Dětské jádro MRKu ...

Pro všechny Mladé rybáře. Fotky rady...:))))
Autor diskuse: Carp II - Profil , 1.11.2010 všeobecné - ostatní

yvana - Profil | Po 1.11.2010 19:08:18

Kocháč >> Nechci tady zasírat otázku,ale tak mi řekni,bylo tam dost soutěžících a chytlo se tak málo,čím to mohlo být?

    Kocháč - Profil | Po 1.11.2010 19:06:51

    yvana >> no z osobní zkušenosti vím, že tam je ryb jak trusu. Na Rybáčkovi jsme tam nachytali celkem dost metráků.
    http://www.rybacek-eshop.cz/main.asp?ArtId=211&CatI​d=104&LangId=1

      yvana - Profil | Po 1.11.2010 19:04:08

      Kocháč >> No co vím,tak se chytli dva kapři za celé závody.To budou určo lepší závody co chystáte.

        Remi Gaillard - Profil | Po 1.11.2010 19:03:49

        hej mam 16 a mam fousy beru se taky ještě

          Zindys - Profil | Po 1.11.2010 19:03:21

          Kocháč >> kua, tak jak jsem už plánoval, že se nejspíš zůčastním, tak mi to asi nevyjde... :o(( nějak mi to celý nevychází :,(((

            Kocháč - Profil | Po 1.11.2010 19:01:04

            yvana >> nevím jak dopadly, tyto budem pořádat s klukama ze spolku a Carp clubu.

              yvana - Profil | Po 1.11.2010 18:58:50

              Kocháč >> Ahojky no,aby to nedopadlo,jako teď ty závody na Asuánu.-)

                Zindys - Profil | Po 1.11.2010 18:58:44

                afjee >> to pochybuju :o)))

                  afjee - Profil | Po 1.11.2010 18:58:07

                  Zindys >> No kdo ví, třeba je mrk pohltil jako facebook mánie :))

                    Zindys - Profil | Po 1.11.2010 18:56:05

                    afjee >> asi tak... nevím kolik dětí pod 12 let tu bude... :o))))

                      afjee - Profil | Po 1.11.2010 18:54:44

                      Možná bych to trošku přejmenoval ... Něco jako "Teenagerské" jádro MKu..

                        afjee - Profil | Po 1.11.2010 18:53:26

                        Tak prej čůůůůůůs !

                          Enšpígl - Profil | Po 1.11.2010 18:51:32

                          Zindys >> díky

                            Enšpígl - Profil | Po 1.11.2010 18:47:44

                            Kocháč >> kde je asuán ?

                              Kocháč - Profil | Po 1.11.2010 18:42:57

                              Tak ať Vám to tady kluci šlape.

                              Mimochodem chystáme pro mladé kapraře závody na Asuánu - 50h odhoz. Startovat budou moci kluci ročník 1991 - 1996

                                jarda 2004 - Profil | Po 1.11.2010 18:38:22

                                Tak ať vám to tady šlape chlapáci.

                                  Enšpígl - Profil | Po 1.11.2010 18:32:11

                                  Carp II - >> měl jsi vynechat slovo: dětské, ted sem polezou třicetiletí kolohnáti :-) ( myšleno s nadsázkou )

                                    Enšpígl - Profil | Po 1.11.2010 18:30:39

                                    Lauri >> na věku nezáleží, hlavní je, jak jsi na tom mentálně :-)

                                      Lauri - Profil | Po 1.11.2010 18:23:54

                                      Carp II - >> kolik je věková hranice tohoto jádra? :))