Dětské jádro MRKu ...

Pro všechny Mladé rybáře. Fotky rady...:))))
Autor diskuse: Carp II - Profil , 1.11.2010 všeobecné - ostatní

NCarp II - Profil | Út 9.11.2010 16:02:53

Mrk společenstvo uchylů :D Každej to má jinak

    NZindys - Profil | Út 9.11.2010 16:01:20

    Carp II >> četl jsem :o)) tak tím pádem je víc jak 3/4 MRKu plná úchylů :o))))))))))))))

      NCarp II - Profil | Út 9.11.2010 15:58:47

      Zindys >> sem uchyl :D pouštět ryby je ůchylný

        NZindys - Profil | Út 9.11.2010 15:57:08

        Carp II >> nemá cenu se nad tím nervovat, věř mi ;o) ale kdybych měl náladu, tak bych se vložil a klidně pohádal...když je nálada, tak někdy rád schválně reju :o)))

          NCarp II - Profil | Út 9.11.2010 15:54:01

          Zindys >> Jo jo.....Asi to nepochopěj to je jedno dám taky do ignoru

            NZindys - Profil | Út 9.11.2010 15:51:57

            Carp II >> to já také nemusím, proto je dávám ihned od ignoru a ani do nich raději nezapisuji, protože bych se musel pohádat!! http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=300 - myslíš tuto?

              NCarp II - Profil | Út 9.11.2010 15:47:40

              Zindys >> Zase další doskuze o masaření hey tak to fakt nemusim...:))

                NZindys - Profil | Út 9.11.2010 15:25:29

                Carp II >> soráč, nestíhal jsem teď :o) http://carpfans.netstranky.cz/postup-pri-vyrobe-bo.​html

                  NCarp II - Profil | Út 9.11.2010 15:17:40

                  Zindys >> Budu rád :)

                    NZindys - Profil | Út 9.11.2010 15:15:48

                    Carp II >> jako koupit směsku, nějaký tekutý a narolovat si to doma? pokud chceš, pošlu ti odkaz na návod, kterej jsem doma při výrobě fotil :)

                      NCarp II - Profil | Út 9.11.2010 15:08:08

                      Zindys >> Já chci na jaře vyskoušet

                        NZindys - Profil | Út 9.11.2010 15:03:31

                        Carp II >> ahoj, roluju si je doma ze směsek a z tekutýho...a to kupuju.

                          NCarp II - Profil | Út 9.11.2010 14:33:10

                          Zindys >> Ahoj, Hele ty si děláš svoje koule žejo???

                            Ncharvuš! - Profil | Ne 7.11.2010 21:08:23

                            afjee >> já ted na MP vůbec nejezdim. jednak je pořád spousta rybiček a jednak je brutálně čistá voda ve který ty štiky nevidim - takže se stáhly na hloubku a odtamtud u nás nežerou... jooo letos dravci začnou pozdě :((

                              Nafjee - Profil | Ne 7.11.2010 20:58:25

                              charvuš! >> V sobotu ráno na vláčku zero, odpoledne jednoho kapra 56cm na kuku a jednoho menšího kolem 30cm .. Dneska na vláčku jednu štičku kolem 30cm a pár okounů mi spadlo a pak jsem jel na zápas.

                                Ncharvuš! - Profil | Ne 7.11.2010 20:57:08

                                afjee >> co ty byl jsi někdo nebo pořád zalezlej u compu?? :))

                                  Nafjee - Profil | Ne 7.11.2010 20:56:02

                                  charvuš! >> hehe :D

                                    Ncharvuš! - Profil | Ne 7.11.2010 20:55:37

                                    afjee >> když se tam člověk dostane za suprovýho počasí tak tenhle počet je prd proti tomu... fičelo jak blázen a nedalo se klobně nahodit. jsem šmrdlal jako blázen půl metru od břehu se smáčkem. jak na dírkách.. :D

                                      NCarp II - Profil | Ne 7.11.2010 20:54:29

                                      Jo jo pár plotic dopoledne. Chuck Norris nikomu nic nedaruje :_D:D:D:D

                                        NFlorish - Profil | Ne 7.11.2010 20:50:41

                                        RadekM >> ale řekl bych, že jsi měl ten naviják pěkně zad*baný od slizu :D co?