Dětské jádro MRKu ...

Pro všechny Mladé rybáře. Fotky rady...:))))
Autor diskuse: Carp II - Profil , 1.11.2010 všeobecné - ostatní

afjee - Profil | Ne 7.11.2010 20:48:05

charvuš! >> Slušný :D

    charvuš! - Profil | Ne 7.11.2010 20:47:33

    afjee >> sem tady :D nic moc.. vítr, déšť, zima a kolísavej tlak lososovitejm nesvědčí... i přesto se něco povedlo nej duhák 50cm a asi 50 sivenů nej asi 40cm. fotky náházim v tejdnu. máš cos chtěl?? :D:D

      afjee - Profil | Ne 7.11.2010 20:36:26

      Tak kde jste? Co jste pochytali o víkendu? .)

        charvuš! - Profil | So 6.11.2010 14:20:05

        RadekM >> božkov u prahy

          tomas.MO2 - Profil | Pá 5.11.2010 20:07:49

          Zitra jedu taky s kamaradem na cely den na kapry tak doufame, ze se neco povede.

            RadekM - Profil | Pá 5.11.2010 19:52:36

            charvuš! >> kam jedeš na pstruhy

              charvuš! - Profil | Pá 5.11.2010 17:45:26

              já zase na víkend za psruhama :))

                S.Jakubem - Profil | Pá 5.11.2010 17:01:01

                Taky pálim zítra do neděle :))

                  Carp II - Profil | Pá 5.11.2010 14:52:36

                  Zindys >> Taky bych jel.....:))) Nejsou lidi

                    Zindys - Profil | Pá 5.11.2010 14:50:51

                    Já mizím na kapry, v nedělu zdar! :)

                      Carp II - Profil | Pá 5.11.2010 14:48:30

                      Tak já mizim na vláčku večer

                        charvuš! - Profil | Pá 5.11.2010 8:10:54

                        RadekM >> tak to potom jo no..

                          charvuš! - Profil | Pá 5.11.2010 8:10:32

                          afjee >> njn jsou drahý jako prase ale já kterej v podsatě vláčim pořád tak je to dobrej naviják už jenom kvůli tomu že po dvou letech nemusim kupovat novej. takže já dám 3600 přesněji :D jednou za dejme tomu 5 let místo toho abych si kupoval každý dva roky naviják za 1500.

                            16 Juraj 16 - Profil | Čt 4.11.2010 23:03:06

                            afjee >> :-)))) je to výbornej naviják :-))) vlajková loď MIVARDI

                              Zindys - Profil | Čt 4.11.2010 23:00:04

                              Carp II >> taky si na něj sem tam rád zachytám :o)) no asi ho vytáhnu o víkendě... :o))

                                Carp II - Profil | Čt 4.11.2010 22:45:56

                                :D Co fedeer
                                ????

                                  RadekM - Profil | Čt 4.11.2010 19:46:29

                                  Carp II >> jjj

                                    Carp II - Profil | Čt 4.11.2010 19:44:52

                                    RadekM >> tak za tu 1 navíc se nic nestane :D

                                      RadekM - Profil | Čt 4.11.2010 19:38:16

                                      afjee >> tak at veme 2

                                        afjee - Profil | Čt 4.11.2010 19:34:07

                                        charvuš! >> Tak mi jednu caldii za 4000Kč kup :D