Dětské jádro MRKu ...

Pro všechny Mladé rybáře. Fotky rady...:))))
Autor diskuse: Carp II - Profil , 1.11.2010 všeobecné - ostatní

NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 19:33:34

charvuš! >> tak ja nechodim moc vláčet ja spiš kapry chytam

    Ncharvuš! - Profil | Čt 4.11.2010 19:30:15

    RadekM >> lol tak to si radši kup daiwu caldii nebo aspon stradic to ti něco vydrží. mít takovej naviják tak se střelim...

      NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 19:19:31

      jo ale to bych toho moc neprošel

        Nafjee - Profil | Čt 4.11.2010 19:18:45

        RadekM >> Můžeš u toho i sedět :Pp

          NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 19:18:11

          afjee >> když s toho chození bolijou nohy ja su starši člověk :D

            Nafjee - Profil | Čt 4.11.2010 19:17:24

            RadekM >> Hovno leda, nesmíš být lenošnej :D

              NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 19:16:23

              afjee >> tak to vlačení je moc namahaví

                Nafjee - Profil | Čt 4.11.2010 19:14:54

                RadekM >> Jo, když urveš 10x za vycházku, tak to je těžký :D

                  NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 19:14:12

                  afjee >> tak proti tvimu plastáku :D

                    NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 19:13:28

                    to se seka jenom když přestanu motat ale když urvu tak motá pěkně

                      Nafjee - Profil | Čt 4.11.2010 19:13:00

                      RadekM >> Když jsem s ním motal(jestli se tomu dá říct motání), tak nejel moc dobře :D

                        NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 19:12:00

                        afjee >> tak to zas kecaš


                          Nafjee - Profil | Čt 4.11.2010 19:11:04

                          RadekM >> Občas při každým namotání :D:D

                            NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 18:17:50

                            charvuš! >> on neni tak špatnej jenom se občas sekne

                              Ncharvuš! - Profil | Čt 4.11.2010 18:14:52

                              RadekM >> dle ceny by mohl vydžet ale dle slov koukám že asi ne...:))

                                NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 18:06:46

                                charvuš! >> 1500kč

                                  Ncharvuš! - Profil | Čt 4.11.2010 18:02:57

                                  RadekM >> a kolik stál když je tak dobrej ?:D

                                    NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 18:00:18

                                    jo to j nejlepši doporučuju nekupovat

                                      Nafjee - Profil | Čt 4.11.2010 17:56:56

                                      RadekM >> Aji dobře motá ne? Hlavně se smáčkama :D

                                        NRadekM - Profil | Čt 4.11.2010 17:54:30

                                        zatim dobře