Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 20:16:57

mexik >> přesně tak.lidi sou ......

    Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 20:16:04

    Robert Samek >> taky bych se na to vyprdnul..měnit to dva dny před závody..se ti akorát vymstí..

      Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 20:12:47

      Robert Samek >> já ti svuj názor na raketu říkal:-)budu jenom rád,ale muže se stát že bude používanej i partikl a to je zakázano a tažko kontrolovatelné:-( nechal by som to tak a hotovo.potom bude dochádzat k protestom a otočí sa to proti vám.

        NRobert Samek - Profil | Po 13.6.2011 20:09:42

        buldozer >> máš recht, posledni dobou co zápas, tak nějáke zrnění :) Nejdřív naražené zápestí, pak palec a ted kotník :) Naštěstí máme do podzima pauzu :) Jinak přemýšlím, že bychom povolili ke krmení raketu, co ty na to?

          Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 19:37:49

          Robert Samek >> a ked si bol za mnou na Vltave tak si mal niečo s palcom na ruke.mamička to říkala,športom k trvalej invalidite:-)

            Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 19:37:15

            Robert Samek >> holt tě někdo bude vozit na kolečku:o)))

              NRobert Samek - Profil | Po 13.6.2011 19:35:59

              mexik >> budu se držet na uzdě :))) Jinak jsem si v pondělí na zápase na fotbale vyvrknul kotník, takže jsem ve dvě ráno byl v nemocnici na pohotovosti a sotva chodím. Zrovna se mi to před závody nehodí. Snad se to aspoň do té středy zlepší.

                Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 19:34:25

                buldozer >> :o))) nu dobrá, dobrá:o))

                  Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 19:33:50

                  mexik >> ale to som mal starú mapu v GPS:-)už trefím aj do Vatikánu:-)za Honzom

                    Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 19:33:18

                    Robert Samek >> Noooo, to budeš mít tak ráno ty, až budeš natáčet ten rozhovor:o))) Ps: jinak dorazím až odpoledne v klidu..ráno bych měl hroznou honičku;o)

                      Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 19:32:27

                      buldozer >> nevěřím..dokud mi to nepotvrdí Martin, tak tomu neuvěřím..:o))) Minule jsi měl problém trefit i u Vás do Lidlu:o)))

                        NRobert Samek - Profil | Po 13.6.2011 19:31:01

                        mexik >> no když bude mít v krvi 3 promile, tak asi ne :))))

                          Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 19:30:51

                          mexik >> mám novú GPS.normálne som našiel Martina v Berouně:-))

                            NRobert Samek - Profil | Po 13.6.2011 19:30:31

                            Rashid 28.93 >> ty jsi na tom ze všech nejlíp :) Naložíš všechno na loď a z Vráného po vodě jsi na Císařské louce za pár hodin :))))) A ještě si trochu zasportuješ :) Jenom dávej bacha, aby si tě někdo z kaprařů nespletl např. se skifařem a nehazel po tobě kobrou :)))

                              Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 19:29:55

                              buldozer >> vždyť tam netrefíš;o)))

                                Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 19:26:21

                                Robert Samek >> tak to ja už dojdem raději v utorok:-)

                                  Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 19:10:26

                                  Rashid 28.93 >> nevymlouvej se..přijdeš pěšky, máš to přeci z kopce:o)))

                                    NRashid 28.93 - Profil | Po 13.6.2011 18:52:22

                                    Robert Samek >> to se ti lehko řekne, já jdu že středy na čtvrtek ještě na noční do worku.... :-(

                                      NRobert Samek - Profil | Po 13.6.2011 18:49:27

                                      Vzhledem k plánované stávce odborů bych doporučoval všem přihlášeným týmům, aby přijeli na místo už ve středu 15.6., zůčastnili se rautu a zůstali do rána. Praha může být ve čtvrtek 16.6. pěkně zasekaná a nemusíte na prezentaci, losování atd dorazit včas.

                                        Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 18:14:51

                                        Rashid 28.93 >> to je detail..jde o výsledek:o)))