týmu jsem to nedotáhl...:o)) Hrál jsem za FC Zličín:o))

                                        NBaak - Profil | Po 13.6.2011 21:26:28

                                        Robert Samek >> Vždyt jsi ho nikdy nehrál :-)))