Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Tulo - Profil | Po 13.6.2011 20:57:13

mexik >> nechytal a nikdy chytat nebudu.nejsem pako abych chytal ve městě:)))

    Tulo - Profil | Po 13.6.2011 20:56:39

    Robert Samek >> no chapu jak to myslíš,ale snad jsou rybaři rozumni a budou ji používat když bude relativně klid.

      mexik - Profil | Po 13.6.2011 20:55:09

      mi-ku >> neříkám, že si s tebou nedám..ale rozhodně nebudu adept na vítěze:o)))

        mexik - Profil | Po 13.6.2011 20:54:40

        Tulo >> chytal jsi někdy na Vltavě v Praze?

          mi-ku - Profil | Po 13.6.2011 20:53:38

          mexik >> )))))))))))))

            Robert Samek - Profil | Po 13.6.2011 20:53:36

            Tulo >> po nahození montáže vlasec rychle potopíš, ale u rakety ho máš celou dobu na hladině a když začneš raketu stahovat, tak se ti ze začatku potopí a chvilku trvá než ji dostaneš ke hladině a pak už to jde rychle.....já vím, že je raketa ke krmení výhodná, ale jak jsem psal....po zkušenostech z tohoto ročníku můžeme další rok udělat pár změn

              Tulo - Profil | Po 13.6.2011 20:48:55

              Robert Samek >> nevím,je to divne.Tak samo muže urvat montaž po nahození.

                mexik - Profil | Po 13.6.2011 20:46:59

                mi-ku >> jj, prolog by jsi vyhrát mohl:o)))

                  Robert Samek - Profil | Po 13.6.2011 20:46:39

                  Tulo >> kvuli člunům a ostatní lodní dopravě. Některé čluny jsou opravdu hodně rychlé a mohlo by se stát, že by to klukům nějáký utrhl, nebo by se tomu člunu poničil motor. Uvidíme jak bude probíhat letošní ročník a příští rok třeba povolíme i věci, které letos jsou zakázané.

                    mi-ku - Profil | Po 13.6.2011 20:46:00

                    mexik >> ve středu bych mohl to předkolo teoreticky vyhrát.,..))))

                      mexik - Profil | Po 13.6.2011 20:45:52

                      Tulo >> po tom co tam všechno jezdí za havěť se není čemu divit..spotřeba raket by byla více než vysoká:o)

                        mexik - Profil | Po 13.6.2011 20:45:04

                        mi-ku >> tak to máš potom optimální trénink na středu:o))

                          Tulo - Profil | Po 13.6.2011 20:40:35

                          Robert Samek >> Já třeba nechápu proč je raketa vubec zakázana??

                            mi-ku - Profil | Po 13.6.2011 20:39:25

                            mexik >> náhodou jsem trenoval, tento víkend...gin, fernet, rum, víno, jim beam, šáňo a tůlamoore už umím...))))

                              mexik - Profil | Po 13.6.2011 20:37:49

                              mi-ku >> :o)) nooo, ale trénink jsi podcenil..takže to budeš mít těžký:o)))

                                mi-ku - Profil | Po 13.6.2011 20:36:50

                                buldozer >> čus...tak jsem o těch závodech přemejšlel a už vím, že tam jedu jen proto abych tě pře chytal a tím pádem zesměšníl...))))

                                  mexik - Profil | Po 13.6.2011 20:23:36

                                  Robert Samek >> přesně..nemá cenu to teď lámat přes koleno..

                                    buldozer - Profil | Po 13.6.2011 20:19:30

                                    Robert Samek >> přesně tak.povol to jenom nám a hotovo:-))

                                      Robert Samek - Profil | Po 13.6.2011 20:18:22

                                      mexik >> co jsem se bavil s většinou týmů, tak raketu chtěli, ale na druhou stranu máte kluci pravdu. Uvidíme jak to pujde všechno tento rok a příští rok se třeba otevřou další možnosti.

                                        mexik - Profil | Po 13.6.2011 20:17:36

                                        buldozer >> sou, sou