Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Po 13.6.2011 21:26:27

mexik >> FC Chvojkovice Brod?..))))

    Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:21:57

    Robert Samek >> znám, znám..dotáhl jsem to nejdál do pražského přeboru:o))

      NRobert Samek - Profil | Po 13.6.2011 21:18:02

      mexik >> fotbal je nebezpečný sport:))))

        NBaťour - Profil | Po 13.6.2011 21:17:37

        mexik >> :-))))))))))))))))))))))))

          Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:17:18

          mi-ku >> nevyhrožuj...:o))) Ještě si podvrkneš kotník:o))))

            Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:16:46

            Baťour >> vyloženě fotogenický typy:o)))

              NBaťour - Profil | Po 13.6.2011 21:16:31

              mi-ku >> ale no tak dit to neumíš spomen si jak si dopad minule na srazu:-)))

                NBaťour - Profil | Po 13.6.2011 21:15:40

                mexik >> Mírovy to sluší vždycky:-)))

                  Nmi-ku - Profil | Po 13.6.2011 21:15:23

                  Baťour >> tobě skrčku a tomu pražskému pepíkovy mexíkovy dám asi brzy podmet...))))))))))))))))

                    Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:14:08

                    Baťour >> náhodou mu to minule slušelo:o)))

                      Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:12:32

                      Robert Samek >> no je to od tebe krajně nezodpovědné, dělat nebezpečné sporty před závody:o)))

                        NBaťour - Profil | Po 13.6.2011 21:11:44

                        mi-ku >> nedělej ze sebe všude šaška :-)))))))

                          NRobert Samek - Profil | Po 13.6.2011 21:11:11

                          Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 21:07:57 >> rýma a kašel bych vůbec neřešil.....tohle fakt bolí

                            Nmi-ku - Profil | Po 13.6.2011 21:09:48

                            Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 21:07:57 >> nebo dostane doma zaracha..))))

                              Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:08:11

                              Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 21:05:17 >> mě vždycky fungovala foukačka s jedním červem:o))

                                NBaak - Profil | Po 13.6.2011 21:07:57

                                Zranenej organizator,to nam chhybelo,jestee aby nam dosstal rrymicku a kasilek :-)

                                  Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:07:46

                                  mi-ku >> :o)))) aspoň to budeš mít blízko do hospody pro žvanec:o)))

                                    Nmi-ku - Profil | Po 13.6.2011 21:06:24

                                    mexik >> jak já znám svou smůlu při losování, tak asi skončím na to žebříku na protějším břehu...)))

                                      NBaak - Profil | Po 13.6.2011 21:05:17

                                      Hosi hosi,vy mate problemy,raketa nebo tryskac,staci,ze tam jsou lode a ponorky,ja spis resim jestli vzit zizalu nebo cerva,foukacku nebo rohlikac.

                                        Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:02:25

                                        Tulo >> nooo, já udělal vyjímku na závody a přípravu na ně..pak už mě tam zas dlouho nikdo neuvidí..ale na raketu to moc není..jezdí tam rychlé čluny, skifaři, kajakáři, malé lodě, parníky..ve špičce je to tam jak na D1:o)