Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Nmexik - Profil | Ne 8.1.2012 19:00:16

Smetana >> No, tak to by se to mohlo i povézt a nepřijdem o bednu jak loni;o))

    NSmetana - Profil | Ne 8.1.2012 18:57:26

    mexik >> ahoj, jj je to tak

      NSmetana - Profil | Ne 8.1.2012 18:56:50

      Slavík >> Já tam chytal... když jedeš na Vltavu tak s tím musíš počítat, to se na mě nezlob.

        NSlavík - Profil | Ne 8.1.2012 18:50:19

        Smetana >> tak jestli já měl dobrej flek tak ti ho přeju at si užiješ mě bubnovalo v hlavě ještě 14dnů po závodech :)))

          Nmexik - Profil | Ne 8.1.2012 18:49:30

          Smetana >> Zdar, ty se budeš podílet na organizaci?;o) Vyznělo to tak níže..:)

            NSmetana - Profil | Ne 8.1.2012 18:47:19

            Slavík >> Já ti rozumim, rybařina v Praze je něco naprosto odlišného. Ale v tom je to kouzlo, když se popereš s těmito podmínkami a budeš mít krapet toho rybářského štěstí, tak můžeš nachytat slušný ryby a ještě vyhrát zajimavé ceny.

            Co se týká lodní dopravy, tak tam jsou na tom všichni stejně. Myslim si, že vy jste měli ještě dobrej flek, když jsem viděl s čím se musel poprat třeba Venclik :-)

            Vltava není med...ale o tom to je.

              NSlavík - Profil | Ne 8.1.2012 18:42:20

              Smetana >> mě osobně to vzalo chud na rybaření skoro na celou sezonu a to myslim vážně totálně mi to pokazilo chut jít k vodě,ono když tě posadí na místo od kterého ti startujou každej den dračí lodě a je jich ke 30 tak to prostě člověka hodí maličko jinam než do klidu :)))
              Na druhou stranu jsem rád že jsem to viděl a už vim jistě že se spokojim s místem daleko od lidí a né podobnym cirkusem :))

                NSmetana - Profil | Ne 8.1.2012 18:36:16

                Dandys >> jj

                  NSmetana - Profil | Ne 8.1.2012 18:36:09

                  Slavík >> Díky, myslim si, že je to dobrá akce. Jen těch chyb bylo minulý rok prostě moc. Ale pokud letos vychytámé problémy jako on-line přenos, jídlo, a také jasně stanovená pravidla kde se smí a kde se nesmí chytat, tak to bude super akce. A vzhledem k tomu, že to bude až v červenci, tak by se mělo pochytat víc kaprů než loni.

                    NSlavík - Profil | Ne 8.1.2012 18:33:44

                    Smetana >> budu vám držet palce :))

                      NDandys - Profil | Ne 8.1.2012 18:32:50

                      Smetana >> Jdeš do toho?

                        NSmetana - Profil | Ne 8.1.2012 18:32:17

                        Slavík >> První roční je vždycky s chybama....

                          NSlavík - Profil | Ne 8.1.2012 18:31:43

                          Smetana >> pro boha jen tohle už nikdy !!!

                            NSmetana - Profil | Ne 8.1.2012 18:30:46

                            Druhý ročník je naplánován na 17.-21. července, takže kdo chce porovnat síly má možnost :-)

                              Nmi-ku - Profil | Čt 30.6.2011 13:40:08

                              Tomazzz >> multifunkční stojan...)))))

                                NTomazzz - Profil | Čt 30.6.2011 11:05:15

                                I když jsme měli zero, byla aspoň za zádama hospoda.:)))

                                  Nbuldozer - Profil | Ne 19.6.2011 16:45:27

                                  sadraj >> o pruběhu závodu jsem neměl informace ani já ako závodnik:-(

                                    Npřemysl - Profil | Pá 17.6.2011 13:49:57

                                      Nsadraj - Profil | Pá 17.6.2011 13:29:45

                                      No co co nějaký zprávy nebudou myslim zady o pruběhu ?

                                        Nbuldozer - Profil | St 15.6.2011 9:40:29

                                        mi-ku >>čus, kdy jedete?