Rybářský slovní fotbal

Slovní fotbal určitě každý zná, tenhle se hraje na poslední dvě písmena, kterými musí začínat další navazující slovo. Používat je možné jen jednoslovné termíny, názvy, označení nářadí, ryb atd ...
Kopírujte vždy předchozí zápisy.
Pokud dojdeme do slepé uličky, začneme zas znovu.
Používejte editaci vlastních zápisů, protože když ve stejnou chvíli bude reagovat víc lidí, platný může být jen jeden a to první z nich. Takže pomocí editace v tomhle případě můžete vše zdárně opravit.
Autor diskuse: Knapík - Profil , 19.11.2010 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Azbest Profil

Nezačneme skládat pěkně slovíčko po slovíčku nějaký třeba i rybářský příběh ?

A) Ne, hrajem dál fotbal.0%

B) Ano, jsem pro příběh.100%

C) Mám jiný konstruktivní návrh, který uvedu níže.0%

Od 24.7.2012 hlasovalo 10 čtenářů.

target 40 - Profil | St 29.12.2010 11:21:08

vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce ) - batáty (sladké bramboři - top na kapři) - Átilla (totéž co ten první tatrman - výboje za územími s hosností ryb) - Hilário (čti ilário, brankář Chelsea řečený poušťák) - riomare ( tuňák po smrti ) - arenberg (muehehe) - ergonomie-miesto(plac-ještě že ovládáme jazyky) - stovky (a stovky hnijících bojlí na dnech na šich vod) - vkýblu ( nervy i krmení )

    Tom - Tuk - Profil | St 29.12.2010 11:16:39

    vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce ) - batáty (sladké bramboři - top na kapři) - Átilla (totéž co ten první tatrman - výboje za územími s hosností ryb) - Hilário (čti ilário, brankář Chelsea řečený poušťák) - riomare ( tuňák po smrti ) - arenberg (muehehe) - ergonomie-miesto(plac-ještě že ovládáme jazyky) - stovky (a stovky hnijících bojlí na dnech na šich vod) -

      Petr64 - Profil | St 29.12.2010 11:14:09

      Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce ) - batáty (sladké bramboři - top na kapři) - Átilla (totéž co ten první tatrman - výboje za územími s hosností ryb) - Hilário (čti ilário, brankář Chelsea řečený poušťák) - riomare ( tuňák po smrti ) - arenberg (muehehe) - ergonomie-miesto(plac-ještě že ovládáme jazyky)

        target 40 - Profil | St 29.12.2010 11:09:34

        Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce ) - batáty (sladké bramboři - top na kapři) - Átilla (totéž co ten první tatrman - výboje za územími s hosností ryb) - Hilário (čti ilário, brankář Chelsea řečený poušťák) - riomare ( tuňák po smrti ) - arenberg (muehehe) - ergonomie

          Tom - Tuk - Profil | St 29.12.2010 11:00:11

          Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce ) - batáty (sladké bramboři - top na kapři) - Átilla (totéž co ten první tatrman - výboje za územími s hosností ryb) - Hilário (čti ilário, brankář Chelsea řečený poušťák) - riomare ( tuňák po smrti ) - arenberg (muehehe) -

            target 40 - Profil | St 29.12.2010 10:45:29

            výraz pro kapra - lysce) - inanice ( vysílení z přesolení :-) iceman ( z MRKu) - mandragorová (přís. angl. kaprařů do bojlí) - ovárium (pytlík na jikry :-) - ájumpapa (povyk nad pěknou rybou???) - apatyka (prodej Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce ) - batáty (sladké bramboři - top na kapři) - Átilla (totéž co ten první tatrman - výboje za územími s hosností ryb) - Hilário (čti ilário, brankář Chelsea řečený poušťák) - riomare ( tuňák po smrti )

              Knapík - Profil | St 29.12.2010 10:43:16

              výraz pro kapra - lysce) - inanice ( vysílení z přesolení :-) iceman ( z MRKu) - mandragorová (přís. angl. kaprařů do bojlí) - ovárium (pytlík na jikry :-) - ájumpapa (povyk nad pěknou rybou???) - apatyka (prodej Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce ) - batáty (sladké bramboři - top na kapři) - Átilla (totéž co ten první tatrman - výboje za územími s hosností ryb) - Hilário (čti ilário, brankář Chelsea řečený poušťák) -

                Tom - Tuk - Profil | St 29.12.2010 10:40:48

                výraz pro kapra - lysce) - inanice ( vysílení z přesolení :-) iceman ( z MRKu) - mandragorová (přís. angl. kaprařů do bojlí) - ovárium (pytlík na jikry :-) - ájumpapa (povyk nad pěknou rybou???) - apatyka (prodej Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce ) - batáty (sladké bramboři - top na kapři) - Átilla (totéž co ten první tatrman - výboje za územími s hosností ryb) -

                  Knapík - Profil | St 29.12.2010 10:31:23

                  výraz pro kapra - lysce) - inanice ( vysílení z přesolení :-) iceman ( z MRKu) - mandragorová (přís. angl. kaprařů do bojlí) - ovárium (pytlík na jikry :-) - ájumpapa (povyk nad pěknou rybou???) - apatyka (prodej Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce ) - batáty (sladké bramboři - top na kapři) -

                    target 40 - Profil | St 29.12.2010 10:18:17

                    výraz pro kapra - lysce) - inanice ( vysílení z přesolení :-) iceman ( z MRKu) - mandragorová (přís. angl. kaprařů do bojlí) - ovárium (pytlík na jikry :-) - ájumpapa (povyk nad pěknou rybou???) - apatyka (prodej Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) - Daskabát ( obec u Olomouce )

                      target 40 - Profil | St 29.12.2010 10:16:51

                      dobré pozdní ráno s veršíkem -
                      ráno vstanu jako srnka , napiju se rumu z hrnka
                      tak jdem na to :-)))))

                        Tom - Tuk - Profil | St 29.12.2010 10:09:51

                        .výraz pro kapra - lysce) - inanice ( vysílení z přesolení :-) iceman ( z MRKu) - mandragorová (přís. angl. kaprařů do bojlí) - ovárium (pytlík na jikry :-) - ájumpapa (povyk nad pěknou rybou???) - apatyka (prodej Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi) - derdýdas (co němec, to psí vocas) -

                          Dasny - Profil | St 29.12.2010 10:03:57

                          Knapík >> Tam čtu skousnout podrážku, jsem si říkal že si ji někomu dal ochutnat :-) Už špatně vidím

                          .výraz pro kapra - lysce) - inanice ( vysílení z přesolení :-) iceman ( z MRKu) - mandragorová (přís. angl. kaprařů do bojlí) - ovárium (pytlík na jikry :-) - ájumpapa (povyk nad pěknou rybou???) - apatyka (prodej Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) - outsider ( ten co chytá sám a nemají ho rádi)

                            Knapík - Profil | St 29.12.2010 9:57:07

                            výraz pro kapra - lysce) - inanice ( vysílení z přesolení :-) iceman ( z MRKu) - mandragorová (přís. angl. kaprařů do bojlí) - ovárium (pytlík na jikry :-) - ájumpapa (povyk nad pěknou rybou???) - apatyka (prodej Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby) - skousnout (porážku) -

                              Knapík - Profil | St 29.12.2010 9:55:43

                              koukám, že jste drželi solidní noční :-))

                                Dasny - Profil | St 29.12.2010 9:34:27

                                Tom - Tuk >> Jo, to je pravda. Až dojdou nápady, můžeme něco takového vymyslet. S tou mřížkou by to podle mě asi šlo. Chtělo by to někoho, kdo tomu víc rozumí. Protože na to, jsem bukovej.

                                  Tom - Tuk - Profil | St 29.12.2010 9:31:13

                                  Dasny >> Dáme třebas na první + třetí + poslední??? Anebo, je-li zde někdo tak nesmírně schopný (já dostal osypku jen při pomyšlení, že bych se pokusil něco takového vytvořit, brrr), by možná šlo vložit mřížku a zahrát turnaj v piškvorkách, To by šlo??? Nevím je-li to vůbec proveditelné...

                                    Dasny - Profil | St 29.12.2010 9:23:37

                                    Tom - Tuk >> Jo taky se bavím. Jen nevím čemu, nebo komu se budeme smát, až nám dojdou nápady :-)

                                      Tom - Tuk - Profil | St 29.12.2010 9:20:35

                                      Tady je to vážně lepší než na groteskách v kině... Jen to začalo, už je usměv (odkryl MÉ zuby) na tváři. Pohoda. Také se (pozdě =( ) přidávám k pozdravu.

                                        Dasny - Profil | St 29.12.2010 9:16:00

                                        Hezký den, vespolek :-)

                                        výraz pro kapra - lysce) - inanice ( vysílení z přesolení :-) iceman ( z MRKu) - mandragorová (přís. angl. kaprařů do bojlí) - ovárium (pytlík na jikry :-) - ájumpapa (povyk nad pěknou rybou???) - apatyka (prodej Clinicu)-ykaros (schválně s Y.měl moc měkkej dopad) - rossignol (když napadá blevajz, dá se na nich k vodě) - Nolsko ( Rybář jede do Norska, avšak má vyražený zuby)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, PLZEN