Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

NRashid 28.93 - Profil | Po 13.6.2011 15:37:21

mexik >> ale houno zdolávat kapra, nahazovat šel, dyť jsem byl u toho.... :-)))

    Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 15:01:13

    mexik >> já se neperu.tož Martin je takovej prchkej(agresor):-)

      Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 15:00:12

      buldozer >> to se ti nedivím..jednal bych stejně..tohle se nedělá:o( Neboj tři Moonky to zpraví:o)))

        Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 14:46:51

        mexik >> jdu vázat at se trochu ukludním.pa

          Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 14:45:50

          mexik >> a to počítam že bude ještě dohra když je tam potkám.

            Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 14:45:16

            mexik >> přesně.když někdo nedokáže řešpektovat předem danú dohodu tak se nedá nic dělat:-( ted už budu moc opatrnej v tom když budu někoho někam chtít vzít.

              Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 14:37:09

              buldozer >> však já nic neříkám, nikoho se nezastávám..porušení podmínek bylo jednoznačné, tudíž není místo k diskuzi;o)

                Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 14:33:30

                mexik >> ja nerad někoho vyhazuju,ale když to jinak nejde tak co mám dělat?súhlasila celá parta tak co?

                  Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 14:30:08

                  Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 14:24:46 >> kludne i tohle...

                    Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 14:29:18

                    Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 14:24:46 >> Míšo,nezlob se prosím tě na nás.kupime ti něco,třeba tohle

                      Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 14:25:47

                      buldozer >> i proto bereme nováčky, aby jsme měli koho vyhazovat:o))

                        NBaak - Profil | Po 13.6.2011 14:24:46

                        Jak chcete... ode dneška si vykáme a na závodech vás neznám :-)))))) Jdu k vltavě si hledat nové kamarády :-))))

                          Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 14:15:35

                          mexik >> jooo už bylo nutností vzít nového vola do party:-)pár chuju,prozrádzaču fleku už odpadlo:-(

                            Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 14:13:15

                            Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 14:09:08 >> to víš, známe se už dlouho, takže už nás nic nepřekvapí..ale ty jsi novej, neokoukanej..tak holt jsi středem zájmu:o))))

                              Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 14:10:44

                              Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 14:09:08 >> najlepšie ti je samému však?ešte ked si vedla teba sadne UKačko:-)

                                NBaak - Profil | Po 13.6.2011 14:09:08

                                No jo.... Aspon se mate cim bavit :-) tozas pojedu priste s nekym na ryby.... :-)))

                                  Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 13:53:53

                                  mexik >> to je somáááár:-))když se vede tak se vede:-)

                                    Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 13:52:44

                                    buldozer >> celé odpoledne si sušil tepláky, pak si je večer oblékl a šel zdolávat kapra..:o) No a uklouzlo mu to a spadl do vody..tak si je sundal, že si je dá sušit, zapomněl je na bivaku a oni mu do rána zmokli:o)))

                                      Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 13:45:16

                                      mexik >> copak ještě dělal?:-)

                                        Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 13:39:42

                                        buldozer >> Jo a ať ti ještě povypráví storku s teplákama:o)))